Thunder Bay District

3-Starhotels in Thunder Bay District

Voer uw reisdatums in om de meest recente prijzen en beschikbaarheid te controleren

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

We hebben 16 3-Star-sterrenhotels voor u in Thunder Bay District

Kies uw reisdatums om de meest recente prijzen te bekijken.
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
46
Hotels in Red Rock
Met een verblijf bij Red Rock Inn in Red Rock, bevind je je op 19,2 km van Nipigon Historical Museum en op 19,2 km van Paddle to the Sea Park. Dit hotel voor families ligt op 0,6 km van Lake Superior en op 18,9 km van Nipigon Community Centre Ice Skating Rink. De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook een open haard in de lobby en een picknickplaats. Dagelijks kun je van 06.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.  Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, een wasserij en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 33 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en een regendouche. De kamers worden dagelijks schoongemaakt, en een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.

"The most unique stay experience in the itinerary. The house in the 30s was old but clean and full of age. There is a second floor for guest rooms, and the first floor and basement are service spaces, which are comfortable. On the first floor, there is not only a dining room kitchen, but also a reading room, a display hall, and the most special is a small band performance on Saturdays. The basement is an entertainment room with all kinds of billiard games, billiards, table tennis, chess, piano, calligraphy and painting. All of these are available for guests to enjoy. Willing to cook by yourself, or go to any hall and room activities, feel like returning to your childhood home. Elder Donnie is amiable and personally sends guests to the room to introduce them. When we were free, we took us to visit the hall and tell about history. There were several batches of overseas primary school students living here to study. At the end, I reluctantly left a lot of souvenirs. It was still early to see the time. The elder suggested that we go to the nearby mountains to see the lake view, and installed a large package of bird food for us to take to the lake to tease the birds. Not only is it comfortable to live, the scenery outside the window is picturesque, but the town is where Superior Huanhu Tourism Headquarters is located. Quiet and leisurely! Will definitely go again next time!"
Zeer goed
105 beoordelingen
8,1/10
1 nacht
Vanaf TWD 3.014
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Thunder Bay
Met een verblijf bij Delta Hotels by Marriott Thunder Bay in Thunder Bay bevind je je aan het water, op 10 min. lopen van Gateway Casinos Thunder Bay en Lake Superior. Dit hotel ligt op 1,4 km van Hillcrest Park en op 2,9 km van Thunder Bay Community Auditorium. Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een 24-uurs fitnesscentrum en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, huwelijksservices en een bankethal. Geniet van een maaltijd bij Elite Pantry of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijt voor onderweg geserveerd van 07.00 uur tot 11.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 11.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Thunder Bay? Kies voor dit hotel met 605 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 3 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 149 kamers met een koelkast en een ledtelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker.

"超級喜歡這一家!絕對可選! 衞生:非常乾淨,沒有塵,角落也很乾凈,房間沒有味道。 環境:可以看到漂亮的日落,真的要愛上這個酒店了。門口就是湖景,房間也能看到。酒店裡的環境也不錯。 服務:服務不錯,態度很好 附近有一家泰餐蠻好吃的,走路十分鐘不用。"
Zeer goed
108 beoordelingen
8,9/10
1 nacht
Vanaf TWD 6.032
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Thunder Bay
Met een verblijf bij Valhalla Hotel & Conference Centre in Thunder Bay, bevind je je vlak bij de luchthaven, op 10 min. rijden van Lake Superior en International Friendship Garden. Dit hotel ligt op 4,4 km van Botanical Conservatory en op 4,5 km van St. Paul's Anglican Church. Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten vast leuk. Dit hotel bevat ook gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en huwelijksservices. Stil je honger met Amerikaanse gerechten bij Skal Restaurant, een gezinsrestaurant met een bar/lounge. In de koffiebar/het café kun je ook dineren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 11.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Een conferentiecentrum en 11 vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) die gratis wordt aangeboden. Doe of je thuis bent in één van de 265 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

"The location is perfectly fine and convenient for us. We can see the aircraft landing and departure clearly from our room. The toilet seat is too tall and not comfortable to use. Also I found spider webs located on the ceiling when I laid down on bed which made me feel uncomfortable."
Zeer goed
109 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf TWD 4.237
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Thunder Bay
Met een verblijf bij Hyatt House Thunder Bay in Thunder Bay bevind je je op 10 min. rijden van Lake Superior en Lakehead University. Dit hotel ligt op 1 km van Thunder Bay Country Club en op 1,2 km van Thunder Bay Regional Health Sciences Centre. Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een binnenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en cadeauwinkels/kiosken. Gasten van Hyatt House Thunder Bay kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij H Bar. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er gratis een continentaal ontbijt geserveerd van 06.30 uur tot 09.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een geldautomaat/bankservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 129 kamers met een lcd-televisie. Op je kamer heb je een tv met kabelzenders die zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een zitruimte.

