Ruby Room
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Ruby Room

Ruby Room

Particuliere eigenaar
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Koffiezetapparaat
Zelf inchecken
Onsite kookfaciliteiten
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Beoordeling van een derde partij
Hygiëne8,6
Voorzieningen8,6
Locatie8,6
Service8,6
Omgeving
Winkelgebied: Lower Town
(1,3km)
Bekijk op de kaart

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Zagreb

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 11:00

Zelf inchecken: Neem contact op met de accommodatie voor instructies voor het ophalen van de kaart/sleutels

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

  • Contant geld
Beheerd door een particuliere verhuurder
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere verhuurder. Een particuliere verhuurder is een partij die een of meer accommodaties verhuurt voor doeleinden die geen verband houden met zijn of haar handel, bedrijf of beroep.

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere verhuurder. Een particuliere verhuurder is een partij die een of meer accommodaties verhuurt voor doeleinden die geen verband houden met zijn of haar handel, bedrijf of beroep. Particuliere verhuurders worden niet beschouwd als handelaren en de consumentenwetgeving van de EU is mogelijk niet van toepassing.

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Ruby room
  • Aantal kamers:1

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Ruby Room?

Bij Ruby Room kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Zijn huisdieren toegestaan bij Ruby Room?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Ruby Room.

Biedt Ruby Room ontbijt?

Nee, Ruby Room biedt geen ontbijt aan.

Hoeveel kost het om in Ruby Room te verblijven?

De prijzen bij Ruby Room verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Ruby Room?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Zagreb, op ongeveer 22 minuten van hotel per auto (14,4km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Ruby Room?

Het annuleringsbeleid van Ruby Room varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenZagreb Airport
Afstand tot de luchthaven14.42KM
Dichtstbijzijnde treinstationZagreb Glavni Kolod Train Station
Afstand tot het treinstation1.79KM
Aantal sterren van het hotel3