>
Shanghai naar Xiangyang

Vergelijk prijzen voor de reis van Shanghai naar Xiangyang

Zoek naar tickets voor vluchten van Shanghai naar Xiangyang in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf US$ 90. Treinen vanaf US$ 24.
Treinen
US$ 24|6u 45m
Vluchten
US$ 90|1u 55m
US$ 24
US$ 24
US$ 24
US$ 24
--
US$ 24
US$ 24
--
--
--
US$ 24
--
--
--
Geen overeenkomende resultaten gevonden
Klik op de knop hieronder om meer producten te ontdekken die je misschien leuk vindt
  • De weergegeven prijzen van Shanghai naar Xiangyang zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Shanghai naar Xiangyang

De goedkoopste manier om van Shanghai naar Xiangyang te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts US$ 23. De snelste vorm van vervoer is met de Vluchten, namelijk 2u 5m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst
Gemiddelde prijs US$ 23
Gemiddelde reistijd 14u 9m
Vertrektijd 06:42 - 16:21
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten Snelste
Gemiddelde prijs US$ 103
Gemiddelde reistijd 2u 5m
Vertrektijd 07:50 - 18:55
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Shanghai naar Xiangyang te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Shanghai naar Xiangyang te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Shanghai naar Xiangyang voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Shanghai naar Xiangyang te reizen, met een gemiddelde prijs van US$ 23.

US$ 23
  • 28 sep
  • 29 sep
  • 30 sep
  • 1 okt
  • 25 sep
  • 26 sep
  • 27 sep

Wat is de goedkoopste maand voor enkele-reisvluchten van Shanghai naar Xiangyang?

Gemiddelde prijs van vluchten voor een enkele reis van Shanghai naar Xiangyang geboekt door Trip.com-gebruikers per maand in de afgelopen 12 maanden

Volgens de gegevens van Trip.com is de goedkoopste maand voor vluchten van Shanghai naar Xiangyang October, met een gemiddelde prijs van US$ 81. Daarentegen is de duurste maand doorgaans June, met een gemiddelde prijs tot US$ 131.

US$ 131
US$ 106
US$ 81
US$ 56
    Goedkoopst
  • US$ 126
    Sep
  • US$ 81
    Oct
  • US$ 92
    Nov
  • US$ 91
    Dec
  • US$ 87
    Jan
  • US$ 124
    Feb
  • US$ 91
    Mar
  • US$ 93
    Apr
  • US$ 113
    May
  • US$ 131
    Jun
  • US$ 112
    Jul
  • US$ 109
    Aug

Aanbevolen hotels in Xiangyang

Guzhai Inn
9.5 /10
5 Beoordelingen
Guzhai Inn
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
45.3 km from downtown
5% off
US$ 153 US$ 146
InterContinental Hotels XIANGYANG by IHG
9.7 /10
3064 Beoordelingen
InterContinental Hotels XIANGYANG by IHG
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Xiangyang Ancient City/China Tang Town | 6.24 km from downtown
US$ 95
Xiangyang Gucheng Huajianfu · Shan Family Former Residence
0 /10
Beoordelingen
Xiangyang Gucheng Huajianfu · Shan Family Former Residence
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Xiangyang Ancient City/China Tang Town | 4.34 km from downtown
US$ 85 US$ 83
Daydream Forest Hotel
9.3 /10
1270 Beoordelingen
Daydream Forest Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Xiangyang East Railway Station / OCT FABLAND Busin | 13.35 km from downtown
3% off
US$ 73 US$ 71

Tips voor de reis van Shanghai naar Xiangyang

Maatschappijen die diensten uitvoeren van Shanghai naar Xiangyang

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Shanghai en Xiangyang

Populaire treinstations in de buurt van Shanghai

Shanghai Shanghai China
Pudong Shanghai China
Shanghaixi(Shanghai West) Shanghai China
Shanghainan(Shanghai South) Shanghai China
Shanghai Hongqiao Shanghai China

Populaire treinstations in de buurt van Xiangyang

Xiangyang Xiangyang China
Xiangzhou Xiangyang China
Xiangyangdong(Xiangyang East) Xiangyang China
Yicheng Xiangyang China
Nanzhang Xiangyang China

Populaire luchthavens in de buurt van Shanghai

Pudong Intl. Airport (PVG) Shanghai China
Shanghai Hongqiao Airport (SHA) Shanghai China
Jiaxing Nanhu Airport (JNH) In de buurt Jiaxing China

Populaire luchthavens in de buurt van Xiangyang

Xiangyang Liuji Airport (XFN) Xiangyang China
Nanyang Jiangying Airport (NNY) In de buurt Nanyang China

Reizen van Shanghai naar Xiangyang: veelgestelde vragen

  • How far is it from Shanghai to Xiangyang?

    It’s about 867 km (539 mi) from Shanghai to Xiangyang.
  • Je kunt van Shanghai naar Xiangyang op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Shanghai to Xiangyang is by Vluchten, with an average journey time of 2 hours 5 minutes. Other modes of transport take longer: Treinen takes on average 14u 9m.
  • The cheapest way to get from Shanghai to Xiangyang is by Treinen, with an average price of US$ 23. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around US$ 103 on avergae.
  • For trips between Shanghai and Xiangyang, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Pudong Intl. Airport and arrive at Xiangyang Liuji Airport; Treinen depart from Shanghai and arrive at Xiangyang.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Shanghai to Xiangyang are typically cheapest October, with an average fare of US$ 81. Flights from Shanghai to Xiangyang are typically cheapest maandag, with an average fare of US$ 23
  • There is a 0m time difference between Shanghai and Xiangyang.