Nagano

Mountain view-hotels in Nagano

Voer uw datums in voor de laatste tarieven en beschikbaarheid van Mountain view-hotels in Nagano.

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

Populaire Mountain view-hotels in Nagano

Bekijk deze hotels die bij uw reisstijl passen
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
99+
Hotels in Nagano
Met een verblijf bij Toyoko Inn Nagano-eki Higashi-guchi in Nagano, in de buurt Kurita, bevind je je op 4 min. rijden van Zenko-ji-tempel en op 11 min. van Olympisch stadion Nagano. Dit hotel ligt op 10,4 km van Kasteel van Matsushiro en op 14,4 km van Chausuyama-dierentuin. Dit hotel biedt aparte rookruimtes. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een lift. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 242 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Er is wifi en kabelinternet. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben haardrogers en toiletten met elektronisch bidet. Bij de voorzieningen horen een waterkoker en de kamers worden wekelijks schoongemaakt.

"Op de foto's zag het er vrij eenvoudig uit, maar in werkelijkheid was het beter dan verwacht. Het is ongeveer 7 minuten lopen vanaf het JR-station. Je moet wel een voetgangersbrug oversteken, maar er is een lift, dus met bagage is het geen probleem. De omgeving is een woonwijk, niet echt een winkelgebied, maar wel op loopafstand van een winkelgebied. 's Nachts is het er erg rustig. De kamer is niet groot, maar er passen comfortabel twee koffers van 60 cm in. Vanuit het raam heb je uitzicht op besneeuwde bergen in de verte. Het bed en de kussens zijn aan de stevige kant, maar acceptabel. De badkamer is redelijk schoon; hij wordt niet dagelijks schoongemaakt bij opeenvolgende verblijven, maar er hangen wel schone handdoeken aan de deurknop. Het restaurant bevindt zich op de 14e verdieping. Het ontbijt is niet te vergelijken met dat van een vijfsterrenhotel, maar voor een budgethotel is het prima, met een behoorlijke variatie aan opties, waaronder zowel Japanse als westerse gerechten. Het restaurant kijkt uit op de besneeuwde bergen in de verte, zodat u tijdens het ontbijt van het uitzicht kunt genieten, wat erg prettig is."
Uitstekend
177 beoordelingen
9,3/10
1 nacht
Vanaf PLN 196
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Nagano
Hotel Metropolitan Nagano ligt in het hart van Nagano, op 5 min. rijden van Zenko-ji-tempel en Shinano Kunstmuseum van de Prefectuur Nagano. Dit hotel ligt op 5,6 km van Olympisch Herinneringscentrum M-Wave en op 9,1 km van Olympisch stadion Nagano. Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, huwelijksservices en een balzaal. Ga iets eten bij Iris, een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 3 restaurants en een koffiebar/café. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Dit hotel beschikt over 8 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 235 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

"De kamer was comfortabel, en hoewel een beetje klein, was het bed ruim en comfortabel. Het toilet en de badkamer waren ook ruim, en het was fijn om YouTube op de tv te kunnen kijken. Ik probeerde de massageservice van het hotel, maar helaas was er maar één medewerker beschikbaar en konden ze me niet helpen. Het zou beter zijn geweest als ze meer personeel hadden ingezet, zelfs tijdens lange vakanties. Het ontbijt was heerlijk en we genoten van lokale ingrediënten en specialiteiten uit Nagano. Het hotel ligt direct aan het station, naast winkels en restaurants, en Don Quijote, wat het een zeer gunstige locatie maakt. De kamer was comfortabel, met een ruim bed, ondanks de beperkte ruimte. Het toilet en de badkamer waren ruim, en het was fijn om YouTube op de tv te kunnen kijken. Ik probeerde de massageservice van het hotel te gebruiken, maar helaas was er maar één medewerker beschikbaar en konden ze me niet helpen. Het zou beter zijn geweest als er tijdens lange vakanties meer personeel was ingezet. Het ontbijt was heerlijk en bood lokale gerechten en specialiteiten uit Nagano. De ligging was erg gunstig, met een directe verbinding naar het winkel- en restaurantgebied van het station en naar Don Quijote."
Uitstekend
492 beoordelingen
9,2/10
1 nacht
Vanaf PLN 309
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Nagano
Chisun Grand Nagano ligt in het hart van Nagano, op 5 min. rijden van Shinano Kunstmuseum van de Prefectuur Nagano en Zenko-ji-tempel. Dit hotel ligt op 5 km van Olympisch Herinneringscentrum M-Wave en op 9,7 km van Olympisch stadion Nagano. Profiteer van fietsenverhuur of maak gebruik van gratis wifi of een bankethal. Gasten van Chisun Grand Nagano kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij ASAMA. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Nagano? Kies voor dit hotel met 24 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 136 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een waterkoker.

