Hunter Mill

Hotels met zwembad in Hunter Mill

Selecteer uw datums en vind het beste hotel binnen Pools van Hunter Mill.

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

Aanbevolen hotels met zwembad in Hunter Mill

Ontdek onze selectie hotels in Hunter Mill met Pools
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
99+
Hotels in Hunter Mill
Met een verblijf bij Embassy Suites by Hilton Dulles Airport in Herndon, in de buurt McNair, bevind je je op slechts 5 min. rijden van Frying Pan Farm Park en Herndon Centennial Golf Course. Dit hotel ligt op 4,8 km van Industrial Strength Theatre en op 5 km van Reston Hospital Center. Geniet van een ruim aanbod recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad, een bubbelbad en een 24-uurs fitnesscentrum. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Gasten kunnen gratis mee met de shuttlebus, die tot 3 mijl van de accommodatie rijdt. Stil je honger met een diner bij Martys, een restaurant van dit hotel, of blijf lekker waar je bent en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijt voor onderweg.  Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een 24-uurs businesscentrum en een snelle incheckservice. Plan je een evenement in Herndon? Kies voor dit hotel met 149 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 3 vergaderruimtes. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (op verzoek beschikbaar) die net zoals vervoer vanaf het treinstation gratis wordt aangeboden. Doe of je thuis bent in één van de 150 kamers met een koelkast en een magnetron. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 42 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers zijn uitgerust met designer toiletartikelen en haardrogers.

"Such a lovely hotel. Great breakfast selections and evening reception. I knew I would have to pay for parking but you had your scan a QR code and pay. I wish I could have paid in the hotel because I way overpaid not knowing how the system worked. We left on Monday morning and my parking reservation did not expire until Tuesday afternoon. "
Zeer goed
105 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf RUB 8.030
Beschikbaarheid bekijken
38
Hotels in Hunter Mill
Met een verblijf bij Suburban Studios Tysons Corner in Wenen, in Tysons, bevind je je op 4 min. rijden van Tysons Corner Center en op 9 min. van Great Falls Park. Dit hotel ligt op 12,6 km van Reston Town Center en op 17,2 km van Universiteit van Georgetown. Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en een automaat. Dagelijks kun je genieten van een gratis continentaal ontbijt.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een 24-uurs receptie en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 120 klimaatgeregelde kamers met kitchenettes, inclusief een koelkast en een kookplaat. Dankzij gratis wifi blijf je online en een flatscreentelevisie zorgt voor het kijkplezier. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een magnetron en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

"It’s a construction around the corner who has their own work time hours, a night before my last day I asked the front desk woman to have a late check out since I woke up 5am with the loud noise, she was very rude, said no and told me the wrong time for check out 10am. At the website it says 11. Room was smelling cigarettes"
104 beoordelingen
7,2/10
1 nacht
Vanaf RUB 7.752
Beschikbaarheid bekijken
72
Hotels in Hunter Mill
Met een verblijf bij Homewood Suites by Hilton Dulles Int'l Airport in Herndon, in McNair, bevind je je op 10 min. rijden van Reston Town Center en Steven F. Udvar-Hazy Center. Dit hotel ligt op 9,5 km van Dulles Expo Conference Center en op 12 km van Dulles Town Center. Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, barbecues en een bankethal. Profiteer in dit hotel van de roomservice. Op werkdagen wordt er gratis een eenvoudig ontbijtbuffet geserveerd van 06.00 uur tot 09.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (op beperkte tijden beschikbaar) die gratis wordt aangeboden. Doe of je thuis bent in één van de 109 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

"Nice stay and staff was friendly."
Zeer goed
96 beoordelingen
8,4/10
1 nacht
Vanaf RUB 9.942
Beschikbaarheid bekijken
96
Hotels in Hunter Mill
Wanneer je verblijft bij The Westin Reston Heights in Reston bevind je je in het zakendistrict, op een kwartiertje rijden van Tysons Corner Center en Reston Town Center. Dit hotel ligt op 11,8 km van Steven F. Udvar-Hazy Center en op 12,1 km van Fair Oaks Mall. Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken. Stil je honger met een diner bij Harvest + Vine, een restaurant gespecialiseerd in Amerikaanse gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Reston? Kies voor dit hotel met 94 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 191 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl digitale zenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben haardrogers en badjassen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.

