>
Shenyang naar Suifenhe

Vergelijk prijzen voor de reis van Shenyang naar Suifenhe

Zoek naar tickets voor vluchten van Shenyang naar Suifenhe in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf TWD 5.988. Treinen vanaf TWD 689.
Treinen
TWD 689|13u 35m
Vluchten
TWD 5.988|10u 50m
--
--
TWD 689
TWD 689
--
--
TWD 689
--
TWD 689
TWD 689
--
--
--
--
Geen overeenkomende resultaten gevonden
Klik op de knop hieronder om meer producten te ontdekken die je misschien leuk vindt
  • De weergegeven prijzen van Shenyang naar Suifenhe zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Shenyang naar Suifenhe

De goedkoopste manier om van Shenyang naar Suifenhe te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts TWD 682. De snelste vorm van vervoer is met de Treinen, namelijk 13u 35m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst Snelste
Gemiddelde prijs TWD 682
Gemiddelde reistijd 13u 35m
Vertrektijd 17:41 - 07:16
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten
Gemiddelde prijs TWD 6.823
Gemiddelde reistijd --
Vertrektijd --
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Shenyang naar Suifenhe te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Shenyang naar Suifenhe te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Shenyang naar Suifenhe voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Shenyang naar Suifenhe te reizen, met een gemiddelde prijs van TWD 682.

TWD 682
  • 26 okt
  • 27 okt
  • 28 okt
  • 29 okt
  • 23 okt
  • 24 okt
  • 25 okt

Aanbevolen hotels in Suifenhe

Suifenhe Hairun International Hotel
9.5/10
1214 Beoordelingen
Suifenhe Hairun International Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
0.47 km from downtown
8% off
TWD 1.452 TWD 1.334
Suifenhe  Natasha  Hotel
9.4/10
309 Beoordelingen
Suifenhe Natasha Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
1.95 km from downtown
3% off
TWD 938 TWD 914
Xusheng International Hotel
9/10
1389 Beoordelingen
Xusheng International Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
2.01 km from downtown
36% off
TWD 1.784 TWD 1.134
Homeinn Selected Hotel (Suifenhe Maxime Building)
9.5/10
2185 Beoordelingen
Homeinn Selected Hotel (Suifenhe Maxime Building)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
1.97 km from downtown
5% off
TWD 1.124 TWD 1.070

Tips voor de reis van Shenyang naar Suifenhe

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Shenyang en Suifenhe

Populaire treinstations in de buurt van Shenyang

Hunnan District Shenyang China
Shenyangnan(Shenyang South) Shenyang China
Yushutai Shenyang China
Hunhezhandong Subdistrict Shenyang China
Gujiazi Shenyang China

Populaire treinstations in de buurt van Suifenhe

Suifenhe Suifenhe China
Suiyang Suifenhe China
Suiyang Town Suifenhe China

Populaire luchthavens in de buurt van Shenyang

Shenyang Taoxian International Airport (SHE) Shenyang China
Anshan Teng'ao Airport (AOG) In de buurt Anshan China

Populaire luchthavens in de buurt van Suifenhe

Suifenhe Dongning Airport (HSF) Suifenhe China
Jixi Xingkaihu Airport (JXA) In de buurt Jixi China

Reizen van Shenyang naar Suifenhe: veelgestelde vragen

  • How far is it from Shenyang to Suifenhe?

    It’s about 695 km (432 mi) from Shenyang to Suifenhe.
  • Je kunt van Shenyang naar Suifenhe op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Shenyang to Suifenhe is by Treinen, with an average journey time of 13u 35m.
  • The cheapest way to get from Shenyang to Suifenhe is by Treinen, with an average price of TWD 682. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around TWD 6.823 on avergae.
  • For trips between Shenyang and Suifenhe, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Shenyang Taoxian International Airport and arrive at Suifenhe Dongning Airport; Treinen depart from Hunnan District and arrive at Suifenhe.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Shenyang to Suifenhe are typically cheapest maandag, with an average fare of TWD 682
  • There is a 0m time difference between Shenyang and Suifenhe.