https://nl.trip.com/travel-guide/attraction/asterousia-1614029/tourist-attractions/type-historical-architectures-71-38629/
Hotels
Vluchten
Treinen
Voertuigen
Trip.com Beloningen
App
Help
KRW
Boekingen zoeken
Thuis
Bestemming
Europe
Griekenland
Crete
Archanes-Asterousia
Asterousia
Topactiviteiten in Asterousia
Asterousia Historische architectuur
Bekijk op de kaart
Type attracties
Wissen
Natuur
Religieuze plaatsen
Buitensporten
Historische plaatsen
Architectuur en bezienswaardigheden
Subcategorie
Wissen
bezienswaardigheid
Monumenten
Historische architectuur
Aanbevolen buurten
Tuinen
Observatiedekken
Steden
Fonteinen
Standbeelden/Beelden
Vuurtorens
Havens/Baaien
Moderne architectuur
Sightseeingtours
Parken
Lifestyle
Fitness
Traditionele/culturele ervaringen
Meer weergeven
Gebieden
Wissen
Fira
Perissa
Imerovigli
Akrotiri
Kamari
Karterados
Megalochori
Mesaria
Monolithos
Oia
Perivolos
Pyrgos Kallistis
Pyrgos
Ammoudara
Kavros
Koum Kapi
Halepa
Nea Hora
Agios Prokopios Beach
Almyros
Havania
Vathi
Monemvasia Castle
Meer weergeven
Tickets worden geboekt
Wissen
Gratis toegang
Score van attractie
Wissen
4,5+
4,0+
Aantal beoordelingen
Wissen
100+
50+
10+
Topactiviteiten in Asterousia in mei (bijgewerkt 2024)
Alleen Asterousia weergeven
Gratis toegang
Historische architectuur
Alles wissen
Aanbevolen
Reizigersbeoordeling
Populariteit
Meest geboekt
Afstand (dichtstbij eerst)
Attractie in de buurt
1. Rocca a Mare Fortress
3,7
4,2
/5
20 Beoordelingen
Kastelen
Militaire locaties
Historische architectuur
BEARLTU
Voor mij een beetje vervelend.Niet veel wat te zien is net als eenvoudig kasteel 🏰 van zand maar grote 😂
Heraklion
36,5 km from Asterousia
Attractie in de buurt
2. Cultural Conference Center of Heraklion
2,9
Nog geen beoordelingen
Historische architectuur
Heraklion
35,3 km from Asterousia
Attractie in de buurt
3. Agia Irini Convent
2,5
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 40 beoordelingen
Kerken en kathedralen
Andere gebedshuizen
Historische plaatsen
bezienswaardigheid
Historische architectuur
Rethymno
71 km from Asterousia
Opent om 14:00
4. Minoan theater
1,6
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 76 beoordelingen
theater
Historische architectuur
Karteros
34,5 km from Asterousia
Attractie in de buurt
5. Sagredo Fountain
1,4
Nog geen beoordelingen
Historische architectuur
Heraklion Prefecture
35,9 km from Asterousia
Attractie in de buurt
6. Dionysos Authentic Resort & Village
2,1
Nog geen beoordelingen
Historische architectuur
Lasithi
95,6 km from Asterousia
Attractie in de buurt
7. Temple of Demeter
3,2
4,8
/5
5 Beoordelingen
Historische plaatsen
Historische architectuur
天涯海角之浪漫
Een godin in Equatoriaal, waar de heilige dingen die de Dumbellen horen, zoals sandwiches, aardbeien, brood en wijn op de voorgaande tafel kunnen worden opgeslagen.
