Comfort Suites
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Comfort Suites
Comfort Suites
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Verwarmd binnenzwembad
Ontbijtbuffetten
Suite
Fitnessruimte
Wasdroger
+2 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
6,2/10
Hygiëne6,2
Voorzieningen6,2
Locatie6,2
Service6,2
Omgeving
Luchthaven: Oakland County International Airport
(31,7km)
Bezienswaardigheid: Cool Kid Park
(460m)
Bezienswaardigheid: Wildlife Woods Park
(1,5km)
Bezienswaardigheid: Pump It Up Wixom Kids Birthdays and More
(1,7km)
Bezienswaardigheid: Bosco Fields
(2,7km)
Bezienswaardigheid: Jessica's Splashpad
(2,7km)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
3
2 Queen Beds Suite Non-Smoking
Bedroom 1:2 Queen bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
1
Suite with 2 Queen Beds Non Smoking, Upgrade
2 Queen bed
Has window
Non-smoking
Stair-free main entrance
Beschikbaarheid controleren
4
King Suite With Sofa Bed-Non-Smoking
Bedroom 1:1 King bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
6
Accessible King Suite With Sofa Bed-Non Smoking
Bedroom 1:1 King bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Beschikbaarheid controleren
3
One-Bedroom Suite-Non-Smoking
Bedroom 1:1 King bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Wixom
Beoordelingen vermelden vaak
Todd
27 april 2026
Room was good enough for me. Not sure it would have been suitable for the rest of my family. It s a bit dated and cleanliness could have been better. Opened the refrigerator and it was mouldy. Breakfast offers a handful of items, could use more items.
Bed was comfortable and the price was good.
Vertalen
Julius
26 april 2026
Yes. The room was clean and neat. The air conditioning was good. Parking was excellent. The breakfast was good could have used some bacon and waffles. The clerk was polite. Everything was wonderful.
Vertalen
Amber
20 april 2026
NEVER STAY HERE.
Room was disgusting - stains everywhere (floor, sheets, lampshades), furniture was gross and broken down, windows were dirty and had BLACK MOLD.
I was given a new room - was not any better. Manager and staff tried to say the black mold was just dust. No one offered to look at the room with me. No one apologized.
I walked out and they just said, "ok".
Vertalen
Yas
19 april 2026
This property should not be open for public health reasons. Bathroom sink was extremely slow. The room was hot, so we turned AC on. It was sort of working, but I started to sneeze badly like I had allergy, either dust or mold, and had to turn it off. Hot night. False advertisement: Their swimming pool was closed. There were many room doors that they wrapped with plastic bubbles, so they were clearly not using.
Vertalen
Alyssa
30 maart 2026
The room and property were clean. The men's public restroom wasn't working, the swimming pool was out of order, there is no hot tub, the breakfast needed more options. The handicap room toilet was extremely low. The staff seemed to spend more time outside smoking than inside working. There was no housekeeping service and no additional towels brought to the room. There was no notepad and pen left in the room for writing quick things and we were there for business so it would have been needed. The one positive thing is that it was close to our business meetings
Vertalen
Iesha
29 maart 2026
Parking was very convenient the room with very comfortable air conditioning kept the room cool on the warm days and kept it warm on the cool days I would definitely come back!
Vertalen
Kelly
19 maart 2026
The building is old. The carpet and furniture is old-needs updating. With that being said, I believe that some updating is being done as there was plastic sheet covering the door of 4 rooms. It looks like they have replaced lighting and did with motion sensor's lights. Well, this is great when a person is awake BUT not in the middle of the night. There were 3 motion sensors-1 on the light switch next to the door to turn on light in front of door, 1 in the bathroom and 1 within the door handle plate. So, every time you moved, the lights would turn on. This includes in the middle of the night. The door handle sensor even picked up movement of my legs in the bed during the night causing the lights to turn on in the sitting area and forcing me to get out of bed to manually turn off the lights. I ended up going to Home Depot to buy painter’s tape and used that to cover the sensor. This worked so the lights had to be manually turned on BUT the lights are also on a timer where they would turn off when I still needed them on. Consequently, I will NOT be back to this Comfort Suites.
Vertalen
Valerie
17 februari 2026
Room was FILTHY. Found someone else’s c0(k ring, used q—tip, hair, and bottle cap all within the first hour. There was a stain on the bed spread that we could see. The pool wasn’t working no water juice or pancakes at breakfast + no housekeeping the day in between our two night stay. Don’t get me started in the dances already existing in the room. If there were an option for zero stars I would choose it. Paid at least 50% more than the going rate. Absolutely will never return.
Vertalen
Owen
21 maart 2026
The pool was out of order, the bathroom was unclean, and the fitness center was closed.
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 11:00
Openingstijden van de receptie: 24/7
Zelf inchecken: Neem contact op met de accommodatie voor instructies voor het ophalen van de kaart/sleutels
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden [Za - Zo] 07:00-09:00 Open
[Ma - Vr] Gesloten
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Volwassene | Gratis |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Aanbetalingsbeleid
AanbetalingAanbetaling vereist
Inningsmethoden voor de aanbetalingEr wordt een vast bedrag van US$ 150,00 (ongeveer € 130,01) in rekening gebracht.
Betaalmethoden voor de aanbetalingDeze accommodatie accepteert creditcards
Terugbetaling van de aanbetalingDe aanbetaling wordt op de dag van de check-out teruggestort op de oorspronkelijke betaalrekening.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 21 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Comfort Suites
- Aantal kamers:92
Telefoon+1-248-5045080
Wanneer je verblijft bij Comfort Suites Wixom - Novi in Wixom bevind je je bij een winkelcentrum, op een kwartiertje rijden van Vibe Credit Union Showplace en Laurel Park Place. Dit hotel ligt op 2,2 km van Providence - Park Hospital en op 3 km van Novi Oaks Golf & Sport Center.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Er wordt in het weekend van 07.00 uur tot 09.00 uur een ontbijtbuffet geserveerd.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een 24-uurs businesscentrum en gratis kranten in de lobby. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 92 klimaatgeregelde kamers met een magnetron. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een zitruimte en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Comfort Suites?
Bij Comfort Suites kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Comfort Suites?
Heeft Comfort Suites een zwembad?
Ja, Comfort Suites heeft een zwembad.Heeft Comfort Suites een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Comfort Suites?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Comfort Suites.Zijn huisdieren toegestaan bij Comfort Suites?
Hoeveel kost het om in Comfort Suites te verblijven?
De prijzen bij Comfort Suites verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Comfort Suites te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Comfort Suites?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Oakland County International Airport, op ongeveer 33 minuten van hotel per auto (31,7km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Comfort Suites?
Wat is het annuleringsbeleid voor Comfort Suites?
Het annuleringsbeleid van Comfort Suites varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Comfort Suites?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Oakland County International Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 31.75KM |
| Dichtstbijzijnde treinstation | Royal Oak Station |
| Afstand tot het treinstation | 36.34KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR86 |
| Aantal sterren van het hotel | 2 |

















