>
Changsha naar Hohhot

Vergelijk prijzen voor de reis van Changsha naar Hohhot

Zoek naar tickets voor vluchten van Changsha naar Hohhot in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf € 89. Treinen vanaf € 34.
Vluchten
€ 89|2u 25m
Treinen
€ 34|24u 47m
€ 90
€ 90
€ 98
€ 98
€ 98
€ 93
€ 89
€ 98
€ 93
€ 98
€ 98
€ 93
€ 98
€ 93
Sichuan Airlines
Goedkoopst|Snelste
2u 30m
Changsha AirportHohhot Baita International Airport
€ 90Enkele reis
Zoeken
Rechtstreekse
  • De weergegeven prijzen van Changsha naar Hohhot zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Changsha naar Hohhot

De goedkoopste manier om van Changsha naar Hohhot te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts € 34. De snelste vorm van vervoer is met de Vluchten, namelijk 2u 25m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Flight
Vluchten Snelste
Gemiddelde prijs € 97
Gemiddelde reistijd 2u 25m
Vertrektijd 09:55 - 17:15
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken
Train
Treinen Goedkoopst
Gemiddelde prijs € 34
Gemiddelde reistijd 28u 7m
Vertrektijd 23:36 - 06:52
Rechtstreekse opties

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Changsha naar Hohhot te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Changsha naar Hohhot te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Changsha naar Hohhot voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Changsha naar Hohhot te reizen, met een gemiddelde prijs van € 34.

€ 34
  • 26 okt
  • 27 okt
  • 28 okt
  • 29 okt
  • 23 okt
  • 24 okt
  • 25 okt

Aanbevolen hotels in Hohhot

LOSTVILLA(Hohhot Yellow River Grand Canyon)
9.3/10
510 Beoordelingen
LOSTVILLA(Hohhot Yellow River Grand Canyon)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
32.97 km from downtown
35% off
€ 384 € 250
Hohhot Duolan Wure Bieye Homestay (Stadium Minzu College)
9.5/10
1 Beoordelingen
Hohhot Duolan Wure Bieye Homestay (Stadium Minzu College)
hotel-praise
Inner Mongolia University of Technology/Inner Mongolia Gymnasium/Altai amusement park | 4.56 km from downtown
€ 173 € 169
Hohhot Mazongshan Courtyard Hotel
7.7/10
68 Beoordelingen
Hohhot Mazongshan Courtyard Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
36.84 km from downtown
8% off
€ 125 € 115
Hohhot Qingru Pastoral Homestay
-/10
Beoordelingen
Hohhot Qingru Pastoral Homestay
hotel-star hotel-star hotel-praise
19.34 km from downtown
8% off
€ 114 € 105

Tips voor de reis van Changsha naar Hohhot

Maatschappijen die diensten uitvoeren van Changsha naar Hohhot

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Changsha en Hohhot

Populaire luchthavens in de buurt van Changsha

Changsha Airport (CSX) Changsha China
Yichun Mingyueshan Airport (YIC) In de buurt Yichun China

Populaire luchthavens in de buurt van Hohhot

Hohhot Baita International Airport (HET) Hohhot China
Ulanqab Jining Airport (UCB) In de buurt Ulanqab China

Populaire treinstations in de buurt van Changsha

Bafangshan Changsha China
Yuelu District Changsha China
Guanshaling Changsha China
Guanshaling Subdistrict Changsha China
Gushan Changsha China

Populaire treinstations in de buurt van Hohhot

Huhehaotedong(Hohhot East) Hohhot China
Huhehaote(Hohhot) Hohhot China
Qixiaying Hohhot China
Qixiayingnan(Qixiaying South) Hohhot China
Qixiaying Town Hohhot China

Reizen van Changsha naar Hohhot: veelgestelde vragen

  • How far is it from Changsha to Hohhot?

    It’s about 1,413 km (878 mi) from Changsha to Hohhot.
  • Je kunt van Changsha naar Hohhot op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Changsha to Hohhot is by Vluchten, with an average journey time of 2 hours 25 minutes. Other modes of transport take longer: Treinen takes on average 28u 7m.
  • The cheapest way to get from Changsha to Hohhot is by Treinen, with an average price of € 34. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around € 97 on avergae.
  • For trips between Changsha and Hohhot, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Changsha Airport and arrive at Hohhot Baita International Airport; Treinen depart from Bafangshan and arrive at Huhehaotedong(Hohhot East).
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Changsha to Hohhot are typically cheapest maandag, with an average fare of € 34
  • There is a 0m time difference between Changsha and Hohhot.