https://nl.trip.com/travel-guide/attraction/glacier-county/aster-falls-58290890/
OverzichtdichtbijBeoordelingWin prijzen

Aster Falls

󰺂1,5
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 84 beoordelingen
WandelenWatervallen
Adres:
Glacier National Park, East Glacier Park, MT 59434, United StatesKaart
Telefoon+1 406-888-7800
Wat reizigers zeggen:

More

Aanbevolen in de buurt van Aster Falls

Aster Falls Reviews: Insider Insights and Visitor Experiences

Trip.comTrip.com
TripAdvisor(84 beoordelingen)TripAdvisor
84 beoordelingen
  • Anon8815
    Anon8815
    ta-icon

    Aster Park

    Oorspronkelijke tekst

    Het is een echte test om tot Aster Park te blijven, maar het uitzicht op de top is spectaculair.

    Beoordeeld op 16 sep 2023
  • Curtis H
    Curtis H
    ta-icon

    Verbazingwekkende landschappen en wilde dieren

    Oorspronkelijke tekst

    Ik zag dit en twee andere vallen in een 3 uur wandeling langs het zuiden van de Twee Medicijnen meer... en de volgende dag wandelde ik de weg langs het noorden en kwam terug met een boot.

    Beoordeeld op 2 jul 2022
  • Robing100
    Robing100
    ta-icon

    Prachtige valken/Groot zicht

    Oorspronkelijke tekst

    We dachten dat deze wandeling "eenvoudig" was aangemerkt toen we begonnen, maar ontdekten dat we verkeerd waren. Het heeft een vrij sterke neerslag op plaatsen en met de hoogte die we meerdere malen moesten stoppen voor adem. Maar de hi ...

    Beoordeeld op 25 jun 2021
  • got2bkpac
    got2bkpac
    ta-icon

    Bonus op weg naar Rockwell valt

    Oorspronkelijke tekst

    Een beetje waterval van korte sporen op weg naar Rockwell valt in het Twee Medicijnen gebied van BNP.

    Beoordeeld op 6 okt 2019
  • rusky1415
    rusky1415
    ta-icon

    Schoon waterval

    Oorspronkelijke tekst

    Beoordeeld op 3 okt 2019