Upper Palatinate

3-Starhotels in Upper Palatinate

Voer uw reisdatums in om de meest recente prijzen en beschikbaarheid te controleren

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

We hebben 185 3-Star-sterrenhotels voor u in Upper Palatinate

Kies uw reisdatums om de meest recente prijzen te bekijken.
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
51
Hotel in de buurt van Old Town,Regensburg
Met een verblijf bij elaya hotel regensburg city center, Trademark by Wyndham bevind je je in het hart van Regensburg, op 5 min. lopen van Historisches Museum Regensburg en Alte Kapelle. Dit hotel ligt op 0,6 km van St. Emmerams Abbey en op 1 km van Schatzkammer. Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een verticale tuin en hulp bij uitstapjes/tickets. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Doe of je thuis bent in één van de 96 klimaatgeregelde kamers met een smart-tv. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.

"The room is very cosy, lighting design is comfortable. Like the free coffee at lobby very much. Receptionists are nice, helpful and can speak good English."
Uitstekend
138 beoordelingen
9,1/10
1 nacht
Vanaf TRY 4.001
Beschikbaarheid bekijken
99
Hotel in de buurt van Old Town,Regensburg
Wanneer je verblijft bij Hotel Orphée - Großes Haus in Regensburg, in de buurt Stadscentrum van Regensburg, bevind je je vlak bij Oude Stadhuis en Reichstag Museum. Dit hotel ligt op 0,4 km van Kathedraal van Regensburg en op 0,4 km van Document Niedermünster. Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal. Gasten van Hotel Orphée - Großes Haus kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 13.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een lift. Doe of je thuis bent in één van de 33 kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon met gratis lokale gesprekken en je kamer wordt dagelijks schoongemaakt.
Zeer goed
42 beoordelingen
8,9/10
1 nacht
Vanaf TRY 6.166
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Neumarkt in der Oberpfalz
Met een verblijf bij City Hotel Neumarkt in Neumarkt in der Oberpfalz bevind je je op 5 min. rijden van Klinikum Neumarkt Hospital en Lothar Fischer Museum. Dit hotel ligt op 3,2 km van Maybach-Fahrzeugmuseum en op 5,3 km van Neumarkter Sandduenen. Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een automaat. Enkele van de voorzieningen zijn een kluis bij de receptie, een lift en een automaat. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 42 kamers met een smart-tv. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een (laptop)kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

"Es war alles Top, dieses Hotel ist auf jeden Fall weiterzuempfehlen und wir werden auf jeden Fall wiederkommen."
Uitstekend
55 beoordelingen
9,2/10
1 nacht
Vanaf TRY 4.074
Beschikbaarheid bekijken
80
Hotels in Regensburg
Met een verblijf bij ibis Regensburg Zentrum bevind je je in het hart van Regensburg. St. Emmerams Abbey en Winkelcentrum Danube liggen op 5 min. rijden. Dit hotel ligt op 2,2 km van Porta Praetoria en op 2,4 km van Slot Thurn und Taxis. Profiteer van fietsenverhuur of maak gebruik van gratis wifi of hulp bij uitstapjes/tickets. Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 135 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

"起初感覺酒店房間不大, 後來體會雷堡老城區的貴200RMB的酒店後, 覺得它房間大小還是可以的。 早餐國際化一點, 老城區local的酒店,它早餐不適合我這個中國來的客人(雖然平時也是在上海常吃麪包,沙拉等西餐的)。交通方便,很多公交路過。一樓隔壁餐廳的晚餐也很棒, 還有酒吧。"
Zeer goed
57 beoordelingen
8,4/10
1 nacht
Vanaf TRY 3.914
Beschikbaarheid bekijken
73
Hotels in Regensburg
Premier Inn Regensburg City Centre ligt in Regensburg, op 5 min. rijden van Schottenkirche en Bismarckplatz. Dit hotel ligt op 2,1 km van Evangelisch-Lutherse Drievuldigheidskerk en op 2,3 km van Slot Thurn und Taxis. Geniet van een maaltijd bij Lounge of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur. LOCALIZE Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een lift. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 169 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een strijkplank/strijkijzer en de kamers worden op verzoek schoongemaakt.

"Hôtel propre et moderne à 15 min à pied du centre Ville. Les prises électriques ne fonctionnaient pas dans notre chambre. Le personnel nous a immédiatement changé. Le petit soucis concerne le parking: payant à 15 eur la journée mais notre voiture n'y rentrait pas à cause de notre rajout pour les baguages. Il a donc fallu tourner pour trouver une place de parking assez Loin."
Zeer goed
91 beoordelingen
8,7/10
1 nacht
Vanaf TRY 4.278
Beschikbaarheid bekijken
6
Hotels in Mantel
The Hotel Gasthof Lohbachwinkel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Hotel Gasthof Lohbachwinkel offers a pleasant stay in Mantel for those traveling for business or leisure. Boasting a convenient location, the hotel is just 1km from Weiherhammer and 73km from Nuremberg Airport. Seeing Mantel's sights from this hotel is easy with TSG Mantel-Weiherhammer Abteilung Fußball 1928 e.V., Piratenspielplatz and Hallenbad Weiherhammer all close by. This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. When it comes to Mantel hotels, the Hotel Gasthof Lohbachwinkel is highly regarded for its excellent facilities.

