Hat Yai District

Hotels met parkeergelegenheid in Hat Yai District

Selecteer uw datums en vind het beste hotel binnen parking van Hat Yai District.

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

Populaire hotels met parkeergelegenheid in Hat Yai District

Ontdek onze selectie hotels in Hat Yai District met parking
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
99+
Hotel in de buurt van Hat Yai International Airport Area,Hat Yai District
Met een verblijf bij Remas Hotel Hat Yai in Hat Yai bevind je je op 10 min. rijden van Lee Garden winkelcentrum en Central Hatyai. Dit hotel ligt op 3,7 km van Hat Yai Amnuaywit School voor Business Administration en op 3,8 km van Hat Yai universiteit. Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een lift. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 50 klimaatgeregelde kamers met een smart-tv. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

"It’s a new Islamic hotel, and they provide free breakfast for two from 6:30 AM to 10:00 AM, with an additional charge of 140 baht for extra guests. Since the hotel is new, everything was in excellent condition. Cleanliness was top-notch, and the service was great. They even have a swimming pool. I also appreciated the kiblat signage in the room, which is very convenient for Muslim guests. The only downside is that it’s quite far from the city, with no nearby 7-Eleven or food stalls. Other than that, everything was perfect! I would definitely recommend staying here and would stay again if I visit Hatyai in the future."
Geweldig
65 beoordelingen
9,4/10
1 nacht
Vanaf DKK 131
Beschikbaarheid bekijken
99
Hotel in de buurt van Hat Yai Downtown,Hat Yai District
New Season Square Hotel ligt in Hat Yai District's Hat Yai Subdistrict en biedt een geweldige verblijfservaring voor mensen die voor plezier of zaken reizen. Verwen uzelf door een bezoek te brengen aan de warmwaterbron van de accommodatie. Bezoek de massageruimte van de accommodatie om nieuwe energie op te doen of gewoon te ontspannen. De fitnessruimte biedt gasten een plek om te trainen. In deze accommodatie is een restaurant gevestigd. Geniet vanuit het comfort van uw kamer van een maaltijd met roomservice van het eigen restaurant. Deze accommodatie biedt ook geldwisselservice, bagageopslag, stomerij en wasservice. Er is een parkeerplaats van gratis beschikbaar bij de accommodatie.

"The location is excellent, with cafés and massage shops right outside, and it’s just 5 minutes walk to Lee Garden Night Market. There are tuk-tuks available all day. The reception was helpful and provided toothbrush upon request. However, the shower gel wasn’t refilled even after I notified the front desk. Overall, a pleasant stay, though housekeeping could improve."
Uitstekend
564 beoordelingen
9,0/10
1 nacht
Vanaf DKK 301
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotel in de buurt van Hat Yai International Airport Area,Hat Yai District
Uitgelichte faciliteiten:Parkeergelegenheid, Restaurant
Geweldig
571 beoordelingen
9,4/10
1 nacht
Vanaf DKK 259
Beschikbaarheid bekijken
74
Hotels in Hat Yai Subdistrict,Hat Yai District
Met een verblijf bij Hatyai Merridian Hotel in Hat Yai bevind je je op 5 min. rijden van Central Hatyai en Kim Yong-markt. Dit hotel ligt op 2,6 km van Lee Garden winkelcentrum en op 0,4 km van Greenway Garden Center. Laat jezelf verwennen met onsite massages. De accommodatie heeft ook een terras waar je van het uitzicht kunt genieten. Gasten van Hatyai Merridian Hotel kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt.  Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 60 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"The location of Hatyai Merridian Hotel is excellent — very convenient and close to nearby attractions, which made getting around easy. However, the overall experience could have been better. The cleanliness of the room was just okay, and there’s definitely room for improvement in terms of upkeep and attention to detail. The service was average as well — staff were helpful when approached, but not very proactive. The facilities were basic and functional, but nothing special. Overall, it’s a decent place for a short stay if you prioritize location, but there’s room to improve in cleanliness, service, and facilities."
Zeer goed
132 beoordelingen
8,5/10
1 nacht
Vanaf DKK 121
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotel in de buurt van Hat Yai Downtown,Hat Yai District
Uitgelichte faciliteiten:Parkeergelegenheid, Wasservice (onsite), Restaurant
Geweldig
492 beoordelingen
9,4/10
1 nacht
Vanaf DKK 262
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotel in de buurt van Prince of Songkhla University Surrounding,Hat Yai District
Uitgelichte faciliteiten:Parkeergelegenheid, Restaurant
Uitstekend
597 beoordelingen
9,2/10
1 nacht
Vanaf DKK 313
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotel in de buurt van Hat Yai Downtown,Hat Yai District
Uitgelichte faciliteiten:Parkeergelegenheid, Wasservice (onsite)
Zeer goed
671 beoordelingen
8,1/10
1 nacht
Vanaf DKK 120
Beschikbaarheid bekijken
79
Hotels in Hat Yai Subdistrict,Hat Yai District
Ontdek alles wat Hat Yai Subdistrict te bieden heeft tijdens uw verblijf in Hansa JB Hotel, Hatyai. Bij de accommodatie vindt u een restaurant met een verscheidenheid aan eetgelegenheden. Trakteer uzelf tijdens uw verblijf op roomservice met eten uit het eigen restaurant. Sluit uw dag af met een drankje in de bar. Deze accommodatie biedt ook bagageopslag, stomerij en wasservice. Er is een parkeerplaats van gratis beschikbaar bij de accommodatie.