"The rooms are big and nice but if it is near the lift lobby, it can be quite noisy with the ”ding” of the elevators up and down the floors."
Uitstekend
114 beoordelingen
9,0/10
1 nacht
Vanaf RUB 9.733
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Hunter Mill
Hyatt Place Herndon Dulles Airport East ligt in Herndon, in de buurt McNair, op 10 min. rijden van Nationale golfbaan van Reston en Reston Town Center. Dit hotel ligt op 6,6 km van Reston Hospital Center en op 8,3 km van Steven F. Udvar-Hazy Center. Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal. Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er gratis een ontbijtbuffet geserveerd van 06.00 uur tot 09.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Herndon? Kies voor dit hotel met 110 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 2 vergaderruimtes. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (op verzoek beschikbaar) die gratis wordt aangeboden. Doe of je thuis bent in één van de 151 kamers met een koelkast en mp3-docks. Wifi en kabelinternet zijn gratis, terwijl de flatscreentelevisie van 42 inch met satellietzenders voor het kijkplezier zorgt. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben designer toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

"Such a nice hotel! The staff were friendly and efficient. The room was clean and comfortable. The buffet breakfast was delicious. I appreciated the free shuttle to the airport."
Goed
113 beoordelingen
7,9/10
1 nacht
Vanaf RUB 9.340
Beschikbaarheid bekijken
49
Hotels in Hunter Mill
Met een verblijf bij Residence Inn by Marriott Reston bevind je je centraal in Reston, op 2 min. rijden van Reston Town Center en op 13 min. van Tysons Corner Center. Dit hotel voor golfers ligt op 11,6 km van Steven F. Udvar-Hazy Center en op 12,6 km van Wolf Trap National Park for the Performing Arts. Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en huwelijksservices. Geniet van Amerikaanse gerechten bij SEVEN, een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 2 restaurants en een koffiebar/café. Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Reston? Kies voor dit hotel met 1050 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de klimaatgeregelde kamers met een magnetron. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een kluis, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.
Uitstekend
21 beoordelingen
9,0/10
1 nacht
Vanaf RUB 13.268
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Hunter Mill
Wanneer je verblijft bij Hyatt Regency Reston in Reston, bevind je je bij een winkelcentrum, in de buurt van Reston Town Center en op 12 min. lopen van Reston Hospital Center. Dit hotel ligt op 12 km van Wolf Trap National Park for the Performing Arts en op 12,4 km van Steven F. Udvar-Hazy Center. Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een 24-uurs healthclub, een binnenzwembad en een bubbelbad niet mis. Dit hotel bevat ook gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en huwelijksservices. Geniet van Amerikaanse gerechten bij The Capital Burger, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een limousine- of autoservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Reston? Kies voor dit hotel met 2973 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 22 vergaderruimtes. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van vervoer van/naar het busstation en ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 518 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en haardrogers.

"This hotel is fantastic. The staff is amazing, the location is fantastic and the entire hotel was updated and clean and fresh!"
Uitstekend
108 beoordelingen
9,1/10
1 nacht
Vanaf RUB 15.620
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Hunter Mill
Met een verblijf bij Global Luxury Suites at Reston Town Center bevind je je centraal in Reston, op 1 min. rijden van Reston Town Center en op 13 min. van Tysons Corner Center. Dit aparthotel ligt op 12,7 km van Fair Oaks Mall en op 12,4 km van Great Falls Park. Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een 24-uurs healthclub en een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit aparthotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 4 individueel gedecoreerde kamers met keukens. Terwijl gratis wifi je online houdt, zorgt de flatscreentelevisie van 42 inch voor je kijkplezier. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een magnetron en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Zeer goed
61 beoordelingen
8,3/10
1 nacht
Vanaf RUB 18.436
Beschikbaarheid bekijken
47
Hotels in Hunter Mill
Met een verblijf bij Global Luxury Suites at Town Center in Reston bevind je je op een kwartiertje rijden van Tysons Corner Center en Reston Town Center. Dit appartement ligt op 12,9 km van Fair Oaks Mall en op 11,5 km van Steven F. Udvar-Hazy Center. Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer fitnessfaciliteiten en een seizoensgebonden buitenzwembad. Extra voorzieningen van dit appartement zijn gratis wifi en conciërgeservices. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 20 kamers met keukens, inclusief een koelkast en een oven. Dankzij een flatscreentelevisie kun je lekker op de kamer ontspannen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau en een zitruimte, terwijl een babybed (toeslag) aangevraagd kunnen worden.
Zeer goed
12 beoordelingen
8,4/10
1 nacht
Vanaf RUB 9.977
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle hotels met Pools in Hunter Mill

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire hotels met Swimming Pools in Hunter Mill?

Wat is de gemiddelde prijs voor hotels met Swimming Pools in Hunter Mill?

De gemiddelde prijs voor hotels met Swimming Pools in Hunter Mill is op doordeweekse dagen RUB 23.134 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) RUB 18.847.

Welke promoties zijn beschikbaar voor hotels met Swimming Pools in Hunter Mill?

Trip.com biedt het hele jaar door verschillende promoties en kortingen. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Hotels in Hunter Mill met informatie over Pools

Aantal hotels9
Aantal beoordelingen713
Hoogste prijsRUB 34.334
Laagste prijsRUB 8.714
Gemiddelde prijs (op weekdagen)RUB 23.134
Gemiddelde prijs (in het weekend)RUB 18.847