>
Zhengzhou naar Tangshan

Vergelijk prijzen voor de reis van Zhengzhou naar Tangshan

Zoek naar tickets voor vluchten van Zhengzhou naar Tangshan in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf HK$ 1.042. Treinen vanaf HK$ 137.
Treinen
HK$ 137|4u 1m
Vluchten
HK$ 1.042|10u
HK$ 137
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
--
Geen overeenkomende resultaten gevonden
Klik op de knop hieronder om meer producten te ontdekken die je misschien leuk vindt
  • De weergegeven prijzen van Zhengzhou naar Tangshan zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Zhengzhou naar Tangshan

De goedkoopste manier om van Zhengzhou naar Tangshan te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts HK$ 136. De snelste vorm van vervoer is met de Treinen, namelijk 6u 16m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst Snelste
Gemiddelde prijsHK$ 136
Gemiddelde reistijd6u 16m
Vertrektijd06:07 - 19:53
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten
Gemiddelde prijsHK$ 1.415
Gemiddelde reistijd--
Vertrektijd--
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Zhengzhou naar Tangshan te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Zhengzhou naar Tangshan te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Zhengzhou naar Tangshan voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Zhengzhou naar Tangshan te reizen, met een gemiddelde prijs van HK$ 136.

HK$ 136
  • 28 sep
  • 29 sep
  • 23 sep
  • 24 sep
  • 25 sep
  • 26 sep
  • 27 sep

Aanbevolen hotels in Tangshan

Tangxiaozhu · Yaoji Ailing Homestay (Hetou Old Street)
9.8/10
1222 Beoordelingen
Tangxiaozhu · Yaoji Ailing Homestay (Hetou Old Street)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Hetou Old Street | 11.52 km from downtown
38% off
HK$ 1.521 HK$ 944
Tang Xiaozhu · Yaoji Caotang (Hetou Old Street)
9.8/10
789 Beoordelingen
Tang Xiaozhu · Yaoji Caotang (Hetou Old Street)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Hetou Old Street | 11.98 km from downtown
18% off
HK$ 1.141 HK$ 935
Tang Xiaozhu · Yaoji Suji (Hetou Old Street)
9.6/10
276 Beoordelingen
Tang Xiaozhu · Yaoji Suji (Hetou Old Street)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Hetou Old Street | 11.98 km from downtown
53% off
HK$ 1.410 HK$ 657
Qianxia Homestay
0/10
Beoordelingen
Qianxia Homestay
hotel-star hotel-star hotel-praise
Hetou Old Street | 11.8 km from downtown
HK$ 959

Tips voor de reis van Zhengzhou naar Tangshan

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Zhengzhou en Tangshan

Populaire treinstations in de buurt van Zhengzhou

Xinzheng Airport Zhengzhou China
Mengzhuang Zhengzhou China
Mengzhuang Town Zhengzhou China
Zhengzhou Hangkonggang Zhengzhou China
Xiangyun Subdistrict Zhengzhou China
xinzheng Zhengzhou China

Populaire treinstations in de buurt van Tangshan

Tangshan Tangshan China
Tangshanxi(Tangshan West) Tangshan China
Tangshanbei(Tangshan North) Tangshan China
Yutiannan(Yutian South) Tangshan China
Woluogu Town Tangshan China

Populaire luchthavens in de buurt van Zhengzhou

Zhengzhou Airport (CGO) Zhengzhou China
Zhengzhou Shangjie Airport (HSJ) Zhengzhou China
Luoyang Beijiao Airport (LYA) In de buurt Luoyang China

Populaire luchthavens in de buurt van Tangshan

Tangshan Sannühe Airport (TVS) Tangshan China
Internationale luchthaven Tianjin Binhai (TSN) In de buurt Tianjin China

Reizen van Zhengzhou naar Tangshan: veelgestelde vragen

  • How far is it from Zhengzhou to Tangshan?

    It’s about 685 km (426 mi) from Zhengzhou to Tangshan.
  • Je kunt van Zhengzhou naar Tangshan op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Zhengzhou to Tangshan is by Treinen, with an average journey time of 6u 16m.
  • The cheapest way to get from Zhengzhou to Tangshan is by Treinen, with an average price of HK$ 136. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around HK$ 1.415 on avergae.
  • For trips between Zhengzhou and Tangshan, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Zhengzhou Airport and arrive at Tangshan Sannühe Airport; Treinen depart from Xinzheng Airport and arrive at Tangshan.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Zhengzhou to Tangshan are typically cheapest maandag, with an average fare of HK$ 136
  • There is a 0m time difference between Zhengzhou and Tangshan.