"Alles bestens und unkompliziert: Empfehlenswert!"
Uitmuntend
1 beoordeling
10/10
1 nacht
Vanaf TRY 4.111
Beschikbaarheid bekijken
35
Hotel in de buurt van Old Town,Regensburg
Dicker Mann Hotel Zum Blauen Krebs bevindt zich in het hart van Regensburg, vlak bij Evangelisch-Lutherse Drievuldigheidskerk en op 3 min. lopen van Oude Stadhuis. Dit hotel ligt op 0,6 km van Donau Rivier en op 0,6 km van Kepler-Gedächtnishaus. Dit hotel biedt aparte rookruimtes. Gasten van Dicker Mann Hotel Zum Blauen Krebs kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.  De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Doe of je thuis bent in één van de 13 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen.
Zeer goed
7 beoordelingen
8,7/10
1 nacht
Vanaf TRY 4.453
Beschikbaarheid bekijken
86
Hotels in Kummersbruck
Wanneer je verblijft bij Zur Post Kümmersbruck in Kuemmersbruck, bevind je je vlak bij Natuurpark Hirschwald en op 2 min. rijden van Piratenspielplatz am LGA Gelande. Dit hotel met een spa ligt op 3,5 km van Amberger Congress Centrum en op 3,6 km van Kurfürstenbad - Amberg. Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een kapsalon en winkels ter plaatse. Gasten van Zur Post Kümmersbruck kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 09.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 25 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

"Zentral, Einrichtung vom Feinsten, Service sehr freundlich, Frühstück große Auswahl"
Zeer goed
17 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf TRY 3.754
Beschikbaarheid bekijken
67
Hotels in Parsberg
Wanneer je verblijft bij Landhotel Schöll in Parsberg, bevind je je op 8 min. rijden van Parsberg Castle. Dit hotel ligt op 15,2 km van Altmühltal Natuurpark en op 26,6 km van Golfclub Lauterhofen. Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Dit hotel heeft ook gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets. Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.00 uur tot 09.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een kluis bij de receptie en een lift. Plan je een evenement in Parsberg? Kies voor dit hotel met 25 vierkante meter aan evenementenruimte, waaronder een conferentieruimte. Vervoer vanaf het treinstation is gratis voorzien. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 27 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een bureau terwijl je ook een strijkplank/strijkijzer kunt aanvragen.
Zeer goed
352 beoordelingen
8,5/10
1 nacht
Vanaf TRY 3.440
Beschikbaarheid bekijken
71
Hotel in de buurt van Old Town,Regensburg
Met een verblijf bij Hotel Weidenhof bevind je je in het hart van Regensburg, op 5 min. lopen van Historisches Museum Regensburg en Alte Kapelle. Dit hotel ligt op 0,8 km van Huis van de Beierse Geschiedenis Museum en op 0,9 km van St. Emmerams Abbey. Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets. Gasten van Hotel Weidenhof kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Ganesha Inder. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 46 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een bureau, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.
Zeer goed
60 beoordelingen
8,7/10
1 nacht
Vanaf TRY 3.666
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle 3-Star-sterrenhotels in Upper Palatinate

Bekijk de meningen van andere reizigers over hotels in Upper Palatinate

Alles bekijken
Bekijk eerlijke beoordelingen en inzichten van echte reizigers om uw perfecte verblijf te vinden

Hampton by Hilton Regensburg

8,9/10
Zeer goed
Geplaats op17 apr 2025
Anonieme gebruiker
De locatie ligt wat afgelegen, tegenover verschillende bouwlocaties. Uber is beschikbaar, maar is wat prijzig en de wachttijd is lang. Op sommige plekken is het 15-20 minuten lopen. Er is geen eten of restaurant buiten het ontbijt. De service zou echter wel wat vriendelijker mogen. Glimlachen zijn hier zeldzaam, het is maar een observatie. Zeker niet te vergelijken met een standaard Hilton-niveau.
Prijs per nacht vanaf:TRY 4.322

Hotel Brunner

8,9/10
Zeer goed
Geplaats op12 jan 2024
Michael (German)
I stayed there for one night. The hotel is in a good location ,right next to the city. It's a clean hotel and the service (front desk) were very friendly. There is not enough parking place in fron of the hotel (10 Eur/night parking fee). But they also have a small underground parking place on the other side of the hotel (must drive around). The parking fee for the underground was 4 or 6 Euro ,if I remember correctly. The decoration is not the best and looks a bit old. But for a short staying good enough. If you need a teeth brush ,you must ask the fornt desk. I didn't had a breakfast ,so I don't know if it's good. In total it was alright.
Prijs per nacht vanaf:TRY 4.242

