https://nl.trip.com/travel-guide/attraction/Asten-133701/tourist-attractions/type-1005-92/
Hotels
Vluchten
Treinen
Voertuigen
Trip.com Beloningen
App
Help
EUR
Boekingen zoeken
Thuis
Bestemming
Europe
Nederland
Noord-Brabant
Asten
Topactiviteiten in Asten
Asten
Bekijk op de kaart
Type attracties
Wissen
Parken
Architectuur en bezienswaardigheden
Religieuze plaatsen
Buitensporten
Historische plaatsen
Natuur
Fitness
Lifestyle
Traditionele/culturele ervaringen
Sightseeingtours
Meer weergeven
Gebieden
Wissen
Amsterdam Oud Zuid
Museum Quarter
Centrum
De Pijp
Oude Centrum
Brussels Expo
Altstadt-Süd
Westerpark
Canal Belt
Watergraafsmeer
Noord
Central Brussels
Chinatown
Stadscentrum
Brussels Historical center
Osdorp
Frankfurt City Centre (Old Town)
Haagse Hout
Loosduinen
Segbroek
De Baarsjes
Bos en Lommer
Geuzenveld-Slotermeer
Oud-West
Slotervaart
Zeeburg
Ostend
Westend
Bockenheim
Niederrad
Sachsenhausen
Hochst
Tiergarten
Airport Frankfurt Area
Offenbacham Main
Nordend
Cologne City Center
Bonn City Center
Lille City Center
Amsterdam Airport Region
Gallus
Frankfurt Hauptbahnhof
Bad Soden
Bijlmermeer
IJburg
Jordaan
Negen Straatjes
Berlin City Centre
Grafschaft
Fleckenberg
Meer weergeven
Tickets worden geboekt
Wissen
Gratis toegang
Score van attractie
Wissen
4,5+
4,0+
Aantal beoordelingen
Wissen
100+
50+
10+
Topactiviteiten in Asten in mei (bijgewerkt 2024)
Alleen Asten weergeven
Gratis toegang
Alles wissen
Aanbevolen
Reizigersbeoordeling
Populariteit
Meest geboekt
Afstand (dichtstbij eerst)
Opent om 10:00
1. Efteling
5,2
4,7
/5
14 Beoordelingen
gebaseerd op 8.151 beoordelingen
Themaparken
DANNc91
Ik hou van de thema's en rijden hier - er was geen behoefte om in rijden en openbaar vervoer via FlixBus maakt het gemakkelijk te bereiken van Amsterdam arena
Direct klaar voor gebruik
Vandaag beschikbaar
Kaatsheuvel
55,4 km from Asten
Vanaf
€ 51,00
Opent om 09:30
2. Museum Klok & Peel
2,9
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 159 beoordelingen
Musea
Asten
738 m vanaf het centrum
Attractie in de buurt
3. Rhine embankment promenade
6,3
4,6
/5
71 Beoordelingen
gebaseerd op 2.802 beoordelingen
Stadsparken
Aanbevolen buurten
梦露夫人
Ons huis is in de Rijnboerderij in Dusseldorf, dus elke dag komen we naar dit park en de rivier. De kust van de Rijnboerderij is prachtig en waardevol. Er zijn verschillende activiteiten hier elke zondag, soms een voedselvergadering, soms een expositie van antiek auto's, Dat is leuk.
Düsseldorf
74 km from Asten
vrij
Opent om 09:00
4. Boekhandel Dominicanen
4,7
4,7
/5
37 Beoordelingen
gebaseerd op 2.810 beoordelingen
Bibliotheken
Historische architectuur
翱翔的大鲨鱼
De hemelboekwinkel in Massage is een oude kerk gebouwd. Het uiterlijk van de oude kerk is nog steeds een moderne boekwinkel. Behalve religieuze boeken zijn er veel andere aspecten, Engels, Frans en Duits.
Maastricht
61,6 km from Asten
vrij
Opent om 11:00
5. Philips Museum
4,4
4,6
/5
14 Beoordelingen
gebaseerd op 1.053 beoordelingen
Musea
UnRO
Het Philips Museum biedt een fascinerende beeld van de manier waarop Philips van een kleine gloeilampfabrikant tot een grote en prestigieuze internationale groep van ondernemingen is geëvolueerd. Van de oorsprong van het bedrijf in 1891 tot de innovaties van morgen.
Eindhoven
19,1 km from Asten
Attractie in de buurt
6. Konigsallee
5,8
4,4
/5
90 Beoordelingen
gebaseerd op 3.934 beoordelingen
Wandelen
Aanbevolen buurten
心静如水927
De King Dosherdof Avenue is de meest elegante winkelstraat ter wereld, bekend als de winkels van Dosherdof, en de internationale bekendheid van de grote kaarten. Het voelt goed in zijn positie. De twee zijden waren indrukwekkend in de chocoladewinkel. Lin was vol met ogen. Als ik ging naar de smaak van de smaak, ging ik eten en koop. Het volgende is de gek om te kopen!
