Jade Spring Hot Spring Hotel
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Jade Spring Hot Spring Hotel

Jade Spring Hot Spring Hotel

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Beoordeling van een derde partij
Hygiëne8,8
Voorzieningen8,8
Locatie8,8
Service8,8
Omgeving
Bekijk op de kaart

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Yilan

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 11:00
Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn toegestaan

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Jade Spring Hot Spring Hotel
  • Aantal kamers:18
Property Location You'll be centrally located in Jiaoxi with a stay at Jade Spring Hot Spring Hotel, just steps from Jiaosi Hot Springs. This bed & breakfast is within close proximity of Tangweigou Hot Springs Park and Wufengchi Waterfall. Rooms Make yourself at home in one of the 18 air-conditioned rooms featuring refrigerators. Complimentary wireless Internet access is available to keep you connected. Private bathrooms with shower/tub combinations feature spring water baths and complimentary toiletries. Conveniences include desks and electric kettles, and housekeeping is provided on request. Dining For your convenience, a complimentary breakfast is served daily from 7 AM to 9 AM. Business, Other Amenities Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby, a 24-hour front desk, and luggage storage. Free self parking is available onsite.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Jade Spring Hot Spring Hotel?

Bij Jade Spring Hot Spring Hotel kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Hoeveel kost het om in Jade Spring Hot Spring Hotel te verblijven?

De prijzen bij Jade Spring Hot Spring Hotel verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Wat is het annuleringsbeleid voor Jade Spring Hot Spring Hotel?

Het annuleringsbeleid van Jade Spring Hot Spring Hotel varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Aantal sterren van het hotel3