Griekenland · Naxos
vrij
Attractie in de buurt
8. Ancient Theater of Milos
2,7
Nog geen beoordelingen
theater
Historische plaatsen
Historische architectuur
Griekenland · Milos
Attractie in de buurt
9. Mykonos Old Port
2,6
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 417 beoordelingen
Historische architectuur
Havens/Baaien
曹有强
De goede plek voor vrije tijd is een prachtige foto. De oude haven is de plek waar ik en de meid altijd naar Montreal moeten komen. Deze keer kwam ik en de meid weer naar de oude haven, omdat de oude haven vaak in het eerste jaar van de activiteiten plaatsvindt en elke activiteit is uniek en leuk. De oude havenhoofd is een zeer geschikte plek voor een wandeling 🚶🚶, en een plek voor een bootvisie, deze plek is bijzonder heerlijk en smaakvol, en het bezoeken van de oude haven is een zeer artistiek onderwerp. Ik en Liu hebben deze keer een oude haven met een water- en landwagen gereden. Dit is bijzonder interessant. Het spijt me dat ik en Liu niet zo vaak hebben meegemaakt. Deze auto zal ons eerst de hele stad van Montreal op een bezoek brengen en de vertolkers op de auto zijn bijzonder grappig en humorvol, zodat we de hele auto naar de voorkant van de rug kunnen trekken. Dan zal het ons als een boot in het water van de oude haven trekken. Er zijn nog heel veel oude gebouwen naast de oude havenhoofd. Na al die jaren van wind en regen is het nog steeds bijzonder goed bewaard. Er is altijd een gevoel dat het mooie landschap hier wil worden gemalen. Zelfs als er geen pen is getekend met een camera in de hand, is het ook goed. 🌃 Praktische tips: 1. De oude haven is de hele dag geopend. 2. Het vervoer van de oude haven is bijzonder handig en kan rechtstreeks worden bereikt door de metro naar het station Champ-de-Mars te verlaten. Landschapsadres: Montreal, provincie Chengbeiki
Griekenland · Mikonos
Attractie in de buurt
10. Cultural Foundation of Tinos Island
2,5
Nog geen beoordelingen
Historische architectuur
Griekenland · Tinos
1
2
3
Popular Types of Attractions in Asterousia
Natuur
Stranden
Grotten
Eilanden/Schiereilanden
Religieuze plaatsen
Kerken en kathedralen
Andere gebedshuizen
Herdenkingstempels
Buitensporten
Watersporten
Wandelen
Wandelen/Fietsen
Historische plaatsen
Historische plaatsen
Kastelen
Begraafplaatsen
bezienswaardigheid
Monumenten
Historische architectuur
Sightseeingtours
Wateractiviteiten
Boottochten
Andere sightseeingtours
Parken
Stadsparken
Dierentuinen
Waterparken
Lifestyle
Spa's
Recommended Attractions at Popular Destinations
Bangkok attraction near me
Manilla attraction near me
Tokio attraction near me
Hong Kong attraction near me
Seoel attraction near me
Taipei attraction near me
Los Angeles County attraction near me
New York attraction near me
Shanghai attraction near me
Kuala Lumpur attraction near me
Shenzhen attraction near me
Osaka attraction near me
Londen attraction near me
Singapore attraction near me
Guangzhou attraction near me
San Francisco attraction near me
Beijing attraction near me
Macau attraction near me
Bali attraction near me
Parijs attraction near me
Hồ Chí Minh attraction near me
Orlando attraction near me
Jakarta attraction near me
Chicago attraction near me
Phuket attraction near me
Toronto attraction near me
Cebu attraction near me
Istanboel attraction near me
Dallas attraction near me
Seattle attraction near me
Neem contact met ons op
Klantenservice
Servicegarantie
Meer service-informatie
Websitefeedback
Over
Over Trip.com
Nieuws
Vacatures
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Over de Trip.com Group
Overige diensten
Investeerdersrelaties
Trip.com-beloningen
Partners
Mijn accommodatie vermelden
Beveiliging
Betalingsmethodes
Onze partners
Copyright © 2024 Trip.com Travel Singapore Pte. Ltd. Alle rechten voorbehouden
Exploitant van de site: Trip.com Travel Singapore Pte. Ltd.