Long Beach

4-Starhotels in Long Beach

Voer uw reisdatums in om de meest recente prijzen en beschikbaarheid te controleren

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

We hebben 32 4-Star-sterrenhotels voor u in Long Beach

Kies uw reisdatums om de meest recente prijzen te bekijken.
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
99+
Hotels in Long Beach
Je bevindt je centraal in Long Beach als je verblijft bij Hilton Long Beach Hotel. Aquarium of the Pacific en Long Beach Convention and Entertainment Center liggen op een kwartiertje lopen. Dit hotel ligt op 3,3 km van RMS Queen Mary en op 3,5 km van Long Beach Cruise Terminal. Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn wifi (toeslag), conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken. Dankzij een ritje met de gratis lokale shuttlebus, die tot 1.5 mijl van de accommodatie rijdt, kun je moeiteloos nabije bezienswaardigheden bezoeken. Ga iets eten bij Grab and Go Starbucks, een van de 2 restaurants van dit hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de roomservice. Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Op werkdagen wordt er tegen betaling een à-la-carte-ontbijt geserveerd van 06.00 uur tot 11.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur. Enkele van de voorzieningen zijn kabelinternet (toeslag), een 24-uurs businesscentrum en een snelle incheckservice. Plan je een evenement in Long Beach? Kies voor dit hotel met 2893 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en 6 vergaderruimtes. Een shuttleservice van/naar de cruiseschipterminal is gratis voorzien. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 399 kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Met een videogameconsole en een televisie met satellietzenders kun je lekker ontspannen en tegen betaling kun je gebruikmaken van wifi of kabelinternet. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.

"This is my second stay at this hotel, and I find its location quite convenient. Located right off the 710, it provides easy access to various parts of Los Angeles County. The attached garage is a significant advantage, particularly considering the prevalence of car vandalism in Long Beach. While the rooms lack a touch of luxury, they offer a decent accommodation experience with firm beds. The bathrooms show a hint of age, yet nothing too dramatic. The lobby provides complimentary food and drinks, enhancing the overall experience. In summary, the hotel serves its purpose effectively. I plan to consider it again for my next visit to Long Beach."
Zeer goed
129 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf £ 147
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Long Beach
Hyatt Regency Long Beach heeft een centrale ligging in Long Beach, vlak bij Long Beach Convention and Entertainment Center en op 5 min. lopen van The Pike Outlets. Dit hotel ligt op 0,6 km van The Terrace Theater en op 0,6 km van Aquarium of the Pacific. Geniet van een ruim aanbod recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, een bubbelbad en een 24-uurs fitnesscentrum. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken. Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 11.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 531 kamers met een plasmatelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online en premium tv-zenders zorgen voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"My stay at Hyatt Regency Long Beach was absolutely fantastic! From the moment I arrived, the staff was friendly, professional, and eager to make my visit memorable. The room was beautifully designed, clean, and had everything I needed for a comfortable stay. Waking up to the stunning views of the harbor was such a treat! The location is unbeatable—right by the waterfront and within walking distance to great restaurants, shops, and attractions like the Aquarium of the Pacific. Overall, the Hyatt Regency Long Beach exceeded my expectations, and I can’t wait to return. Highly recommended for anyone visiting the area!"
Uitstekend
50 beoordelingen
9,2/10
1 nacht
Vanaf £ 157
Beschikbaarheid bekijken
72
Hotels in Long Beach
Long Beach Marriott ligt in Long Beach in het zakendistrict, op een kwartiertje rijden van Long Beach Convention and Entertainment Center en Aquarium of the Pacific. Dit hotel voor families ligt op 16 km van Knott's Soak City Water Park en op 16,3 km van Knott's Berry Farm. Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken. Geniet van internationale gerechten bij Terrace Grille and Patio, een van de 2 restaurants van dit hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijt voor onderweg, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 11.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Long Beach? Kies voor dit hotel met 1 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (op verzoek beschikbaar) die gratis wordt aangeboden. Overnacht in één van de 310 kamers met een smart-tv. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij wifi (toeslag) blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"就在long Beach機場邊上,在房間就能看見飛機起飛跑道,晚上沒聽見飛機早上會有,不是很頻繁,周邊很荒涼,啥都沒有,免費停車"
Uitstekend
126 beoordelingen
9,1/10
1 nacht
Vanaf £ 187
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Long Beach
Fairmont Breakers Long Beach is gelegen in Long Beach, op 14 minuten lopen van Junipero Beach, en biedt conciërgediensten, rookvrije kamers, een restaurant, gratis WiFi in de hele accommodatie en een bar. Privéparkeren kan worden geregeld tegen een meerprijs. Het hotel biedt een buitenzwembad, fitnessruimte, nachtclub en roomservice. Alle kamers bij het hotel hebben airconditioning, een zithoek, een flatscreen-tv met satellietzenders, een kluisje en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen en een haardroger. Alle kamers bij Fairmont Breakers Long Beach hebben beddengoed en handdoeken. Er is een ontbijt beschikbaar. De opties zijn een à la carte-ontbijt, Italiaans ontbijt en Amerikaans ontbijt. De accommodatie biedt een zonneterras. Het personeel van de receptie spreekt Engels, Spaans, Frans en Iers, en geeft je graag praktische info over de omgeving. Queen Mary ligt op 3,5 km van Fairmont Breakers Long Beach, en Battleship Iowa Museum ligt 11 km verderop. Vliegveld Luchthaven Long Beach ligt op 8 km afstand.