"I had a pleasant stay at JB Hansa Hotel. The room was spacious, clean, and comfortable, making it perfect for a relaxing stay. The location was excellent, close to many shops and conveniences. The staff were very helpful and friendly, always ready to assist with a smile. I also appreciated the free car park, which made traveling around much easier. Overall, it’s a great value for money and I would definitely recommend JB Hansa Hotel for both short and long stays."
Zeer goed
295 beoordelingen
8,1/10
1 nacht
Vanaf DKK 119
Beschikbaarheid bekijken
47
Hotel in de buurt van Hat Yai Downtown,Hat Yai District
The Color Hotel Hat Yai bevindt zich in Hat Yai, in Centrum van Hat Yai, op 10 min. lopen van Lee Garden winkelcentrum en Kim Yong-markt. Dit hotel ligt op 2,6 km van Central Hatyai en op 3,3 km van Prince of Songkla University Hat Yai Campus. Dit hotel heeft 4 verdiepingen in 1 gebouw en biedt een portier. Er zijn verschillende voorzieningen, zoals aparte rookruimtes. Gasten van The Color Hotel Hat Yai kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 76 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

"Check in process was easy and fast. Deposit 1,000 thai baht and it is refundable upon check out. The staff was super friendly and helpful. The bed was comfy and clean. The room was spacious and clean. The bathroom was clean and hot shower was nice. Walking distance to the Lee Garden area about 5 minutes walk. Along the way have several 7eleven outlets. Also many restaurants nearby. About 9 minutes going to the Asean Night Bazaar & Central Hatyai Mall by Grab or Bolt. Overall it was a great stay here."
Zeer goed
159 beoordelingen
8,0/10
1 nacht
Vanaf DKK 114
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotel in de buurt van Hat Yai Downtown,Hat Yai District
Uitgelichte faciliteiten:Parkeergelegenheid, Wasservice (onsite), Restaurant
Uitstekend
1371 beoordelingen
9,1/10
1 nacht
Vanaf DKK 315
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle hotels met parking in Hat Yai District

Ontdek gastenbeoordelingen van hotels in Hat Yai District

Alles bekijken
Bekijk eerlijke beoordelingen en inzichten van echte reizigers om uw perfecte verblijf te vinden
9,4/10
Geweldig
LLeeAiTeeEvery time I come to Hat Yai, my only job is to book the hotel and Casa 33 is always our first choice. The hotel is clean, bright, and peaceful. Everything is well taken care of, and the atmosphere is calm and comfortable. On my last two trips, Jub at the front desk gave me great suggestions as soon as I arrived. Special Thanks to her and all reception staff as well for the warm welcome and support
Casa 33 Hatyai

Casa 33 Hatyai

Hotel in Hat Yai North, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 236
9,1/10
Uitstekend
AAnonieme gebruikerThe room averagely clean. But my first experience was disappointing. I booked 2 rooms for 2 nites. My 1st room check in smell of cigarette smokes. Need to change room. 2nd room need to change room too due to basin taps loose can't be use properly. Exhaust bathroom also not working.. I think the hotel maintenance is poor. Overall, reception service staff is good and housekeeper too. Location near to Central Hatyai shopping, Greenway and Aseania.. Hope that hotel maintenance improves. The bedroom deco not what it's in the photo..
The Smart Hotel Hat Yai

The Smart Hotel Hat Yai

Hotel in Hat Yai Market Area, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 119
9,1/10
Uitstekend
JJacqueline WThe room that I check in is super big, spacious and clean but the location of this hotel is a bit far from the central town. The staffs are very friendly and very helpful too. My room provide me a mahjong table too....
Lalita Boutique Hotel Hat Yai

Lalita Boutique Hotel Hat Yai

Hotel in Hat Yai North, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 123
8,9/10
Zeer goed
NNFaaaaaaaaHGreat Service and Convenient Location, but Some Minor Issues This was our second stay at this hotel, and overall, we had a pleasant experience. We arrived late, but the staff welcomed us with big smiles and made the check-in process smooth and efficient. The room, including the bathroom, was clean and well-maintained. One of the things we appreciated was the convenience of the location. There's a 7-Eleven just around the corner, which is very handy. The hotel is also quite close to the ASEAN Night Market and Central Hat Yai, making it easy to explore the area. Although the hotel doesn't provide dedicated parking, there were a few parking spaces available in front of the hotel and along the back alley. However, it can get quite full at night due to the bar next door. We still managed to find parking during our stay, but at times you may need to walk a little. Downsides: The biggest issue is the bar located right next to the hotel. It gets quite loud after 10 PM, and we could clearly hear the music in our room. If you're a light sleeper or sensitive to noise, this might be a problem. The water drainage in the bathroom was poor on the first night, causing the bathroom to flood after a shower. It improved slightly on the second night, but the water still pooled before eventually draining. We booked a twin room, and one of the beds was quite wobbly—it shook every time someone moved. The other bed was fine, though. Despite these issues, the friendly service and convenient location made our stay enjoyable. If the noise and minor maintenance issues don’t bother you, this hotel is a decent choice for a short stay in Hat Yai.
Manonta Budget Hotel

