>
Beijing naar Yuncheng

Vergelijk prijzen voor de reis van Beijing naar Yuncheng

Zoek naar tickets voor vluchten van Beijing naar Yuncheng in de komende 7 dagen. Er zijn al vluchten vanaf € 52. Treinen vanaf € 17.
Treinen
€ 17|4u 28m
Vluchten
€ 52|1u 25m
--
€ 17
€ 17
€ 17
€ 17
€ 17
--
€ 17
€ 17
€ 17
--
--
--
--
crail
Goedkoopst
22:11
17u 8m
15:19
Beijingxi(Beijing West)Yuncheng
€ 17
Zoeken
Rechtstreekse
crail
Snelste
14:29
5u 36m
20:05
Beijing FengtaiYunchengbei(Yuncheng North)
€ 149
Zoeken
Rechtstreekse
crail
22:32
16u 47m
15:19
Beijing FengtaiYuncheng
€ 17
Zoeken
Rechtstreekse
crail
14:52
6u 23m
21:15
QingheYunchengbei(Yuncheng North)
€ 52
Zoeken
Rechtstreekse
  • De weergegeven prijzen van Beijing naar Yuncheng zijn de naar verwachting laagste tarieven die in de afgelopen 24 uur zijn gevonden voor reizen binnen de komende 7 dagen.

Vergelijk Vluchten en Treinen van Beijing naar Yuncheng

De goedkoopste manier om van Beijing naar Yuncheng te reizen is met de Treinen en kost gemiddeld slechts € 17. De snelste vorm van vervoer is met de Vluchten, namelijk 1u 42m. Vind de reisoptie die het best op je reisbehoeften aansluit.

Train
Treinen Goedkoopst
Gemiddelde prijs € 17
Gemiddelde reistijd 10u 33m
Vertrektijd 14:29 - 15:19
Rechtstreekse opties
Flight
Vluchten Snelste
Gemiddelde prijs € 58
Gemiddelde reistijd 1u 42m
Vertrektijd 07:40 - 17:20
Rechtstreekse opties
Vluchten zoeken

· Totale tijd voor vertrek: geschatte reistijd naar het vertrekpunt, plus standaard check-in, beveiliging en wachttijd

Wanneer is het de goedkoopste tijd om van Beijing naar Yuncheng te reizen?

Wat is de goedkoopste dag om met de trein van Beijing naar Yuncheng te reizen?

Gemiddelde treintarieven van Beijing naar Yuncheng voor de komende 7 dagen, gebaseerd op zoekopdrachten van Trip.com-gebruikers.

Op basis van de gegevens van Trip.com is maandag de goedkoopste dag om met de trein van Beijing naar Yuncheng te reizen, met een gemiddelde prijs van € 17.

€ 17
  • 28 sep
  • 29 sep
  • 30 sep
  • 24 sep
  • 25 sep
  • 26 sep
  • 27 sep

Wat is de goedkoopste maand voor enkele-reisvluchten van Beijing naar Yuncheng?

Gemiddelde prijs van vluchten voor een enkele reis van Beijing naar Yuncheng geboekt door Trip.com-gebruikers per maand in de afgelopen 12 maanden

Volgens de gegevens van Trip.com is de goedkoopste maand voor vluchten van Beijing naar Yuncheng April, met een gemiddelde prijs van € 47. Daarentegen is de duurste maand doorgaans January, met een gemiddelde prijs tot € 96.

€ 96
€ 72
€ 47
€ 23
    Goedkoopst
  • € 57
    Sep
  • € 61
    Oct
  • € 67
    Nov
  • € 53
    Dec
  • € 96
    Jan
  • € 78
    Feb
  • € 78
    Mar
  • € 47
    Apr
  • € 85
    May
  • € 89
    Jun
  • € 84
    Jul
  • € 74
    Aug

Aanbevolen hotels in Yuncheng

Trip.com Group Country Retreats (Ruicheng Huanghe Bay Joint Resort)
9.5 /10
295 Beoordelingen
Trip.com Group Country Retreats (Ruicheng Huanghe Bay Joint Resort)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
6.68 km from downtown
39% off
€ 252 € 153
Lishan Left Bank Ring Mountain Wild Luxury Private Hot Spring Homestay
9.3 /10
49 Beoordelingen
Lishan Left Bank Ring Mountain Wild Luxury Private Hot Spring Homestay
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
6.88 km from downtown
38% off
€ 149 € 93
Shengwang Mountain Villa
9.5 /10
59 Beoordelingen
Shengwang Mountain Villa
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
12.21 km from downtown
€ 32
Merlinhod Hotel (Yuncheng Airport, North Railway Station)
8.6 /10
170 Beoordelingen
Merlinhod Hotel (Yuncheng Airport, North Railway Station)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
South Wind Square | 3.72 km from downtown
6% off
€ 69 € 65

Tips voor de reis van Beijing naar Yuncheng

Maatschappijen die diensten uitvoeren van Beijing naar Yuncheng

Vind vertrek- en aankomstpunten in de buurt van Beijing en Yuncheng

Populaire treinstations in de buurt van Beijing

Beijing Beijing China
Beijingnan(Beijing South) Beijing China
Beijingbei(Beijing North) Beijing China
Beijingdong(Beijing East) Beijing China
Beijingxi(Beijing West) Beijing China

Populaire treinstations in de buurt van Yuncheng

Yuncheng Yuncheng China
Yunchengbei(Yuncheng North) Yuncheng China
Sanmenxia Yuncheng China
Sanmenxianan(Sanmenxia South) Yuncheng China
Sanmenxia Yuncheng China

Populaire luchthavens in de buurt van Beijing

Beijing Capital Intl. Airport (PEK) Beijing China
Beijing Miyun Mujiayu Airport (MY2) Beijing China
Beijing Daxing International Airport (PKX) Beijing China
Internationale luchthaven Tianjin Binhai (TSN) In de buurt Tianjin China

Populaire luchthavens in de buurt van Yuncheng

YCU Airport (YCU) Yuncheng China
Linfen Yaodu Airport (LFQ) In de buurt Linfen China

Reizen van Beijing naar Yuncheng: veelgestelde vragen

  • How far is it from Beijing to Yuncheng?

    It’s about 715 km (444 mi) from Beijing to Yuncheng.
  • Je kunt van Beijing naar Yuncheng op 2 verschillende manieren reizen: Vluchten, Treinen.
  • The fastest way to get from Beijing to Yuncheng is by Vluchten, with an average journey time of 1 hour 42 minutes. Other modes of transport take longer: Treinen takes on average 10u 33m.
  • The cheapest way to get from Beijing to Yuncheng is by Treinen, with an average price of € 17. Other modes of transport are more expensive: Vluchten costs around € 58 on avergae.
  • For trips between Beijing and Yuncheng, travelers typically use the following departure and arrival points: Most Vluchten depart from Beijing Capital Intl. Airport and arrive at YCU Airport; Treinen depart from Beijing and arrive at Yuncheng.
  • Train, bus, and flight schedules vary by season and day of the week. Based on Trip.com data: Flights from Beijing to Yuncheng are typically cheapest April, with an average fare of € 47. Flights from Beijing to Yuncheng are typically cheapest maandag, with an average fare of € 17
  • There is a 0m time difference between Beijing and Yuncheng.