"It's a great time to spend a night in this hotel. A little bit far from nagano station (15min walk) 800m - 1km. But it trades off with the price. Price is much cheaper than the one in 200-300m distance from Nagano Station. We even got a massage chair in our room and it's quite big. The room is a double bed room and we slept well. We planned to stay for 2 nights but we reserved a terrible hotel (Livemax hotel) with twice of the price in Chisun."
Geweldig
294 beoordelingen
9,4/10
1 nacht
Vanaf PLN 282
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Nagano
Met een verblijf bij Toyoko Inn Nagano Station Zenkoji in Nagano, in de buurt Minaminagano, bevind je je op 3 min. rijden van Zenko-ji-tempel en op 7 min. van Olympisch Herinneringscentrum M-Wave. Dit hotel ligt op 9,1 km van Olympisch stadion Nagano en op 10,2 km van Kasteel van Matsushiro. Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 215 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en pantoffels. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een waterkoker.

"Het hotel ligt niet ver van het centraal station, op loopafstand – niet te dichtbij, niet te ver. De faciliteiten zijn compact maar compleet, inclusief de plaatsing van diverse stopcontacten in de kamer en het efficiënte gebruik van de ruimte. Als u echter twee grote koffers van 74 cm (29 inch) heeft, moet u wellicht even zoeken naar een geschikte plek om ze neer te zetten. Het ontbijtbuffet was uitstekend; een aanrader. Al met al is het een zeer goede plek om te verblijven in vergelijking met veel andere hotels waar ik heb overnacht."
Uitstekend
120 beoordelingen
9,2/10
1 nacht
Vanaf PLN 200
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Nagano
Met een verblijf bij Mercure Nagano Matsushiro Resort & Spa in Nagano, in de buurt Matsushiro, bevind je je op slechts 5 min. rijden van Kasteel van Matsushiro en Voormalige School voor Defensie en Literatuur in Matsushiro. Dit hotel met een spa ligt op 4,8 km van Olympisch stadion Nagano en op 9,1 km van Geschiedenismuseum van de Prefectuur Nagano. Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een warmwaterbron en een sauna. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een bankethal en een automaat. Gasten van Mercure Nagano Matsushiro Resort & Spa kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.30 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 345 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De gedeeltelijk open badkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

"The price is not that expensive, so we didn’t expect that much. However, everything was really great. Large and clean public onsen. The breakfast was really really brilliant - variety of food and the taste is very yummy. Only the con is a bit far from the city but it’s not our concern. Really impressed. The hotel also provides the drinking station everywhere. Free drinks and snack at the lounge too."
Zeer goed
310 beoordelingen
8,8/10
1 nacht
Vanaf PLN 299
Beschikbaarheid bekijken
9
Hotels in Nagano
View the starry sky and the Northern Alps in a highland resort in the foothills of Mount Hijiri, one of the 100 famous Shinshu mountains

"安くて2食付でしたが、とても清潔感あり食事も良かったです。従業員の方も親切でした。また泊まりたいと思います。"
Uitstekend
1 beoordeling
9,0/10
1 nacht
Vanaf PLN 158
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Nagano
Chuoukan Shimizuya Ryokan ligt in Nagano aan de promenade, op 2 min. rijden van Zenko-ji-tempel en op 8 min. van Olympisch Herinneringscentrum M-Wave. Deze ryokan ligt op 10,5 km van Olympisch stadion Nagano en op 15,5 km van Chausuyama-dierentuin. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 18 individueel gedecoreerde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over aparte badkuipen en douches, pantoffels en tandenborstels en tandpasta. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een waterkoker.