"Dank aan het hotelpersoneel voor zo'n gastvrije ontvangst! De service is veel beter dan zelfs een 5-sterrenbeoordeling. We komen zeker terug. Prachtig uitzicht vanuit het raam, een heerlijke douche en de parkeerwachters zijn geweldig, ze verwelkomen je als familie. De rooftopbar is fantastisch, met uitstekende cocktails. ❤️❤️❤️"
Geweldig
117 beoordelingen
9,4/10
1 nacht
Vanaf £ 267
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Long Beach
The Westin Long Beach ligt centraal gelegen in Long Beach, op 3 min. lopen van The Terrace Theater en op 6 min. lopen van Edison Theatre. Dit hotel ligt op 0,6 km van The Pike Outlets en op 0,7 km van Long Beach Convention and Entertainment Center. Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken. Geniet van Amerikaanse gerechten bij The Grill Restaurant, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Long Beach? Kies voor dit hotel met 151 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 25 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 469 kamers met een lcd-televisie. Dankzij wifi (toeslag) blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De badkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

"廁所通風系統比較弱 床有點太軟 但有燒水壺提供。樓下有強制消費25USD 必須在這用 叫做destination fee 夠一個人的早餐"
Zeer goed
119 beoordelingen
8,8/10
1 nacht
Vanaf £ 135
Beschikbaarheid bekijken
75
Hotels in Long Beach
Dit appartement bevindt zich in Long Beach, in Waterfront, op een kwartiertje lopen van Long Beach Convention and Entertainment Center en Aquarium of the Pacific. Dit appartement ligt op 3,2 km van Long Beach Cruise Terminal en op 10,7 km van World Cruise Center. Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad, een bubbelbad en fitnessfaciliteiten. Enkele voorzieningen van dit appartement zijn gratis wifi, een picknickplaats en barbecues. De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Maak het je gemakkelijk in dit appartement dat individueel gedecoreerd is en beschikt over een keuken met een koelkast en een oven. Er is een privé gemeubileerd balkon of terras. Er is een flatscreentelevisie van 43 inch met kabelzenders voorzien. Er zijn verschillende voorzieningen aanwezig, waaronder een bureau en een magnetron.
Uitmuntend
10/10
1 nacht
Vanaf £ 429
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Long Beach
Het Hyatt Centric the Pike Long Beach heeft een centrale ligging in Long Beach. Alle kamers zijn voorzien van gratis WiFi. U kunt het hele jaar door genieten van een verwarmd zwembad en een bar op het dak. De kamers zijn allemaal uitgerust met een flatscreen-tv met satellietzenders, U vindt er ook koffiefaciliteiten, strijkfaciliteiten en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen en een inloopdouche met een regendouchekop. Het Hyatt Centric the Pike Long Beach beschikt verder over een fitnesscentrum en een businesscentrum. U vindt hier eveneens wasfaciliteiten, een 24-uursreceptie en een restaurant. Daarnaast heeft het hotel meerdere bars en restaurants. De accommodatie bevindt zich op ongeveer 3 km van de Queen Mary, Het is 5 minuten wandelen naar het Aquarium of the Pacific. In 15 minuten rijdt u naar de luchthaven van Long Beach.

"Raymond and Emma at Front desk were very friendly and welcoming. Thanks for the great stay"
Uitstekend
112 beoordelingen
9,2/10
1 nacht
Vanaf £ 165
Beschikbaarheid bekijken
78
Hotels in Long Beach
Wanneer je verblijft bij The Maya in Long Beach bevind je je aan het water, op een kwartiertje lopen van RMS Queen Mary en Aquarium of the Pacific. Dit hotel ligt op 1,6 km van Long Beach Cruise Terminal en op 2,8 km van Long Beach Convention and Entertainment Center. Geniet van een ruim aanbod recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad, fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, cadeauwinkels/kiosken en huwelijksservices. Spring op de gratis shuttlebus als je een dagje wil gaan winkelen. Gasten van The Maya kunnen genieten van een lekker diner bij Fuego Restaurant of iets halen bij de kruidenier/supermarkt. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie. Een shuttleservice van/naar de cruiseschipterminal is gratis voorzien. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 191 kamers. Je kamer beschikt over een bed met pillowtop matras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

