>
Tangshan naar Tianjin

Vergelijk prijzen voor de reis van Tangshan naar Tianjin

Zoek naar tickets voor vluchten van Tangshan naar Tianjin in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf PLN 553. Treinen vanaf PLN 9.
Treinen
PLN 9|16m
Vluchten
PLN 553|16u 25m
PLN 9
PLN 9
PLN 12
--
PLN 12
PLN 9
PLN 9
PLN 9
PLN 12
PLN 12
PLN 12
PLN 12
PLN 12
--
Geen overeenkomende resultaten gevonden
Klik op de knop hieronder om meer producten te ontdekken die je misschien leuk vindt
  • De weergegeven prijzen van Tangshan naar Tianjin zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Tangshan naar Tianjin

De goedkoopste manier om van Tangshan naar Tianjin te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts PLN 9. De snelste vorm van vervoer is met de Treinen, namelijk 45m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst Snelste
Gemiddelde prijs PLN 9
Gemiddelde reistijd 45m
Vertrektijd 05:23 - 15:47
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten
Gemiddelde prijs PLN 553
Gemiddelde reistijd --
Vertrektijd --
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Tangshan naar Tianjin te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Tangshan naar Tianjin te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Tangshan naar Tianjin voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Tangshan naar Tianjin te reizen, met een gemiddelde prijs van PLN 9.

PLN 9
  • 28 sep
  • 29 sep
  • 30 sep
  • 1 okt
  • 25 sep
  • 26 sep
  • 27 sep

Aanbevolen hotels in Tianjin

Tianjin Rusuoyuan Homestay
10 /10
6 Beoordelingen
Tianjin Rusuoyuan Homestay
hotel-star hotel-star hotel-praise
Limutai/Jiushan Resort | 117.66 km from downtown
18% off
PLN 3.861 PLN 3.178
Shanyexia Youjian Xiaoyuan Homestay (Panshan Branch)
9.7 /10
29 Beoordelingen
Shanyexia Youjian Xiaoyuan Homestay (Panshan Branch)
hotel-praise
Panshan Mountain | 105.08 km from downtown
PLN 148
Fengxiting Homestay
- /10
Beoordelingen
Fengxiting Homestay
hotel-praise
Limutai/Jiushan Resort | 113.15 km from downtown
47% off
PLN 2.082 PLN 1.101
MI Qu MI Su
9.8 /10
3 Beoordelingen
MI Qu MI Su
hotel-star hotel-star hotel-praise
Limutai/Jiushan Resort | 116.35 km from downtown
PLN 1.356

Tips voor de reis van Tangshan naar Tianjin

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Tangshan en Tianjin

Populaire treinstations in de buurt van Tangshan

Tangshan Tangshan China
Tangshanxi(Tangshan West) Tangshan China
Tangshanbei(Tangshan North) Tangshan China
Yutiannan(Yutian South) Tangshan China
Woluogu Town Tangshan China

Populaire treinstations in de buurt van Tianjin

Tianjin Tianjin China
Tianjinxi(Tianjin West) Tianjin China
Tianjinbei(Tianjin North) Tianjin China
Tianjinnan(Tianjin South) Tianjin China
Yangliuqing Tianjin China

Populaire luchthavens in de buurt van Tangshan

Tangshan Sannühe Airport (TVS) Tangshan China
Internationale luchthaven Tianjin Binhai (TSN) In de buurt Tianjin China

Populaire luchthavens in de buurt van Tianjin

Tianjin Airport (TSN) Tianjin China
Tangshan Sannühe Airport (TVS) In de buurt Tangshan China

Reizen van Tangshan naar Tianjin: veelgestelde vragen

  • How far is it from Tangshan to Tianjin?

    It’s about 86 km (53 mi) from Tangshan to Tianjin.
  • Je kunt van Tangshan naar Tianjin op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Tangshan to Tianjin is by Treinen, with an average journey time of 0u 45m.
  • The cheapest way to get from Tangshan to Tianjin is by Treinen, with an average price of PLN 9. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around PLN 553 on avergae.
  • For trips between Tangshan and Tianjin, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Tangshan Sannühe Airport and arrive at Tianjin Airport; Treinen depart from Tangshan and arrive at Tianjin.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Tangshan to Tianjin are typically cheapest maandag, with an average fare of PLN 9
  • There is a 0m time difference between Tangshan and Tianjin.