>
Lyon naar Geneva

Vergelijk prijzen voor de reis van Lyon naar Geneva

Zoek naar tickets voor vluchten van Lyon naar Geneva in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf PLN 177. Treinen vanaf PLN 121. Bussen vanaf PLN 35.
Vluchten
PLN 177|6u 35m
Treinen
PLN 121|1u 50m
Bussen
PLN 35|2u
PLN 311
PLN 334
PLN 242
PLN 564
PLN 326
PLN 177
PLN 230
PLN 234
PLN 277
PLN 343
PLN 305
PLN 308
PLN 209
PLN 251
Wizz Air UK
Goedkoopst
24u 20m
Lyon AirportGeneva Airport
PLN 334Enkele reis
Zoeken
1 tussenstop
Jetstar Japan
Snelste
21u 50m
Asahikawa AirportGimhae International Airport
PLN 712Enkele reis
Zoeken
1 tussenstop
  • De weergegeven prijzen van Lyon naar Geneva zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk vluchten, treinen en bussen van Lyon naar Geneva

De goedkoopste manier om van Lyon naar Geneva te reizen is met de Bussen en kost gemiddeld slechts PLN 38. De snelste vorm van vervoer is met de Vluchten, namelijk 45m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Flight
Vluchten Snelste
Gemiddelde prijs PLN 540
Gemiddelde reistijd 45m
Vertrektijd --
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken
Train
Treinen
Gemiddelde prijs PLN 127
Gemiddelde reistijd 2u 25m
Vertrektijd 20:38 - 22:40
Rechtstreekse opties
Bus
Bussen Goedkoopst
Gemiddelde prijs PLN 38
Gemiddelde reistijd 2u 49m
Vertrektijd 21:30 - 23:50
Rechtstreekse opties

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Lyon naar Geneva te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Lyon naar Geneva te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Lyon naar Geneva voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is woensdag de goedkoopste dag om met de trein van Lyon naar Geneva te reizen, met een gemiddelde prijs van PLN 126.

PLN 167
PLN 146
PLN 126
PLN 105
    Goedkoopst
  • 12 okt
  • 29 sep
  • 21 okt
  • 24 sep
  • 25 sep
  • 10 okt
  • 27 sep

Wat is de goedkoopste dag om met de bus van Lyon naar Geneva te reizen?

De gemiddelde prijs van een bus van Lyon naar Geneva die door Trip.com-gebruikers voor de komende 7 dagen is gevonden.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag voor bustickets van Lyon naar Geneva, met een gemiddelde prijs van PLN 38.

PLN 38
  • 28 sep
  • 29 sep
  • 24 sep
  • 25 sep
  • 26 sep
  • 27 sep

Aanbevolen hotels in Geneva

The Woodward, Auberge Collection
9.6 /10
58 Beoordelingen
The Woodward, Auberge Collection
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
1.72 km from downtown
PLN 8.729
Four Seasons Hotel des Bergues Geneva
9.2 /10
54 Beoordelingen
Four Seasons Hotel des Bergues Geneva
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
1.02 km from downtown
PLN 7.375
The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva
7.6 /10
62 Beoordelingen
The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
1.15 km from downtown
PLN 4.265
Mandarin Oriental, Geneva
8.3 /10
103 Beoordelingen
Mandarin Oriental, Geneva
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
0.81 km from downtown
PLN 4.200

Tips voor de reis van Lyon naar Geneva

Maatschappijen die diensten uitvoeren van Lyon naar Geneva

SN
Comuto Pro SAS
FlixBus
Alpybus S.a.r.l.

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Lyon en Geneva

Populaire luchthavens in de buurt van Lyon

Lyon Airport (LYS) Lyon France
Grenoble Airport (GNB) Lyon France
Lyon-Bron Airport (LYN) Lyon France
Saint-etienne-Boutheon Airport (EBU) In de buurt Saint-Etienne Frankrijk

Populaire luchthavens in de buurt van Geneva

Geneva Airport (GVA) Geneva Switzerland
Aéroport de Chambéry-Savoie (CMF) In de buurt Chambery Frankrijk

Populaire treinstations in de buurt van Lyon

Lyon-saint-paul --la-Feuillee Lyon France
Lyon-saint-paul - Quai de Bondy Lyon France
Lyon - Saint-paul Lyon France
Lyon Pont Gallieni Lyon France
Lyon-Perrache Lyon France

Populaire treinstations in de buurt van Geneva

Ferney-Voltaire Geneva France
Ferney Lycee Geneva France
Ferney-voltaire Mairie Geneva France
Ferney Center Geneva France
Annemasse Geneva France
Prevessin Geneva France

Populaire busstations in de buurt van Lyon

Lyon (Bellecour) Lyon France
Lyon Pl Saint Paul Lyon France
Lyon Place Bellecour Lyon France
Lyon Verdun Recamier Lyon France
Lyon Perrache Bus Station Lyon France

Populaire busstations in de buurt van Geneva

ANNEMASSE Geneva France
Annemasse Geneva France
Annemasse, gare Geneva France
Annemasse Place Martin Luther King Bus Station Geneva France
Annemasse Bus Station Geneva France
Saint-Julien-en-Genevois Geneva France

Reizen van Lyon naar Geneva: veelgestelde vragen

  • How far is it from Lyon to Geneva?

    It’s about 107 km (66 mi) from Lyon to Geneva.
  • Je kunt van Lyon naar Geneva op 3 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen, Bussen.
  • The fastest way to get from Lyon to Geneva is by Vluchten, with an average journey time of 45 minutes. Other modes of transport take longer: Treinen takes on average 2u 25m.Bussen takes on average 2u 49m.
  • The cheapest way to get from Lyon to Geneva is by Bussen, with an average price of PLN 38. Other modes of transport are more expensive: Treinen costs around PLN 127 on avergae.Vluchten costs around PLN 540 on average.
  • For trips between Lyon and Geneva, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Lyon Airport and arrive at Geneva Airport; Treinen depart from Lyon-saint-paul --la-Feuillee and arrive at Ferney-Voltaire; Bussen depart from Lyon (Bellecour) and arrive at ANNEMASSE.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Lyon to Geneva are typically cheapest woensdag, with an average fare of PLN 126. Flights from Lyon to Geneva are typically cheapest maandag, with an average fare of PLN 38
  • There is a 0m time difference between Lyon and Geneva.