"Very good"
Geweldig
79 beoordelingen
9,6/10
1 nacht
Vanaf TWD 7.440
Beschikbaarheid bekijken
53
Hotels in Thunder Bay
Met een verblijf bij Home2 Suites By Hilton Thunder Bay in Thunder Bay bevind je je op 10 min. rijden van Lake Superior en International Friendship Garden. Dit hotel ligt op 4,7 km van Northwestern Ontario Aviation Heritage Centre en op 4,7 km van Botanical Conservatory. Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dagelijks kun je van 06.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een 24-uurs receptie en een geldautomaat/bankservice. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (op verzoek beschikbaar) die gratis wordt aangeboden. Doe of je thuis bent in één van de 90 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen.

"Customer service is excellent, especially the front desk, person Joy. The only issue we had was that the juice machine is not working."
Uitstekend
112 beoordelingen
9,1/10
1 nacht
Vanaf TWD 5.191
Beschikbaarheid bekijken
6
Hotels in Thunder Bay
Enjoy your stay at this centrally located, welcoming 5-bedroom home with spacious deck, yard + pergola! This home is perfect for a large group of people, as it includes both the main floor of the home and the basement. Sleeps up to 10 guests comfortably with plenty of room to relax, lounge, cook and enjoy each other’s company!Centrally located in Thunder Bay, close to amenities and downtown.About pets:Pets allowed: limit 1 total.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 18.About events:No events allowed.
Uitstekend
55 beoordelingen
9,0/10
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Thunder Bay
Met een verblijf bij Best Western Plus NorWester Hotel Conference Centre bent u helemaal klaar om te ontspannen na een dag reizen. De fitnessruimte biedt gasten een plek om te trainen. Bij deze hotel vindt u ook faciliteiten waaronder een tuin en verkoopautomaat. Deze accommodatie biedt ook geldwisselservice, stomerij en wasservice. Gasten die met de auto arriveren, kunnen gebruikmaken van de parkeerplaats van de accommodatie.

"Great, clean hotel, nice hot tub and sauna, it also has EV charging which is really nice."
Zeer goed
101 beoordelingen
8,9/10
1 nacht
Vanaf TWD 5.366
Beschikbaarheid bekijken
50
Hotels in Thunder Bay
Met een verblijf bij Holiday Inn Express & Suites Thunder Bay by IHG bevind je je centraal in Thunder Bay, op 10 min. rijden van Lake Superior en Intercity Shopping Centre. Dit hotel ligt op 1,4 km van SilverCity Thunder Bay Cinemas en op 1,6 km van Thunder Bay Art Gallery. Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad, een bubbelbad en fitnessfaciliteiten niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, winkels ter plaatse en barbecues. Dagelijks kun je genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Thunder Bay? Kies voor dit hotel met 109 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 88 kamers met een koelkast en een magnetron. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een koffiezetapparaat/waterkoker en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

"這家酒店裝修風格不錯,樓下有一家很好吃的西餐廳,會讓駕車疲勞的你放鬆享受一下,在偏遠的城市旅遊,酒店周圍環境安全這點很重要。"
Uitstekend
100 beoordelingen
9,1/10
1 nacht
Vanaf TWD 4.799
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Thunder Bay
Days Inn by Wyndham Thunder Bay North is de perfecte plek om tot rust te komen na een dag reizen of werken. De fitnessruimte biedt gasten een plek om te trainen. Deze accommodatie biedt golfbaan en wandelen, waardoor u veel mogelijkheden heeft om fit te blijven. In deze accommodatie is een restaurant gevestigd. Bij deze hotel heeft u toegang tot een verkoopautomaat. Deze accommodatie biedt ook bagageopslag en wasservice. Als u naar de accommodatie rijdt, kunt u gebruikmaken van de parkeerplaats gratis.

