Days Inn by Wyndham Williams
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Days Inn by Wyndham Williams

Days Inn by Wyndham Williams

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Massagebad
Sprankelend schoon
Uitstekende service
Heerlijk ontbijt
Ideale locatie
+5 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne8,7
Voorzieningen8,7
Locatie8,6
Service8,8
Omgeving
Luchthaven: Flagstaff Pulliam Airport
(50,2km)
Trein: Williams
(2,7km)
Trein: Williams Junction
(10,6km)
Bezienswaardigheid: Cataract Lake Picnic Area
(780m)
Bezienswaardigheid: Cataract Lake
(960m)
Bekijk op de kaart
9

King Room - Non-Smoking

1 King bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
15

2 Queen Beds, Studio Suite, Non-Smoking

2 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
9

2 Queen Beds, Business Room, Non-Smoking

2 Queen bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
11

Business King Room - Non-Smoking

1 King bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
10

Queen Room with Mobility Accessible Roll-in Shower-Non-Smoking

1 Queen bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Bathtub with grab bars
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
15

King Studio Suite

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
12

2 Queen Beds Room, Non-Smoking

2 Queen bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Williams
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
2 augustus 2024
Fijn en schoon hotel, fijne uitvalsbasis voor de Grand Canyon. Goede prijs kwaliteit verhouding. Vriendelijk personeel.
Gastgebruiker
26 april 2024
The room was poorly soundproofed and I was woken up in the middle of the night by guests with small children upstairs until 2:40 am. The dining environment is worrisome. The only thing that made this hotel comfortable was Ricky at the front desk, who helped me get my deposit returned in a timely manner.
Vertalen
Gastgebruiker
24 december 2023
The place looked and smelled clean. The breakfast service was great!
Vertalen
Gastgebruiker
27 april 2026
酒店很新,位置在小鎮的邊上,很安靜;早餐很好吃;有熱水泳池,停車免費。入住體驗還不錯。 值得推薦。!!
Vertalen
jpl13
1 juni 2025
Le meilleur hôtel de notre road Trip. Très bon accueil et (enfin) un petit déjeuner très correct avec des gaufres "maison" 😀
Vertalen
YPW536
29 september 2025
選擇這間酒店是因為深夜到達三藩市,明天一早又要轉機,酒店有二十四小時巴士接送到機場,方便我們轉機的客人,因為一早要去機場,沒有機會吃早餐,這間酒店衛生環境很好,酒店職員亦有禮貌
Vertalen
Gastgebruiker
12 februari 2025
Хороший отель, девушки на ресепшене очень приветливые. Хорошее месторасположение для поездки в Гранд Каньон.
Vertalen
Gastgebruiker
25 juli 2025
二部屋ともシャワーのお湯がでなかった。夏でも辛かった
Vertalen
Kara
7 april 2026
Stay was perfectly adequate. Felt very bad for front desk staff when we arrived. We only saw one woman there for three hours (could easily see all from the pool) and she was working nonstop and so hard running around. Always a line of people- needed toilet paper or soap or towels, etc, and she was doing it all solo. Wish she had help. Pool was good. Hot tub seemed really, really hot. Breakfast was standard, eggs seemed better than most. Coffee wasn’t good.
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 11:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.

Ontbijt
KeukenWesters
Openingstijden[Ma - Zo] 06:00-10:00 Open
LeeftijdKosten
Volwassene
Neem contact op met het hotel
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Huisdieren
Huisdieren zijn op verzoek toegestaanToeslag
Toegestane soorten huisdieren: honden,katten
Kosten: US$ 25,00 (ongeveer € 21,69) per huisdier per dag

Assistentiedieren
Hulpdieren zijn op verzoek toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

  • Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Days Inn by Wyndham Williams
  • Geopend:1989
  • Aantal kamers:72
Telefoon+1-928-6354051
E-mail:GM@williamsdaysinn.com

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Days Inn by Wyndham Williams?

Bij Days Inn by Wyndham Williams kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Heeft Days Inn by Wyndham Williams een zwembad?

Ja, Days Inn by Wyndham Williams heeft een zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Days Inn by Wyndham Williams?

Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Days Inn by Wyndham Williams, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.

Biedt Days Inn by Wyndham Williams ontbijt?

Ja, gasten die in Days Inn by Wyndham Williams verblijven, kunnen genieten van ontbijt. Het hotel serveert de volgende soorten ontbijt: Westers.

Hoeveel kost het om in Days Inn by Wyndham Williams te verblijven?

De prijzen bij Days Inn by Wyndham Williams verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Days Inn by Wyndham Williams?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Flagstaff Pulliam Airport, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 50,2km.

Wat is het annuleringsbeleid voor Days Inn by Wyndham Williams?

Het annuleringsbeleid van Days Inn by Wyndham Williams varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde treinstationWilliams
Afstand tot het treinstation2.69KM
Gemiddelde prijs vanafEUR111
Aantal sterren van het hotel2