"忘記拍照片了,咖啡機的濾芯非常臟,於是讓前台幫忙換一個機器或者處理,接着換來一台壞的,然後再換,還是壞的…前台還問我怎麼不好了…還説他們可能沒有其他機器了,她也沒有辦法。於是回覆她:不好意思,這也不是我的責任…於是他們把一台拿走的水箱濾芯擦乾淨後,又給我拿回來了。"
Zeer goed
113 beoordelingen
8,4/10
1 nacht
Vanaf £ 172
Beschikbaarheid bekijken
60
Hotels in Long Beach
With a stay at Dockside Boat & Bed Long Beach in Long Beach (Waterfront), you'll be within a 5-minute walk of Long Beach Convention and Entertainment Center and Aquarium of the Pacific. This beach bed & breakfast is 1.9 mi (3 km) from Long Beach Cruise Terminal and 1.7 mi (2.8 km) from RMS Queen Mary. Take in the views from a terrace and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. A complimentary continental breakfast is included. The front desk is staffed during limited hours. Make yourself at home in one of the 5 air-conditioned rooms featuring kitchenettes with refrigerators and microwaves. Rooms have private furnished balconies or patios. 32-inch LCD televisions with satellite programming provide entertainment, while complimentary wireless internet access keeps you connected. Conveniences include separate sitting areas and coffee/tea makers, and housekeeping is provided on request.

"Great location the best on the beach. Nice room and great view."
Geweldig
100 beoordelingen
9,4/10
1 nacht
Vanaf £ 215
Beschikbaarheid bekijken
81
Hotels in Long Beach
Dit appartement bevindt zich in Long Beach, in Waterfront, op een kwartiertje lopen van Long Beach Convention and Entertainment Center en Aquarium of the Pacific. Dit appartement ligt op 3,2 km van Long Beach Cruise Terminal en op 2,9 km van RMS Queen Mary. Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad, een bubbelbad en fitnessfaciliteiten. Enkele voorzieningen van dit appartement zijn gratis wifi, een picknickplaats en barbecues. De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Maak het je gemakkelijk in dit appartement dat individueel gedecoreerd is en beschikt over een keuken met een koelkast en een oven. Er is een privé gemeubileerd balkon. Er is een flatscreentelevisie van 43 inch met kabelzenders voorzien. Er zijn verschillende voorzieningen aanwezig, waaronder een bureau en een magnetron.
Uitmuntend
10/10
1 nacht
Vanaf £ 544
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle 4-Star-sterrenhotels in Long Beach

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire 4-sterrenhotels in Long Beach?

Of u nu op zakenreis of vakantie naar Long Beach gaat, $Hilton Long Beach Hotel (vanaf £ 118) , $Hotel Maya (vanaf £ 117) en $Hyatt Regency Long Beach (vanaf £ 133) zijn allemaal favoriete hotels.

Wat is de gemiddelde prijs voor 4-sterrenhotels in Long Beach?

De gemiddelde prijs voor 4-sterrenhotels in Long Beach is op doordeweekse dagen £ 557 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) £ 388.

Welke 4-sterrenhotels in Long Beach hebben een zwembad?

Er zijn tal van 4-sterrenhotels met een zwembad in Long Beach. Hilton Long Beach Hotel (vanaf £ 118) , Hotel Maya (vanaf £ 117) en Hyatt Regency Long Beach (vanaf £ 133) zijn heel populair.

Welke 4-sterrenhotels in Long Beach hebben fitnessfaciliteiten?

Hilton Long Beach Hotel (vanaf £ 118), Hotel Maya (vanaf £ 117) en Hyatt Regency Long Beach (vanaf £ 133) hebben fitnessfaciliteiten. U kunt zelfs op reis fitnessen wanneer u wilt.

Welke 4-sterrenhotels in Long Beach hebben een bar?

Zoekt u een 4-sterrenhotel met bar in Long Beach? Hilton Long Beach Hotel (vanaf £ 118) , Hotel Maya (vanaf £ 117) en Hyatt Regency Long Beach (vanaf £ 133) zijn heel populair.

Welke 4-sterrenhotels in Long Beach bieden ontbijt?

Hilton Long Beach Hotel (vanaf £ 118), Hotel Maya (vanaf £ 117) en Hyatt Regency Long Beach (vanaf £ 133) bieden een heerlijk ontbijt. Begin uw dag met een heerlijk ontbijt.

Welke 4-sterrenhotels in Long Beach bieden spaservices?

Wilt u ontspannen met een spabehandeling in een 4-sterrenhotel in Long Beach? Fairmont Breakers Long Beach (vanaf £ 114), @ Marbella Lane - Penthouse w/ City & Ocean Views en #Marbella Lane - Panoramic Splendid Ocean Views! zijn heel populair.

Welke 4-sterrenhotels in Long Beach hebben gratis wifi?

Een internetverbinding is een essentiële voorwaarde voor uw reis. Hilton Long Beach Hotel (vanaf £ 118), Hotel Maya (vanaf £ 117) en Hyatt Regency Long Beach (vanaf £ 133) zijn populaire hotels met gratis wifi.

Welke aanbiedingen zijn er beschikbaar voor 4-sterrenhotels in Long Beach?

Trip.com biedt verschillende promoties en kortingen voor 4-sterrenhotels. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Lokale reisinformatie

Hoogste prijs£ 1.678
Laagste prijs£ 128
Aantal beoordelingen1,199
Aantal hotels32
Gemiddelde prijs (op weekdagen)£ 557
Gemiddelde prijs (in het weekend)£ 388