"It was a beautiful room, quite large and spacious, which should be expected at the price. We were quite surprised that the room did not have a microwave - for over $300 per night, you would think these rooms would be fully equipped. The breakfast was okay - nothing special, but it is a good start to the day. The pancake machine may need some adjusting though. The two pancakes I made stuck to the plate as they were barely cooked."
Zeer goed
103 beoordelingen
8,9/10
1 nacht
Vanaf TWD 5.073
Beschikbaarheid bekijken
97
Hotels in Thunder Bay
Located in Thunder Bay, The Courthouse Hotel, an Ascend Collection Hotel is in the entertainment district, within a 15-minute walk of Gateway Casinos Thunder Bay and Hillcrest Park. This hotel is 0.7 mi (1.1 km) from Prince Arthur's Landing and 1.8 mi (2.9 km) from Port Arthur Stadium. Take advantage of recreation opportunities such as a 24-hour fitness center, or other amenities including complimentary wireless internet access and a picnic area. Additional features at this Beaux Arts hotel include a banquet hall and a vending machine. Continental breakfasts are available daily from 7:00 AM to 10:00 AM for a fee. Featured amenities include a 24-hour front desk, luggage storage, and an elevator. Planning an event in Thunder Bay? This hotel has 2723 square feet (253 square meters) of space consisting of conference space and 2 meeting rooms. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 40 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include desks and coffee/tea makers, as well as phones with free local calls.

"房間設施非常完善 靠近湖邊 非常衞生舒適而且安全!"
Zeer goed
104 beoordelingen
8,2/10
1 nacht
Vanaf TWD 4.199
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle 3-Star-sterrenhotels in Thunder Bay District

Bekijk de meningen van andere reizigers over hotels in Thunder Bay District

Alles bekijken
Bekijk eerlijke beoordelingen en inzichten van echte reizigers om uw perfecte verblijf te vinden

TownePlace Suites Thunder Bay

8,8/10
Zeer goed
Geplaats op16 feb 2026
Gastgebruiker
It was a great stay. Hot tub jets were out of order but the hot tub was still hot. The front desk staff were great.
Prijs per nacht vanaf:TWD 5.583

Best Western Thunder Bay Crossroads

8,5/10
Zeer goed
Geplaats op17 sep 2020
USGARRY
During the epidemic, I took my own breakfast to my room, all the way from Ontario to B C province. The recommended breakfast provided by this restaurant is the best, especially the freshly squeezed juice is really delicious.
Prijs per nacht vanaf:TWD 5.361

Days Inn & Suites by Wyndham Thunder Bay

8,0/10
Zeer goed
Geplaats op4 aug 2024
jonjon-
朝食はフリー 洗濯機2つ、乾燥機1つ お湯も出るのでカップ麺も食べられます 冷蔵庫も小さいように見えて奥行きがあり、たくさん入りました とても便が良い立地、最高のホテルでした
Prijs per nacht vanaf:TWD 4.369

Superior Inn Hotel and Conference Centre Thunder Bay

6,9/10
Geplaats op28 dec 2024
Jess Collins
We chose this hotel as a little staycation over Christmas holidays mainly for the pool and waterslide, which my nieces had a great time in. We ordered dinner from the restaurant next to the pool, which was pretty disappointing- most of the food went uneaten. Maybe it would have been better to eat in. The room was good, clean enough with the amenities we needed. We chose a pool side room since spending time in the pool was our main focus. The hotel provides a folding table and chairs to set up outside the room's patio doors on the pool deck which was great. Overall a nice little staycation!
Prijs per nacht vanaf:TWD 4.247

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire 3-sterrenhotels in Thunder Bay District?

Wat is de gemiddelde prijs voor 3-sterrenhotels in Thunder Bay District?

De gemiddelde prijs voor 3-sterrenhotels in Thunder Bay District is op doordeweekse dagen TWD 6.986 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) TWD 6.232.

Welke 3-sterrenhotels in Thunder Bay District hebben een zwembad?

Welke 3-sterrenhotels in Thunder Bay District hebben fitnessfaciliteiten?

Welke 3-sterrenhotels in Thunder Bay District hebben een bar?

Welke 3-sterrenhotels in Thunder Bay District bieden ontbijt?

Welke 3-sterrenhotels in Thunder Bay District hebben gratis wifi?

Een internetverbinding is een essentiële voorwaarde voor uw reis. Valhalla Hotel & Conference Centre (vanaf TWD 3.566), Delta Hotels Thunder Bay (vanaf TWD 6.040) en Red Rock Inn (vanaf TWD 3.860) zijn populaire hotels met gratis wifi.

Welke aanbiedingen zijn er beschikbaar voor 3-sterrenhotels in Thunder Bay District?

Trip.com biedt verschillende promoties en kortingen voor 3-sterrenhotels. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Lokale reisinformatie

Hoogste prijsTWD 20.491
Laagste prijsTWD 3.732
Aantal beoordelingen1,405
Aantal hotels16
Gemiddelde prijs (op weekdagen)TWD 6.986
Gemiddelde prijs (in het weekend)TWD 6.232