Düsseldorf
74,7 km from Asten
vrij
Opent om 10:00
7. Attractiepark Toverland
4,0
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 1.319 beoordelingen
Themaparken
Kronenberg
16,5 km from Asten
Opent om 10:00
8. Safaripark Beekse Bergen
4,0
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 1.606 beoordelingen
Dierentuinen
艾菲艾肥
Nabij het oorspronkelijke milieu, voelde de Prins van de Hooi Simba, Tirburg Beekse Bergen Safari Park, een week lang naar Tirburg, en ging nog niet uit om te spelen. Kollega Xiao Li zei dat de dierentuin hier het grootste is in het wild in deze regio, en dat de interactie nogal goed is in vergelijking met de binnenlandse interactie, het is aanbevolen. Vandaag hebben we afgesproken en we zijn hier om tien uur. De tuinwagens die dicht bij het oorspronkelijke ecologisch zijn, zijn nog steeds verscheidene, met schepen, kleine busjes en busjes. We zitten in de tuinwagens en zoeken hier de wilde adem samen met de toeristen. Kijk naar de aarde hier is zo groot, en er zijn veel energie van dieren in groepjes en het lijkt erop dat ze vol wild zijn. Het is echt de originele ervaring van het Afrikaanse grasmodel. Alle wezens zijn zo vrij, dat is in het hart nogal geïsoleerd van de wereldoorlog. Kijk eens naar de schattige "Simba", die wolven! Op de plaats waar de vinger van Li ligt, is een kleine meid zo zichtbaar in deze kudde. Het heeft geen grote mannelijke vogels die oude vogels, haar ziet er korter uit, bruin, ooren zijn een beetje lang en ooren zien ook een vergelijkbare vogel. De kleine kudde volgde hun etnische groepen, kijkt niet goed, maar voelt zich mooi. Kijkt u naar deze scène, het herinnert me de klassieke film "Koning van de kudde", en hoopt dat de kudde ook gezond zal groeien en een toekomstige koning zal worden, net als Simba in de film. Tijdsaanwijzingen: 1, kopen van Nederlandse tickets is goedkoper 2, het resort is in het museum, kunt u de nachtzooi ervaren.
Hilvarenbeek
45,6 km from Asten
Opent om 09:00
9. Irrland
3,9
Nog geen beoordelingen
gebaseerd op 363 beoordelingen
Pretparken
Stadsparken
Kevelaer
36,2 km from Asten
Attractie in de buurt
10. Dom van Keulen
8,3
4,8
/5
767 Beoordelingen
gebaseerd op 22.258 beoordelingen
Kerken en kathedralen
Musea
Watty49
Een prachtige historische kathedraal in het hart van Koln. Het tinglas is bijzonder verbazingwekkend van binnen. we kwamen kort na de openingstijd en het was nog steeds zeer rustig.
Keulen
99 km from Asten
vrij
1
2
3
4
5
...
100
Popular Types of Attractions in Asten
Parken
Stadsparken
Dierentuinen
Botanische tuinen
Tuinen
Monumenten
Historische architectuur
Religieuze plaatsen
Kerken en kathedralen
Andere gebedshuizen
Moskeeën
Buitensporten
Wandelen
Wandelen/Fietsen
Golfbanen
Historische plaatsen
Historische plaatsen
Kastelen
Begraafplaatsen
Natuur
Natuureservaten
Nationale parken
Bossen
Fitness
Stadions
Tennisbanen
Voetbalvelden
Lifestyle
Entertainmentcentra
Popular Restaurants in Asten
De Grutter
Jan van Hoek Eten & Drinken
Le Yuzu
Jasmine Asten
Trattoria aglio e olio
Pesos Eten en Drinken
Subway
Cafetaria AnyTyme 't Stationneke
Recommended Attractions at Popular Destinations
Bangkok attraction near me
Tokio attraction near me
Manilla attraction near me
Hong Kong attraction near me
Taipei attraction near me
Seoel attraction near me
Los Angeles County attraction near me
New York attraction near me
Shanghai attraction near me
Kuala Lumpur attraction near me
Osaka attraction near me
Shenzhen attraction near me
Singapore attraction near me
Londen attraction near me
Guangzhou attraction near me
San Francisco attraction near me
Beijing attraction near me
Macau attraction near me
Bali attraction near me
Parijs attraction near me
Orlando attraction near me
Hồ Chí Minh attraction near me
Jakarta attraction near me
Chicago attraction near me
Phuket attraction near me
Toronto attraction near me
Fukuoka attraction near me
Istanboel attraction near me
Dallas attraction near me
Cebu attraction near me
Neem contact met ons op
Klantenservice
Servicegarantie
Meer service-informatie
Websitefeedback
Over
Over Trip.com
Nieuws
Vacatures
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Over de Trip.com Group
Overige diensten
Investeerdersrelaties
Trip.com-beloningen
Partners
Mijn accommodatie vermelden
Beveiliging
Betalingsmethodes
Onze partners
Copyright © 2024 Trip.com Travel Singapore Pte. Ltd. Alle rechten voorbehouden
Exploitant van de site: Trip.com Travel Singapore Pte. Ltd.