Holiday Inn Express REGENSBURG by IHG

8,9/10
Zeer goed
Geplaats op3 jul 2024
village
the room is okay the..the food is good.. and not so far away of train station🚆near also of supermarket..they have a mall near at train station..the location is good for the travellers.. the front desk is superg good..they are kind..and no hassle to check in and check out.. recommended hotel...
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.870

Ibis Regensburg City

8,8/10
Zeer goed
Geplaats op31 mei 2025
Gastgebruiker
Located on the other side of the main area, but still extremely close. Clean, easy check in, nice room with screen mirroring for Android to watch your own shows. The shower was slow to drain. Would come here again.
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.448

Hotel Luis

8,7/10
Zeer goed
Geplaats op20 jul 2024
Gastgebruiker
Wir wurden äußerst zuvorkommend empfangen und auch sonst war der Service herausragend gut. Besser geht es wirklich nicht. Wenn wir nochmal nach Regensburg kommen, dann werden wir unbedingt wieder kommen. Ansonsten zu bemerken : es gibt eine Tiefgarage und weiteren Parkmogkichkeiten, incl Ladestationen für E-Autos. Ein Lift ist vorhanden, Sitzmoglichkeiten (besonders für Raucher interessant) im Außenbereich, alles tiptop sauber und stilvoll eingerichtet. Kann man nur empfehlen 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼 Direkt gegenüber eine vortreffliche Trattoria - Trattoria Sorano : Tischreservierung zu empfehlen -
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.907

Zum Schwarzen Bären

8,7/10
Zeer goed
Geplaats op19 aug 2025
RHB_Thu
Der Service war perfekt, das Frühstück üppig und das Zimmer klein, aber fein und super sauber. Eine Flasche Wasser inklusive. Einzig die Dusche war ziemlich klein und der Mischer arbeitete nicht immer stabil. Gesamteindruck war super.
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.899

Landhotel Zum Goldenen Kreuz

8,6/10
Zeer goed
Geplaats op16 mrt 2026
Gastgebruiker
Op zaterdag avond live muziek tot 00:15 in een zeer gehorig gebouw
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.615

Holiday Inn - the niu, Sparrow Regensburg by IHG

8,4/10
Zeer goed
Geplaats op15 aug 2024
olafstando
I was so positively surprised by this hotel - such good value for money, good location for the city centre and the train station, stylish rooms!
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.783

Ibis Styles Regensburg

8,3/10
Zeer goed
Geplaats op4 dec 2024
Alvaro Hurtado Mochon
Everything was nice. Stuff was nice, breakfast was nice, the room was very comfortable.
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.805

Landgasthof Feihl

7,9/10
Goed
Geplaats op6 okt 2024
Gastgebruiker
Food very nice aswell
Prijs per nacht vanaf:TRY 3.360

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire 3-sterrenhotels in Upper Palatinate?

Wat is de gemiddelde prijs voor 3-sterrenhotels in Upper Palatinate?

De gemiddelde prijs voor 3-sterrenhotels in Upper Palatinate is op doordeweekse dagen TRY 6.482 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) TRY 6.574.

Welke 3-sterrenhotels in Upper Palatinate hebben een zwembad?

Er zijn tal van 3-sterrenhotels met een zwembad in Upper Palatinate. B&B am Steinbachtal - Natur Und Wandern (vanaf TRY 4.072) is heel populair.

Welke 3-sterrenhotels in Upper Palatinate hebben fitnessfaciliteiten?

Hampton by Hilton Regensburg (vanaf TRY 4.532), Landhotel Schöll (vanaf TRY 3.678) en Parkhotel Cham (vanaf TRY 5.124) hebben fitnessfaciliteiten. U kunt zelfs op reis fitnessen wanneer u wilt.

Welke 3-sterrenhotels in Upper Palatinate hebben een bar?

Welke 3-sterrenhotels in Upper Palatinate bieden spaservices?

Wilt u ontspannen met een spabehandeling in een 3-sterrenhotel in Upper Palatinate? Parkhotel Cham (vanaf TRY 5.124) en Landhotel Lindenhof (vanaf TRY 4.956) zijn heel populair.

Welke 3-sterrenhotels in Upper Palatinate hebben gratis wifi?

Welke 3-sterrenhotels in Upper Palatinate laten huisdieren toe?

Welke aanbiedingen zijn er beschikbaar voor 3-sterrenhotels in Upper Palatinate?

Trip.com biedt verschillende promoties en kortingen voor 3-sterrenhotels. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Lokale reisinformatie

Hoogste prijsTRY 20.117
Laagste prijsTRY 5.379
Aantal beoordelingen2,398
Aantal hotels185
Gemiddelde prijs (op weekdagen)TRY 6.482
Gemiddelde prijs (in het weekend)TRY 6.574