Bodenmais

Mountain view-hotels in Bodenmais

Voer uw datums in voor de laatste tarieven en beschikbaarheid van Mountain view-hotels in Bodenmais.

Veeg naar beneden om meer te bekijken
Filteren op:
Aantal sterren van het hotel
≤2345
Gebruikersbeoordeling
Fantastisch 9+Geweldig 8+Goed 7+Aangenaam 6+

Populaire Mountain view-hotels in Bodenmais

Bekijk deze hotels die bij uw reisstijl passen
Meest populair
Laagste prijs
Het dichtst bij de binnenstad
Als beste beoordeeld
90
Hotels in Bodenmais
Wanneer je verblijft bij LuCA HOTEL in Bodenmais, bevind je je in de uitgaansbuurt, in de buurt van Natuurpark Beierse Woud en op 3 min. rijden van Skigebied Bodenmais - Silberberg. Dit hotel ligt op 1,8 km van Silberberg-Sesselbahn en op 2 km van Riesbach. Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een skiopslagruimte en huwelijksservices. Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een wasserij. Plan je een evenement in Bodenmais? Kies voor dit hotel met 100 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 24 kamers. Alle kamers hebben een veranda. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een bad of douche en haardrogers.

"엘리베이터가 없어서 조금 불편했지만, 친절하고 서비스가 좋았어요"
Zeer goed
21 beoordelingen
8,4/10
1 nacht
Vanaf € 110
Beschikbaarheid bekijken
47
Hotels in Bodenmais
Wanneer je verblijft bij Das Kronberg - Adults Only in Bodenmais, bevind je je vlak bij Natuurpark Beierse Woud en op 3 min. rijden van Joska Crystal World. Dit hotel met een spa ligt op 2,2 km van Silberberg-Sesselbahn en op 2,3 km van Riesbach. Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Als je op zoekt bent naar leuke activiteiten, dan vind je hier een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een skiopslagruimte. Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 12.00 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt.  Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Overnacht in één van de 35 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over haardrogers en badjassen. Bij de voorzieningen horen een (laptop)kluis en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Zeer goed
10 beoordelingen
8,7/10
1 nacht
Vanaf € 152
Beschikbaarheid bekijken
23
Hotels in Bodenmais
Wanneer je verblijft bij Arber-Hotel am Rothbach in Bodenmais, bevind je je vlak bij Natuurpark Beierse Woud en op 3 min. rijden van Joska Crystal World. Dit hotel met een spa ligt op 1,6 km van Skigebied Bodenmais - Silberberg en op 2,3 km van Silberberg-Sesselbahn. Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Gasten van Arber-Hotel am Rothbach kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.  Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 40 kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Zeer goed
8,3/10
1 nacht
Vanaf € 133
Beschikbaarheid bekijken
40
Hotels in Bodenmais
Wanneer je verblijft bij Natura Hotel Bodenmais in Bodenmais, bevind je je vlak bij Natuurpark Beierse Woud en op 3 min. rijden van Joska Crystal World. Dit hotel met een spa ligt op 2,3 km van Riesbach en op 2,6 km van Silberberg-Sesselbahn. Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Als je op zoek bent naar activiteiten, dan vind je een binnenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten vast wel leuk. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een skiopslagruimte en een bankethal. Gasten van Natura Hotel Bodenmais kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 11.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.  De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 52 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Zeer goed
14 beoordelingen
8,5/10
1 nacht
Vanaf € 247
Beschikbaarheid bekijken
99+
Hotels in Bodenmais
Wanneer je verblijft bij Montara Suites Bodenmais in Bodenmais, bevind je je in de bergen, in de buurt van Natuurpark Beierse Woud en op 3 min. rijden van Riesbach. Dit hotel ligt op 17,1 km van Nationalpark Bayerischer Wald en op 2,2 km van Skigebied Bodenmais - Silberberg. De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een skiopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen. Doe of je thuis bent in één van de 7 kamers met keukens, inclusief een oven en een kookplaat. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon of terras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier.
Uitstekend
1 beoordeling
9,3/10
1 nacht
Vanaf € 129
Beschikbaarheid bekijken
Bekijk alle Mountain view-hotels in Bodenmais

Veelgestelde vragen

Wat zijn de populaire Mountain view-hotels in Bodenmais?

Wat is de gemiddelde prijs voor Mountain view-hotels in Bodenmais?

De gemiddelde prijs voor ${{themeName}-hotels in Bodenmais is op doordeweekse dagen € 186 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) € 190.

Welke Mountain view-hotels in Bodenmais hebben een zwembad?

Welke Mountain view-hotels in Bodenmais hebben fitnessfaciliteiten?

Welke Mountain view-hotels in Bodenmais bieden spaservices?

Moe van het reizen? Natura Hotel Bodenmais - Inkl Soft- Und Heißgetränkeflat (vanaf € 214) heeft hoog gewaardeerde spafaciliteiten.

Welke Mountain view-hotels in Bodenmais bieden ontbijt?

Welke aanbiedingen zijn beschikbaar voor Mountain view hotels in Bodenmais?

Trip.com biedt verschillende promoties en kortingen voor Mountain view-hotels. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.

Informatie over Mountain view hotels in Bodenmais

Aantal hotels5
Aantal beoordelingen46
Gemiddelde prijs (in het weekend)€ 190
Gemiddelde prijs (op weekdagen)€ 186