Home
/
Linxi County, Hebei
Linxi County, Hebei
Ontdek Linxi County, Hebei
Activiteiten in Linxi County, Hebei
Top 10 bezienswaardigheden in Linxi County, Hebei
‹
›
Nr. 5 van Beste dingen om te doen in Hebei
Guangfu Ancient City
7,7
4,3
/5
Handan · 71,2 km van Linxi County, Hebei
Gratis attractie
Nr. 1 van Gezinsvriendelijke attracties in Liaocheng
Liaocheng Water Ancient City
5,5
4,3
/5
Liaocheng · 63,2 km van Linxi County, Hebei
Gratis attractie
Nr. 2 van Herfst uitzicht attracties in Liaocheng
Wanyuan
5,0
4,6
/5
Linqing · 18,2 km van Linxi County, Hebei
Direct toegang
Nu boeken voor vandaag
Annuleer op elk moment
Vanaf PHP 647,62
Nr. 1 van Beste dingen om te doen in Liaocheng
Dongchang Lake
5,3
4,5
/5
Liaocheng · 63,2 km van Linxi County, Hebei
Gratis attractie
Nr. 2 van Beste dingen om te doen in Liaocheng
Guangyue Tower
5,3
4,5
/5
Liaocheng · 63,2 km van Linxi County, Hebei
Nr. 2 van Gezinsvriendelijke attracties in Handan
Handan Museum
6,3
4,7
/5
Handan · 91,8 km van Linxi County, Hebei
Gratis attractie
Nr. 5 van Herfst uitzicht attracties in Hebei
Hengshui Lake Tourist Scenic Spot
5,2
4,4
/5
Hengshui · 82,2 km van Linxi County, Hebei
Nr. 2 van Nacht attracties in Handan
Congtai Park
5,8
4,7
/5
Handan · 94,4 km van Linxi County, Hebei
Gratis attractie
Nr. 4 van Beste dingen om te doen in Shandong
Baotu Spring
8,5
4,6
/5
China · Jinan
Direct toegang
Nu boeken voor vandaag
Annuleer op elk moment
Vanaf PHP 380,23
Nr. 1 van Beste dingen om te doen in Dezhou
All Love Park Animal Kingdom
6,7
4,7
/5
China · Qihe County
5% korting
Vanaf PHP 1.711,03
Must-have
eSIM
5G eSIM voor het vasteland van China | Dagelijks pakket/Datapakket | 24-uurs facturering | 1–365 dagen | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Vasteland van China/Hongkong/Macau 5G eSIM | Dagtarief / Totaal data | 24-uurs facturering | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Vasteland China · Hongkong · Macau 5G eSIM | 6 mobiele netwerken · AI & TikTok | 1–365 Dagen | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
5G eSIM voor het vasteland van China | Ondersteuning voor drie netwerken, ChatGPT en Google Maps | 500 MB/dag - 100 GB totaal | 1-60 dagen | Facturering binnen 24 uur | QR-code
Bekijk alle eSIM
Ontdek Linxi County, Hebei op de kaart
Veelgestelde vragen
Waar staat Linxi County, Hebei om bekend?
−
Linxi County, Hebei staat bekend om zijn vele bezienswaardigheden en activiteiten. Hier zijn een paar hoogtepunten:
Guangfu Ancient City
,
Liaocheng Water Ancient City
en
Wanyuan
.
Wat zijn de activiteiten die je beslist moet proberen in Linxi County, Hebei?
−
Overweeg
Eendaagse tour met Chinees-Engelse service naar het oude kanaal van Dezhou, Dongzi-tuin, het mausoleum van de Sulu-koning en de oude loop van de Gele Rivier in Shandong
,
Eendaagse tour met Chinees-Engelse service naar het Handan Museum, Guangfu Ancient City, de Xuebu-brug en Congtai Park in Handan, Hebei
en
Eendaagse tour naar Wanyuan, Dongchang Lake, Guangyue Tower en Shanxi-Shaanxi Guild Hall in Liaocheng, Shandong - beschikbaar in Chinees en Engels
in Linxi County, Hebei. Beschikbaarheid en reisschema's veranderen, dus controleer de laatste details voordat je boekt.