Glacier National Park, East Glacier Park, MT 59434, United StatesKaart
Telefoon+1 406-888-7800
Wat reizigers zeggen:
More
Alle 3 foto's bekijken
Aanbevolen in de buurt van Aster Falls
Aster Falls Reviews: Insider Insights and Visitor Experiences
Trip.com
(84 beoordelingen)TripAdvisor
84 beoordelingen
Anon8815
Aster Park
Oorspronkelijke tekst
Het is een echte test om tot Aster Park te blijven, maar het uitzicht op de top is spectaculair.
Beoordeeld op 16 sep 2023
Curtis H
Verbazingwekkende landschappen en wilde dieren
Oorspronkelijke tekst
Ik zag dit en twee andere vallen in een 3 uur wandeling langs het zuiden van de Twee Medicijnen meer... en de volgende dag wandelde ik de weg langs het noorden en kwam terug met een boot.
Beoordeeld op 2 jul 2022
Robing100
Prachtige valken/Groot zicht
Oorspronkelijke tekst
We dachten dat deze wandeling "eenvoudig" was aangemerkt toen we begonnen, maar ontdekten dat we verkeerd waren. Het heeft een vrij sterke neerslag op plaatsen en met de hoogte die we meerdere malen moesten stoppen voor adem. Maar de hi ...
Beoordeeld op 25 jun 2021
got2bkpac
Bonus op weg naar Rockwell valt
Oorspronkelijke tekst
Een beetje waterval van korte sporen op weg naar Rockwell valt in het Twee Medicijnen gebied van BNP.
Beoordeeld op 6 okt 2019
rusky1415
Schoon waterval
Oorspronkelijke tekst
Aster Park
Prachtige valken/Groot zicht
Schoon waterval