"極有温度的一家日式旅館。雖然行李搬上搬下都要走陡峭鋥亮的木質樓梯,屋內老古董讓人生怕碰壞,所有賓客共用衞生間洗澡間和温泉♨️。但卻那麼温馨,樓上樓下合理利用空間,20間左右的客房錯落有致。舒服的温泉泡湯,鬆軟的布團榻榻米和店裡寧靜的環境讓人的心放鬆下來。旅館經營者是一對年逾八旬的老年夫婦,每天樓上樓下忙碌着,迎來送往,81歲的老先生不僅身體硬朗還記憶力超羣,每次住客出門他都把客人的鞋子挑出來放在客人面前,從不出錯。老奶奶也是容光煥發親切可愛,客人跟她説的每一句話她都不會忘記,用心細緻。送別時兩位長者穿着拖鞋站在門外一直跟我們鞠躬揮手告別直到巴士遠行。也許就是使得這家百年老店一直傳承下來的緣故。希望大家入住時也能感受到他們珍貴的温暖並善待珍惜。"
Zeer goed
84 beoordelingen
8,8/10
1 nacht
Vanaf PLN 209
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Shinonoikomatsubara,Nagano
Met een verblijf bij Nakaoyama Onsen Shosenkaku in Nagano bevind je je op een kwartiertje rijden van Zenko-ji-tempel en Dinosauruspark bij de Chausuyama-berg. Deze ryokan ligt op 29,9 km van Heiligdom van Togakushi en op 3,8 km van Chausuyama-dierentuin. Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een warmwaterbron en een sauna. Deze ryokan heeft ook gratis wifi en conciërgeservices. Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in deze ryokan van de roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 08.00 uur.  Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 15 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een kluis en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

"Door een ouder gebouw ontstond er schimmel op de muren in de gang. De kamers zijn schoner en schoner, en de nadruk ligt meer op kamerhygiëne dan op de gang. De locatie is afgelegen, de rit ernaartoe voelt wat ver weg. Wat de service betreft: zodra u aankomt en incheckt, legt een medewerker de hotelfaciliteiten uit, neemt u mee op een rondleiding en brengt u naar uw kamer. Ik bestelde dit keer diner, er is een speciaal persoon om u te bedienen en uitleg te geven, er is een zitruimte, een zeer grote kamer, een zeer rustige kamer. Het ontbijt wordt in de lobby van een restaurant genuttigd en wordt door een speciaal persoon uitgelegd. De twee maaltijden zijn royaal van portie en smaken medium."
8 beoordelingen
7,3/10
1 nacht
Vanaf PLN 374
Beschikbaarheid bekijken
79
Hotels in Nagano
MAHOROBA ligt in Nagano in de bergen, op een kwartiertje rijden van Stedelijk Museum van Nagano en Chausuyama-dierentuin. Deze ryokan ligt op 12,5 km van Zenko-ji-tempel en op 12,7 km van Olympisch stadion Nagano. De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 3 kamers. Badkamers met aparte badkuipen en douches zijn voorzien.
Geweldig
9,6/10
1 nacht
Vanaf PLN 630
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Nagano
Wanneer u bij Arcadia verblijft, bent u perfect gepositioneerd om alles te ontdekken wat Nagano te bieden heeft. Er zijn veel activiteiten te doen, waaronder skiën, tennisbaan en wandelen. In deze accommodatie is een restaurant gevestigd. Het eigen café is de perfecte plek om rond te hangen. Bij deze resort vindt u ook faciliteiten waaronder een barbecue, speeltuin en verkoopautomaat. Deze accommodatie biedt ook bagageopslag. Er is een parkeerplaats van gratis beschikbaar bij de accommodatie.

"Over het algemeen was het erg goed. Het landschap was vooral prachtig op het plateau. De accommodatie was wat verouderd, maar de kamers waren vrij ruim. We besloten er op korte termijn te verblijven."
Zeer goed
4 beoordelingen
8,6/10
1 nacht
Vanaf PLN 590
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle Mountain view-hotels in Nagano

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire Mountain view-hotels in Nagano City?

Of u nu op zakenreis of vakantie naar Nagano City gaat, $Hotel Metropolitan Nagano (vanaf PLN 297) , $Chisun Grand Nagano (vanaf PLN 302) en $Mercure Nagano Matsushiro Resort & Spa (vanaf PLN 345) zijn allemaal favoriete hotels.

Wat is de gemiddelde prijs voor Mountain view-hotels in Nagano City?

De gemiddelde prijs voor ${{themeName}-hotels in Nagano City is op doordeweekse dagen PLN 660 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) PLN 764.

Welke Mountain view-hotels in Nagano City bieden spaservices?

Moe van het reizen? Mercure Nagano Matsushiro Resort & Spa (vanaf PLN 345) heeft hoog gewaardeerde spafaciliteiten.

Welke Mountain view-hotels in Nagano City bieden ontbijt?

Welke aanbiedingen zijn beschikbaar voor Mountain view hotels in Nagano City?

Trip.com biedt verschillende promoties en kortingen voor Mountain view-hotels. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Informatie over Mountain view hotels in Nagano

Aantal hotels10
Aantal beoordelingen1,491
Laagste prijsPLN 191
Hoogste prijsPLN 13.804
Gemiddelde prijs (in het weekend)PLN 764
Gemiddelde prijs (op weekdagen)PLN 660