Can Picafort

Hotels met spa in Can Picafort

Selecteer uw datums en vind het beste hotel binnen spa van Can Picafort.

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

Tophotels en -resorts met spain Can Picafort | Trip.com

Ontdek onze selectie hotels in Can Picafort met spa
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
99+
Hotels in Can Picafort
Wanneer je verblijft bij BG Hotel Tonga Tower in Santa Margalida bevind je je vlak bij het strand, op een kwartiertje rijden van Playa de Muro en Haven van Alcúdia. Dit hotel voor families ligt op 9 km van Strand van Alcúdia en op 23,3 km van Haven van Pollensa. Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden, een outdoor tennisbaan en een sauna. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken. Ga iets eten bij Principal, een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 2 restaurants en een koffiebar/café. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Ontspan met een lekker fris drankje in een bar/lounge, een poolbar of één van de 2 swim-up bars. Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 380 kamers met een ledtelevisie. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen.

"Het ligt recht tegenover het strand. Overdag is het lastig om een ​​parkeerplaats te vinden. Het hotel beschikt over een eigen parkeerplaats, maar deze kost 10 euro per nacht. Ik raad het niet aan omdat er 's nachts veel parkeerplaatsen zijn. U kunt 's middags inchecken en naar het centrum van Palma gaan om te spelen en te eten. Wanneer u 's avonds terugkomt, zijn er voldoende parkeerplaatsen voor de deur. Zoek een parkeerplaats dicht bij het hotel. De hotelservice en het ontbijt zijn goed."
Zeer goed
63 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf JPY 13.373
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Can Picafort
Wanneer je verblijft bij The Sea Hotel by Grupotel - Adults Only in Santa Margalida bevind je je aan het water, op een kwartiertje rijden van Playa de Muro en Haven van Alcúdia. Dit hotel met een spa ligt op 8 km van Strand van Alcúdia en op 22,2 km van Haven van Pollensa. Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Als je op zoek bent naar activiteiten, dan vind je een 24-uurs healthclub, een buitenzwembad en een bubbelbad vast wel leuk. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en conciërgeservices. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden. Hotel heeft een restaurant waar je terecht kunt voor diner en een koffiebar/café waar je terecht kunt voor snacks. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Doe of je thuis bent in één van de 144 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon of terras. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Uitstekend
41 beoordelingen
9,0/10
1 nacht
Vanaf JPY 31.588
Beschikbaarheid bekijken
80
Hotels in Can Picafort
Met een verblijf bij Globales Concord in Santa Margalida, bevind je je aan het strand, op een kwartiertje van Playa de Muro en Playa de Son Bauló. Dit hotel bij het strand ligt op 10,5 km van Strand van Alcúdia en op 12,5 km van Haven van Alcúdia. Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Als je op zoek bent naar activiteiten, dan vind je een buitenzwembad, fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur vast wel leuk. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstapjes/tickets. Gasten van Globales Concord kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de snackbar/deli. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Plan je een evenement in Santa Margalida? Kies voor dit hotel met 130 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Doe of je thuis bent in één van de 142 klimaatgeregelde kamers. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Zeer goed
17 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf JPY 37.488
Beschikbaarheid bekijken
82
Hotels in Can Picafort
Wanneer je verblijft bij Grupotel Gran Vista & SPA in Santa Margalida bevind je je aan de promenade, op een kwartiertje rijden van Playa de Muro en Haven van Alcúdia. Dit hotel met een spa ligt op 8,3 km van Strand van Alcúdia en op 19,1 km van Playa del Port de Pollença. Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 binnen- en 3 buitenzwembaden en een healthclub. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag). Stil je honger met internationale gerechten bij Restaurante, een restaurant waar je kunt genieten van het uitzicht op de tuin en in de openlucht kunt dineren. In 2 koffiebars/cafés kun je ook snacks bestellen. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.30 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Santa Margalida? Kies voor dit hotel met 55 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en een vergaderruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 338 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en Italiaanse Frette-lakens. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"The hotel weirdly gave us an “upgrade” to the apartment which is not that nice, modern and clean (there were bugs in the bath tub and hair in the drawers) as you can see in the first 2 pics but of a higher price. When we asked to change back to the room we booked, we staff wouldn’t just help us changed the room and had acted very weird as if we are not entitled to the room… This one particular staff (senior manager I believe) gave us “one final chance” as she said, and made us go up and down to check the room to make sure we “will not regret it” which makes no sense to us at all."
Zeer goed
111 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf JPY 16.452
Beschikbaarheid bekijken
66
Hotels in Can Picafort
Wanneer je verblijft bij Grupotel Farrutx in Santa Margalida bevind je je vlak bij het strand, op een kwartiertje rijden van Playa de Muro en Haven van Alcúdia. Dit hotel ligt op 7,8 km van Strand van Alcúdia en op 22,1 km van Haven van Pollensa. Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad, een binnenzwembad en een bubbelbad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets. Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Doe of je thuis bent in één van de 170 klimaatgeregelde kamers. Alle kamers hebben een balkon. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en verduisterende gordijnen, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.

