>
Chengdu naar Yangzhou

Vergelijk prijzen voor de reis van Chengdu naar Yangzhou

Zoek naar tickets voor vluchten van Chengdu naar Yangzhou in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf VND 1.859.000. Treinen vanaf VND 1.061.742.
Treinen
VND 1.061.742|9u 34m
Vluchten
VND 1.859.000|2u 20m
VND 1.061.742
--
VND 1.061.742
VND 1.061.742
--
--
VND 1.061.742
--
VND 1.061.742
--
--
VND 1.061.742
VND 1.061.742
VND 1.061.742
Geen overeenkomende resultaten gevonden
Klik op de knop hieronder om meer producten te ontdekken die je misschien leuk vindt
Meer weergeven
  • De weergegeven prijzen van Chengdu naar Yangzhou zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Chengdu naar Yangzhou

De goedkoopste manier om van Chengdu naar Yangzhou te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts VND 1.052.362. De snelste vorm van vervoer is met de Vluchten, namelijk 2u 27m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst
Gemiddelde prijs VND 1.052.362
Gemiddelde reistijd 18u 36m
Vertrektijd 08:02 - 08:00
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten Snelste
Gemiddelde prijs VND 3.211.000
Gemiddelde reistijd 2u 27m
Vertrektijd 06:25 - 19:05
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Chengdu naar Yangzhou te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Chengdu naar Yangzhou te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Chengdu naar Yangzhou voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Chengdu naar Yangzhou te reizen, met een gemiddelde prijs van VND 1.052.362.

VND 1.052.362
  • 28 sep
  • 29 sep
  • 30 sep
  • 24 sep
  • 25 sep
  • 26 sep
  • 27 sep

Aanbevolen hotels in Yangzhou

River View Villa No. 8 Beverly Hills,Ancient Canal,Dongguan Street,Yangzhou
9.8 /10
42 Beoordelingen
River View Villa No. 8 Beverly Hills,Ancient Canal,Dongguan Street,Yangzhou
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Dongguan Street/Pishi Street | 2.09 km from downtown
41% off
VND 9.170.475 VND 5.375.261
Yuan Inn (Yangzhou Wenchangge Dongguan Street Branch)
9.8 /10
105 Beoordelingen
Yuan Inn (Yangzhou Wenchangge Dongguan Street Branch)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
The city center of Yangzhou | 0.3 km from downtown
VND 3.984.974 VND 3.892.030
Kempinski Hotel Yangzhou
9.7 /10
383 Beoordelingen
Kempinski Hotel Yangzhou
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
China Grand Canal Museum/Sanwan Wetland Park | 7.27 km from downtown
25% off
VND 5.189.373 VND 3.868.794
Xiqing Mountain Residence Butler Vacation Villa (Caiyi Street)
9.7 /10
152 Beoordelingen
Xiqing Mountain Residence Butler Vacation Villa (Caiyi Street)
hotel-praise
The city center of Yangzhou | 0.5 km from downtown
VND 3.950.120 VND 3.857.176

Tips voor de reis van Chengdu naar Yangzhou

Maatschappijen die diensten uitvoeren van Chengdu naar Yangzhou

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Chengdu en Yangzhou

Populaire treinstations in de buurt van Chengdu

Chengdunan(Chengdu South) Chengdu China
Chengdudong(Chengdu East) Chengdu China
Shuangliu Airport Chengdu China
Shuangliu District Chengdu China
Chengdu Chengdu China

Populaire treinstations in de buurt van Yangzhou

Yangzhou Yangzhou China
Yangzhoudong(Yangzhou East) Yangzhou China
Jiangdu Yangzhou China
Zhenjiang Yangzhou China
Zhenjiang Yangzhou China

Populaire luchthavens in de buurt van Chengdu

Chengdu Shuangliu International Airport (CTU) Chengdu China
Chengdu Tianfu International Airport (TFU) Chengdu China
Mianyang Nanjiao Airport (MIG) In de buurt Mianyang China

Populaire luchthavens in de buurt van Yangzhou

Yangzhou Taizhou International Airport (YTY) Yangzhou China
Changzhou Benniu International Airport (CZX) In de buurt Changzhou China

Reizen van Chengdu naar Yangzhou: veelgestelde vragen

  • How far is it from Chengdu to Yangzhou?

    It’s about 1,509 km (938 mi) from Chengdu to Yangzhou.
  • Je kunt van Chengdu naar Yangzhou op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Chengdu to Yangzhou is by Vluchten, with an average journey time of 2 hours 27 minutes. Other modes of transport take longer: Treinen takes on average 18u 36m.
  • The cheapest way to get from Chengdu to Yangzhou is by Treinen, with an average price of VND 1.052.362. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around VND 3.211.000 on avergae.
  • For trips between Chengdu and Yangzhou, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Chengdu Shuangliu International Airport and arrive at Yangzhou Taizhou International Airport; Treinen depart from Chengdunan(Chengdu South) and arrive at Yangzhou.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Chengdu to Yangzhou are typically cheapest maandag, with an average fare of VND 1.052.362
  • There is a 0m time difference between Chengdu and Yangzhou.