>
Yancheng naar Beijing

Vergelijk prijzen voor de reis van Yancheng naar Beijing

Zoek naar tickets voor vluchten van Yancheng naar Beijing in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf TWD 2.053. Treinen vanaf TWD 720.
Treinen
TWD 720|4u 2m
Vluchten
TWD 2.053|1u 50m
TWD 720
TWD 720
TWD 2.345
--
--
--
TWD 2.345
--
--
TWD 720
--
--
--
--
Geen overeenkomende resultaten gevonden
Klik op de knop hieronder om meer producten te ontdekken die je misschien leuk vindt
  • De weergegeven prijzen van Yancheng naar Beijing zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Yancheng naar Beijing

De goedkoopste manier om van Yancheng naar Beijing te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts TWD 719. De snelste vorm van vervoer is met de Vluchten, namelijk 1u 50m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst
Gemiddelde prijs TWD 719
Gemiddelde reistijd 6u 51m
Vertrektijd 06:58 - 07:11
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten Snelste
Gemiddelde prijs TWD 3.334
Gemiddelde reistijd 1u 50m
Vertrektijd 09:50 - 20:45
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Yancheng naar Beijing te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Yancheng naar Beijing te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Yancheng naar Beijing voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Yancheng naar Beijing te reizen, met een gemiddelde prijs van TWD 719.

TWD 719
  • 26 okt
  • 27 okt
  • 28 okt
  • 29 okt
  • 30 okt
  • 31 okt
  • 1 nov

Aanbevolen hotels in Beijing

Mandarin Oriental Qianmen,Beijing
9.8/10
282 Beoordelingen
Mandarin Oriental Qianmen,Beijing
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Qianmen, The Temple Of Heaven and Chongwenmen | 0.81 km from downtown
TWD 53.542
Han Palace
8.8/10
4 Beoordelingen
Han Palace
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Houhai Area | 3.52 km from downtown
4% off
TWD 34.921 TWD 33.469
Bvlgari Hotel Beijing
9.5/10
1138 Beoordelingen
Bvlgari Hotel Beijing
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Yansha Commercial Area | 6.48 km from downtown
TWD 33.235
Mandarin Oriental Wangfujing,Beijing
9.5/10
588 Beoordelingen
Mandarin Oriental Wangfujing,Beijing
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Tian'anmen Square and Wangfujing Area | 0.99 km from downtown
TWD 25.899

Tips voor de reis van Yancheng naar Beijing

Maatschappijen die diensten uitvoeren van Yancheng naar Beijing

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Yancheng en Beijing

Populaire treinstations in de buurt van Yancheng

Yancheng Yancheng China
Yanchengbei(Yancheng North) Yancheng China
Yancheng Dafeng Yancheng China
Jianhu County Yancheng China
Jianhu Yancheng China

Populaire treinstations in de buurt van Beijing

Beijing Beijing China
Beijingnan(Beijing South) Beijing China
Beijingbei(Beijing North) Beijing China
Beijingdong(Beijing East) Beijing China
Beijingxi(Beijing West) Beijing China

Populaire luchthavens in de buurt van Yancheng

Yancheng Nanyang International Airport (YNZ) Yancheng China
Yangzhou Taizhou International Airport (YTY) In de buurt Yangzhou China

Populaire luchthavens in de buurt van Beijing

Beijing Capital Intl. Airport (PEK) Beijing China
Beijing Miyun Mujiayu Airport (MY2) Beijing China
Beijing Daxing International Airport (PKX) Beijing China
Internationale luchthaven Tianjin Binhai (TSN) In de buurt Tianjin China

Reizen van Yancheng naar Beijing: veelgestelde vragen

  • How far is it from Yancheng to Beijing?

    It’s about 796 km (495 mi) from Yancheng to Beijing.
  • Je kunt van Yancheng naar Beijing op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Yancheng to Beijing is by Vluchten, with an average journey time of 1 hour 50 minutes. Other modes of transport take longer: Treinen takes on average 6u 51m.
  • The cheapest way to get from Yancheng to Beijing is by Treinen, with an average price of TWD 719. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around TWD 3.334 on avergae.
  • For trips between Yancheng and Beijing, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Yancheng Nanyang International Airport and arrive at Beijing Capital Intl. Airport; Treinen depart from Yancheng and arrive at Beijing.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Yancheng to Beijing are typically cheapest maandag, with an average fare of TWD 719
  • There is a 0m time difference between Yancheng and Beijing.