Manonta Budget Hotel

Hotel in Prince of Songkhla University Surrounding, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 70
8,8/10
Zeer goed
AAnonieme gebruikerThe hotel room is nice and clean. Cosy bed & pillow. Got small pool. Please be aware that building near the pool has no lift/elevator. Only stairs. So, for those who bring large luggages, please request the room at ground floor.
Tachang Airport Hotel

Tachang Airport Hotel

Hotel in Hat Yai International Airport Area, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 135
8,7/10
Zeer goed
RRoadtrippers.asiaHatyai Signature has always been consistent in the quality stay that they offer and at the prices we paid, it is of great value. Only drawback for this hotel are those who dont drive as it is a bit away from the city.
Hatyai Signature Hotel

Hatyai Signature Hotel

Hotel in Hat Yai Subdistrict, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 114
8,7/10
Zeer goed
GGastgebruikerดีครับ
Whale Retreat Destination

Whale Retreat Destination

Hotel in Hat Yai International Airport Area, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 222
8,6/10
Zeer goed
GGastgebruikerNice hotel, which was spotlessly clean, with good facilities.Indoor pool and games room plus pool on roof.Good choice for breakfast.Bar area was pleasant, but fairly quiet,although not expensive.In general, the staff were helpful and efficient.The Hotel is in a rather scruffy area about 5 minutes walk from the restaurants and bars but it felt very safe.Good example of a value 2* hotel.
Bhundaree Richy

Bhundaree Richy

Hotel in Prince of Songkhla University Surrounding, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 97
7,6/10
Goed
Llaosnewhorizon** A Simple Stay** Nestled in the heart of the city, the Hotel offers a modest retreat for travelers seeking basic accommodations without the frills. During my recent stay, I found the hotel to be adequate but lacking any notable extravagance. Upon arrival, the check-in process was smooth, and the staff were courteous, albeit not overly attentive. The lobby exuded a functional charm, with minimalistic decor and seating areas that served their purpose without much flair. As I made my way to the room, I noticed the corridors were clean but somewhat dated, reflecting the hotel's unassuming character. The room itself was spacious enough for a comfortable stay, albeit with furnishings showing signs of wear and tear. The bed, while not luxurious, provided a decent night's sleep, and the linens were clean. One of the notable aspects of the hotel was its cleanliness; the housekeeping staff did a commendable job of maintaining tidiness throughout my stay. However, the absence of complimentary meals or even a breakfast option was disappointing, especially for travelers looking for convenience. In terms of amenities, the hotel offered the essentials: Wi-Fi, a television, and a functional bathroom with soap. While these amenities sufficed for my short stay, they may fall short for guests expecting more modern conveniences or recreational facilities. Overall, the Hotel is a budget-friendly option for travelers seeking a no-frills accommodation option in a convenient location. While it may not dazzle with luxury or amenities, it provides a decent, albeit unremarkable, place to rest one's head after a day of exploring the city.
Wangburapa Grand Hat Yai

Wangburapa Grand Hat Yai

Hotel in Hat Yai Subdistrict, Hat Yai District
Prijs per nacht vanaf:DKK 154
6,7/10
GGastgebruikerห้องสะอาด แอร์เย็นดี แต่พวกทีวี กาน้ำร้อนมีปัญหาใช้งานไม่ได้ค่ะ
Asia Grand Hotel

Asia Grand Hotel

Hotel in Hat Yai Downtown, Hat Yai District 100% van de bezoekers kozen dit gebied
Prijs per nacht vanaf:DKK 132

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire hotels met Parking in Hat Yai?

Of u nu op zakenreis of vakantie naar Hat Yai gaat, $Centara Hotel Hat Yai (vanaf DKK 319) , $B2 Hat Yai Premier Hotel (vanaf DKK 147) en $New Season Square Hotel (vanaf DKK 383) zijn allemaal favoriete hotels.

Wat is de gemiddelde prijs voor hotels met Parking in Hat Yai?

De gemiddelde prijs voor hotels met Parking in Hat Yai is op doordeweekse dagen DKK 465 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) DKK 487.

Welke promoties zijn beschikbaar voor hotels met Parking in Hat Yai?

Trip.com biedt het hele jaar door verschillende promoties en kortingen. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Hotels in Hat Yai District met informatie over parking

Aantal hotels225
Aantal beoordelingen26,706
Hoogste prijsDKK 4.566
Laagste prijsDKK 124
Gemiddelde prijs (op weekdagen)DKK 465
Gemiddelde prijs (in het weekend)DKK 487