"環境很不錯,離海邊很近,走路5分鐘就能到,酒店還有泳池,挺多人在那裡游泳的,這個價位在西班牙感覺性價比算不錯的,前台服務態度非常好,推薦"
Zeer goed
44 beoordelingen
8,3/10
1 nacht
Vanaf JPY 9.801
Beschikbaarheid bekijken
85
Hotels in Can Picafort
Wanneer je verblijft bij Ilusion Markus & Spa in Santa Margalida bevind je je vlak bij het strand, op een kwartiertje rijden van Playa de Muro en Haven van Alcúdia. Dit hotel voor families ligt op 8,3 km van Strand van Alcúdia en op 22,8 km van Haven van Pollensa. Verwen jezelf met massages wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een buitenzwembad, een binnenzwembad en een sauna. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte. Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 72 kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon of terras. Op je kamer heb je een tv met digitale zenders die zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad en haardrogers.
Zeer goed
47 beoordelingen
8,2/10
1 nacht
Vanaf JPY 14.407
Beschikbaarheid bekijken
62
Hotels in Can Picafort
Met een verblijf bij Globales Janeiro in Santa Margalida, bevind je je in de uitgaansbuurt, op een kwartiertje van Playa de Muro en Playa de Son Bauló. Dit hotel voor families ligt op 10,2 km van Strand van Alcúdia en op 12,6 km van Haven van Alcúdia. Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden, een sauna en fietsenverhuur. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte. Gasten van Globales Janeiro kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de snackbar/deli. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven gebruikmaken. Doe of je thuis bent in één van de 211 kamers met een minibar en een plasmatelevisie. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"No hay donde aparcar. Más personas atendiendo en el front desk. Lo positivo es la cercanía a la playa."
Zeer goed
56 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf JPY 21.153
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Can Picafort
Met een verblijf bij Hotel JS Yate bevind je je in het hart van Santa Margalida, op 1 min. rijden van Playa de Can Picafort en op 6 min. van Parque Natural de la Albufera. Dit hotel voor families ligt op 3,7 km van Playa de Muro en op 8,6 km van Strand van Alcúdia. Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een healthclub, een sauna en een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een gemeenschappelijke woonkamer en hulp bij uitstapjes/tickets. Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Doe of je thuis bent in één van de 157 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"Хороший отель, тихий. Рядом море, достался номер с видом на закат и солнечную сторону. кровати жесткие - надо привыкать. Душ тесноват, а так все отлично. Ужины очень вкусные и разнообразные."
Zeer goed
41 beoordelingen
8,7/10
1 nacht
Vanaf JPY 19.602
Beschikbaarheid bekijken
77
Hotels in Can Picafort
Wanneer je verblijft bij Grupotel Montecarlo in Santa Margalida bevind je je vlak bij het strand, op een kwartiertje rijden van Playa de Muro en Haven van Alcúdia. Dit hotel met een spa ligt op 7,8 km van Strand van Alcúdia en op 22,1 km van Haven van Pollensa. Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een buitenzwembad, een binnenzwembad en een bubbelbad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal. Geniet van Mediterrane gerechten bij Restaurante Buffet, een buffetrestaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice. Bestel je favoriete drankje in een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.30 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Santa Margalida? Kies voor dit hotel met 160 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven gebruikmaken. Doe of je thuis bent in één van de 169 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.

"Muy buen lugar, fue barato y difrutamos mucho del SPA. Lo malo es que no era verano y las calles estaban algo vacías…."
Zeer goed
67 beoordelingen
8,7/10
1 nacht
Vanaf JPY 10.576
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Can Picafort
Wanneer je verblijft bij Eix Platja Daurada Hotel & Spa in Santa Margalida bevind je je aan het strand, op een kwartiertje rijden van Playa de Muro en Haven van Alcúdia. Dit hotel bij het strand ligt op 7,7 km van Strand van Alcúdia en op 21,9 km van Haven van Pollensa. Verwen jezelf met massages en lichaamsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 3 buitenzwembaden, een healthclub en een sauna. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte. Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 310 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"We waren erg tevreden. Het eten was goed en ons appartement ook. De locatie was goed. Parkeerplaatsen direct voor het hotel gratis beschikbaar."
Zeer goed
53 beoordelingen
8,1/10
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle hotels met spa in Can Picafort

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire hotels met Spa in Can Picafort?

Of u nu op zakenreis of vakantie naar Can Picafort gaat, $Globales Janeiro (vanaf JPY 19.537) , $Grupotel Gran Vista & Spa (vanaf JPY 15.677) en $BG Tonga Tower (vanaf JPY 13.806) zijn allemaal favoriete hotels.

Wat is de gemiddelde prijs voor hotels met Spa in Can Picafort?

De gemiddelde prijs voor hotels met Spa in Can Picafort is op doordeweekse dagen JPY 31.412 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) JPY 31.435.

Welke promoties zijn beschikbaar voor hotels met Spa in Can Picafort?

Trip.com biedt het hele jaar door verschillende promoties en kortingen. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Hotels in Can Picafort met informatie over spa

Aantal hotels13
Aantal beoordelingen633
Hoogste prijsJPY 120.571
Laagste prijsJPY 32.763
Gemiddelde prijs (op weekdagen)JPY 31.412
Gemiddelde prijs (in het weekend)JPY 31.435