Home
/
Key West
Key West
Ontdek Key West
Activiteiten in Key West
Top 10 bezienswaardigheden in Key West
‹
›
Key West
6,0
4,6
/5
Key West · 425 m vanaf het centrum
Nr. 1 van Beste dingen om te doen in Key West
The Hemingway Home and Museum
4,8
4,6
/5
Key West · 2,1 km vanaf het centrum
Nr. 3 van Beste dingen om te doen in Monroe County
Southernmost Point of the Continental U.S.A.
4,5
4,3
/5
Monroe County · 2 km van Key West
Gratis attractie
Nr. 11 van Beste dingen om te doen in Florida
Everglades National Park
6,9
4,4
/5
Verenigde Staten · Monroe County
Nr. 2 van Nacht attracties in Florida
Little Havana
7,3
4,5
/5
Verenigde Staten · Miami
Gratis attractie
Nr. 20 van Gezinsvriendelijke attracties in Verenigde Staten
Vizcaya Museum & Gardens
6,9
4,6
/5
Verenigde Staten · Miami
Vanaf DKK 685,41
Nr. 3 van Nacht attracties in Florida
Miami Beach - South Beach
6,7
4,4
/5
Verenigde Staten · Miami Beach
Gratis attractie
2026 Amerika 50 - Gezinsvriendelijke attracties
Zoo Miami
6,1
4,7
/5
Verenigde Staten · Miami-Dade County
Direct toegang
Nu boeken voor vandaag
Bespaar DKK 0,01
Vanaf DKK 184,84
2026 Wereldwijd 50 - Verfrissende wateruitstapjes
Miami Beach
6,4
4,5
/5
Verenigde Staten · Miami Beach
Gratis attractie
Nr. 5 van Beste dingen om te doen in Miami
Wynwood Walls
6,0
4,5
/5
Verenigde Staten · Miami
Direct toegang
Nu boeken voor vandaag
Vanaf DKK 85,42
Must-have
eSIM
Verenigde Staten 5G eSIM | Drie netwerken·Ondersteuning voor ChatGPT & Google Maps| 500MB/dag-totaal 100GB | 1-90 dagen | 24-uurs facturering | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Verenigde Staten/Canada 5G eSIM | Meerdere netwerken • ChatGPT bruikbaar | Dagelijkse abonnementen/data bundels | 24-uurs facturering | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Verenigde Staten 5G eSIM | Drie netwerken volledige dekking | ChatGPT bruikbaar | Dagtariefplan/totaal data | 24-uurs facturering | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Verenigde Staten/Canada/Mexico 5G eSIM | Ondersteunt Google Maps/TikTok | Dagbundel/Data Bundel | Berekening per kalenderdag | 1-90 dagen | QR-code
Bekijk alle eSIM
Ontdek Key West op de kaart
Veelgestelde vragen
Waar staat Key West om bekend?
−
Key West staat bekend om zijn vele bezienswaardigheden en activiteiten. Hier zijn een paar hoogtepunten:
Key West
,
The Hemingway Home and Museum
en
Southernmost Point of the Continental U.S.A.
.
Wat zijn de activiteiten die je beslist moet proberen in Key West?
−
Overweeg
Key West Mangrove Kayak Eco Reis
,
Kleine groep MAX14 gasten: Dagtocht Key West heen en terug vanuit Miami Florida
en
Key West 1-daagse tour [RETOURBUS NAAR KEY WEST]
in Key West. Beschikbaarheid en reisschema's veranderen, dus controleer de laatste details voordat je boekt.