Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel
Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel
Nr. 10 van Premium Hotels in Kroatië
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Openbaar strand
Ideale locatie
Verwarmd binnenzwembad
Romantische sfeer
Uitzicht op zonsondergang
+4 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
9,3/10
Hygiëne9,4
Voorzieningen9,4
Locatie9,2
Service9,3
Omgeving
Recreatie: beach Sveti Ivan
(110m)
Recreatie: Underwater Park Verudela
(100m)
Attractie: FKK beach
(390m)
Attractie: Verudela Artpark
(460m)
Attractie: Uvala Saccorgiana
(550m)
Recreatie: Verudela Bus stop
(310m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
8
Room (Collection)
1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Ocean view
Beschikbaarheid controleren
9
Superior Room, Sea View (Collection)
1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Ocean view
Beschikbaarheid controleren
10
Room, Garden View (Collection)
1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Private entrance
Beschikbaarheid controleren
19
Garden Suite
1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Private entrance
Beschikbaarheid controleren
10
Suite, Sea View (Grand Brioni)
1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Ocean view
Beschikbaarheid controleren
17
Verudela Suite-Sea View
1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Ocean view
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Pula
Beoordelingen vermelden vaak
Aleksandra Dukanova
2 december 2023
Ongelooflijk cool hotel!!! Het uitzicht vanuit het raam is super!!! Het ontbijt is fantastisch))) we zullen zeker terugkomen met onze familie)
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Christoph Zalar
7 juni 2026
Very nice hotel
Vertalen
Sanbudeqianqianjiang
4 juni 2025
超級美的無邊界泳池能夠直接看到海這裏風浪很小,很平靜。酒店內設施很棒,景色非常美,適合躺平曬太陽懸崖邊直接能夠看到清澈的海。
但是工作人員的服務態度非常差,尤其是前台的兩位check in女士,5星級酒店前台,居然語氣差到極點。我住過全球那麼多五星級酒店,沒見過這麼差的態度。
早餐還湊合吧,比較簡單。但是晚餐自助實在太難吃了,很久沒吃過這麼差的。
Vertalen
Shane
14 juli 2026
Great hotel, great facilities, views from the pool are amazing.
Only downside is lack of restaurants near by. Very quiet area. But for chilled holiday, great hotel, pool and view is amazing
Vertalen
Abdulkadir
9 juni 2026
Best hotel at the At istira criotia , modern and hip hotel , very nice staff , only down side can be more options of foods at restaurants.. I ben staying at this hotel regularly every year
Vertalen
Johann
10 juni 2026
Very nice and friendly staff, maybe not very fast but helpful at sny time
Vertalen
Zoran
29 juni 2026
Great vacation spot, right on the beach.
Vertalen
Christine
22 oktober 2025
Beautiful hotel in Pula
Beautiful luxury hotel with a stunning water view. Comfortable bed and goid size room. Nice amenities.
Vertalen
Tamas
20 oktober 2025
Everything about our stay was excellent. The staff was warm and welcoming, the room was spotless and well-appointed, and the amenities were top-tier. From check-in to check-out, every detail was handled with care and professionalism. Highly recommended – we’ll definitely return!
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Sophia Restaurant
Openingstijden: [Do - Za] 18:30-23:00
BuitenzwembadGratis
Overdekt zwembadGratis
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: 07:00-11:00.
Openingstijden van de receptie: 24/7
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden[Ma - Zo] 07:00-10:00 Open
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Volwassene | Gratis |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Aanbetalingsbeleid
AanbetalingGeen aanbetaling vereist voor deze accommodatie
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel
- Geopend:1972
- Gerenoveerd:2022
- Aantal kamers:227
Telefoon+385-52-529491
E-mail:info@grandhotelbrioni.com
Met een verblijf bij Grand Hotel Brioni Pula A Radisson Collection Hotel in Pula bevind je je aan het water, op 10 min. lopen van Aquarium van Pula en Strand van Punta Verudela. Dit hotel in luxe stijl ligt op 4,8 km van Forum en op 4,9 km van Tempel van Augustus.
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer outdoor tennisbanen, een binnenzwembad en een sauna. Andere voorzieningen in dit hotel in mediterraanse stijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Geniet van internationale gerechten bij Brioni Forum, een van de 3 restaurants van dit hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de 24-uurs roomservice. Ontspan met een lekker fris drankje van een poolbar of één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Pula? Kies voor dit hotel met 350 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en 8 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Doe of je thuis bent in één van de 227 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
Bij Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
Heeft Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel een zwembad?
Ja, Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel heeft een zwembad.Heeft Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel.Zijn huisdieren toegestaan bij Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
Hoeveel kost het om in Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel te verblijven?
De prijzen bij Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Pula, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 9,9km.Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
Wat is het annuleringsbeleid voor Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
Het annuleringsbeleid van Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Pula Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 12.71KM |
| Dichtstbijzijnde treinstation | Pula |
| Afstand tot het treinstation | 6.76KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR562 |
| Aantal sterren van het hotel | 5 |


























