>
Linfen naar Datong

Vergelijk prijzen voor de reis van Linfen naar Datong

Zoek naar tickets voor vluchten van Linfen naar Datong in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf INR 13.112. Treinen vanaf INR 1.156.
Treinen
INR 1.156|3u 5m
Vluchten
INR 13.112|22u 15m
INR 1.156
INR 1.156
INR 1.156
INR 1.156
INR 1.156
INR 1.156
INR 1.156
--
INR 1.156
INR 1.156
--
--
--
--
Geen overeenkomende resultaten gevonden
Klik op de knop hieronder om meer producten te ontdekken die je misschien leuk vindt
  • De weergegeven prijzen van Linfen naar Datong zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Linfen naar Datong

De goedkoopste manier om van Linfen naar Datong te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts INR 1.156. De snelste vorm van vervoer is met de Treinen, namelijk 4u 30m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst Snelste
Gemiddelde prijs INR 1.156
Gemiddelde reistijd 4u 30m
Vertrektijd 08:19 - 23:22
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten
Gemiddelde prijs INR 13.667
Gemiddelde reistijd --
Vertrektijd --
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Linfen naar Datong te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Linfen naar Datong te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Linfen naar Datong voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Linfen naar Datong te reizen, met een gemiddelde prijs van INR 1.156.

INR 1.156
  • 26 okt
  • 27 okt
  • 28 okt
  • 29 okt
  • 30 okt
  • 31 okt
  • 25 okt

Aanbevolen hotels in Datong

Jingjian Twelve Fang Ultra Luxury Private Mansion Chinese Siheyuan
9.7/10
1 Beoordelingen
Jingjian Twelve Fang Ultra Luxury Private Mansion Chinese Siheyuan
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Ancient City Tourist Cultural Area | 1.95 km from downtown
8% off
INR 321.090 INR 295.309
Huhu Hotel
9.7/10
1 Beoordelingen
Huhu Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Ancient City Tourist Cultural Area | 1.82 km from downtown
22% off
INR 140.836 INR 109.189
Datong Jixiashan · SUNYATA Resort Hotel
9.5/10
712 Beoordelingen
Datong Jixiashan · SUNYATA Resort Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Ancient City Tourist Cultural Area | 1.96 km from downtown
INR 34.921
Qianheju Hot Spring Villa
9.9/10
38 Beoordelingen
Qianheju Hot Spring Villa
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Ancient City Tourist Cultural Area | 2.81 km from downtown
16% off
INR 36.672 INR 30.892

Tips voor de reis van Linfen naar Datong

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Linfen en Datong

Populaire treinstations in de buurt van Linfen

Linfen Linfen China
Linfenxi(Linfen West) Linfen China
Hongtongxi(Hongtong West) Linfen China
Hongtong County Linfen China
Hongtong Linfen China

Populaire treinstations in de buurt van Datong

Datong Datong China
Datongnan(Datong South) Datong China
Pingwang Datong China
Yungang District Datong China
Huairen City Datong China

Populaire luchthavens in de buurt van Linfen

Linfen Yaodu Airport (LFQ) Linfen China
Yuncheng Yanhu International Airport (YCU) In de buurt Yuncheng China

Populaire luchthavens in de buurt van Datong

Datong Yungang International Airport (DAT) Datong China
Shuozhou Zirun Airport (SZH) In de buurt Shuozhou China

Reizen van Linfen naar Datong: veelgestelde vragen

  • How far is it from Linfen to Datong?

    It’s about 434 km (270 mi) from Linfen to Datong.
  • Je kunt van Linfen naar Datong op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Linfen to Datong is by Treinen, with an average journey time of 4u 30m.
  • The cheapest way to get from Linfen to Datong is by Treinen, with an average price of INR 1.156. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around INR 13.667 on avergae.
  • For trips between Linfen and Datong, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Linfen Yaodu Airport and arrive at Datong Yungang International Airport; Treinen depart from Linfen and arrive at Datong.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Linfen to Datong are typically cheapest maandag, with an average fare of INR 1.156
  • There is a 0m time difference between Linfen and Datong.