Home
/
Faku County
Faku County
Ontdek Faku County
Activiteiten in Faku County
Top 10 bezienswaardigheden in Faku County
‹
›
2026 Azië 100 - Gezinsvriendelijke attracties
Shenyang Fantawild Adventure
7,2
4,9
/5
Shenyang · 60,1 km van Faku County
Direct toegang
Nu boeken voor vandaag
Annuleer op elk moment
35% korting
Vanaf SGD 24,69
2026 Azië 50 - Thermen attracties
Qinghe Peninsula Spa&Hot Spring
6,9
4,4
/5
Shenyang · 63,1 km van Faku County
Direct toegang
Nu boeken voor vandaag
Annuleer op elk moment
Vanaf SGD 49,56
Nr. 1 van Beste dingen om te doen in Liaoning
Marshal Zhang's Mansion Museum
8,7
4,7
/5
Shenyang · 79 km van Faku County
Nu boeken voor morgen
Annuleer op elk moment
Vanaf SGD 3,45
Nr. 19 van Beste dingen om te doen in Liaoning
Qipan Mountain
6,7
4,7
/5
Shenyang · 66,2 km van Faku County
Gratis attractie
Nr. 1 van Gezinsvriendelijke attracties in Liaoning
Shenyang Imperial Palace
8,5
4,7
/5
Shenyang · 78,5 km van Faku County
Nu boeken voor morgen
Annuleer op elk moment
Vanaf SGD 95,29
Nr. 1 van Nacht attracties in Liaoning
Shenyang Fangcheng Cultural Tourism Area
8,4
4,7
/5
Shenyang · 78,4 km van Faku County
Gratis attractie
Nr. 10 van Gezinsvriendelijke attracties in Shenyang
Northeast Asia Cloud Grassland
5,2
4,8
/5
Shenyang · 57,3 km van Faku County
34% korting
Vanaf SGD 32,15
Nr. 16 van Gezinsvriendelijke attracties in Liaoning
Shenyang Forest Zoological Garden
6,0
4,5
/5
Shenyang · 67,9 km van Faku County
Nr. 1 van Herfst uitzicht attracties in Shenyang
Beiling Park
6,6
4,8
/5
Shenyang · 72,6 km van Faku County
Nr. 8 van Beste dingen om te doen in Shenyang
The "9.18" Historical Museum
6,5
4,8
/5
Shenyang · 74,3 km van Faku County
Gratis attractie
Must-have
eSIM
5G eSIM voor het vasteland van China | Dagelijks pakket/Datapakket | 24-uurs facturering | 1–365 dagen | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Vasteland van China/Hongkong/Macau 5G eSIM | Dagtarief / Totaal data | 24-uurs facturering | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Vasteland China 5G eSIM | Ondersteunt Google Maps / ChatGPT | Dagelijkse / Totale databundels | 24-uurs facturering | 1–365 dagen | QR-code
Bekijk alle eSIM
eSIM
Vasteland China · Hongkong · Macau 5G eSIM | 5 mobiele netwerken · AI & TikTok | 1–365 Dagen | QR-code
Bekijk alle eSIM
Ontdek Faku County op de kaart
Veelgestelde vragen
Waar staat Faku County om bekend?
−
Faku County staat bekend om zijn vele bezienswaardigheden en activiteiten. Hier zijn een paar hoogtepunten:
Shenyang Fantawild Adventure
,
Qinghe Peninsula Spa&Hot Spring
en
Marshal Zhang's Mansion Museum
.
Wat zijn de activiteiten die je beslist moet proberen in Faku County?
−
Overweeg
Uitleg door gids in Shenyang Verboden Stad [exclusief toegangsticket]
,
Eendaagse tour naar Shenyang-paleis + Zhang Xueliang's voormalige woonhuis + Qing Zhaoling Mausoleum + 18 September Historisch Museum (exclusief toegangsticket)
en
Eendaagse tour Shenyang: 18 September Historisch Museum, Beiling Park, Zhaoling Mausoleum en Xita (toegangstickets op eigen kosten)
in Faku County. Beschikbaarheid en reisschema's veranderen, dus controleer de laatste details voordat je boekt.