City Inn Tsurugashima
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
City Inn Tsurugashima

City Inn Tsurugashima

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne8,5
Voorzieningen7,8
Locatie8,7
Service7,9
Omgeving
Trein: Tsurugashima Station
(210m)
Trein: Wakaba Station
(2,3km)
Bekijk op de kaart

Twin Room Non-Smoking 25 Square Meter

Non-smoking
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
1

Single Room Room A Smoking 12 Square Meter

1 Single bed
Smoking Permitted
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
2

Single Room Room B Non-Smoking 13 Square Meter

1 Single bed
Non-smoking
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
2

Double Room (Smoking) 20.45 Square Meters

1 Small double beds
Smoking Permitted
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
1

Deluxe Single Room Non-Smoking 14 Square Meter

1 Single bed
Non-smoking
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Single Room Room B Smoking 13 Square Meter

1 Single bed
Smoking Permitted
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Single Room Room A Non-Smoking 12 Square Meter

1 Single bed
Non-smoking
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
1

Double Room (Non-Smoking) 20.45 Sqm

1 Small double beds
Non-smoking
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Deluxe Single Room Smoking 14 Square Meter

1 Single bed
Smoking Permitted
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
1

Twin Room Smoking 25 Square Meter

Smoking Permitted
Refrigerator
TV
Towels
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Tsurugashima
Beoordelingen vermelden vaak
kaoramu
22 juni 2026
昭和感あるホテルだが、清潔で快適でした。 駅からすぐで、ホテル下にローソンあり便利。 お値段もお得でコスパ良かったです。
Vertalen
Gastgebruiker
23 mei 2026
朝食無いのは残念でしたが、それ以外は綺麗で良かった。給湯も操作しやすいタイプでした!
Vertalen
Gastgebruiker
11 oktober 2025
駅から近く、一階にはコンビニもあって便利ですが、フロントが2階で、登りはエスカレーターがあるものの降りは階段のみで脚が悪い私にはちょっと不便でした。荷物が多い人も大変だと思います。
Vertalen
Gastgebruiker
10 november 2025
清潔感のある部屋でアメニティも最高でした。リフォーム中で、連泊が出来ればありがたいのですが、綺麗だし、立地もいいので空いてないですね。
Vertalen
masatsukun
8 oktober 2025
出張で利用しました。 いつも利用しているので、とても安心して過ごすことが出来ました。 また、利用したいと思います。
Vertalen
MJ819
10 juni 2026
鶴ヶ島駅からとても近く利用しやすいですね
Vertalen
Gastgebruiker
9 februari 2025
スタッフいい人
Vertalen
Gastgebruiker
24 februari 2025
ツインでしたがお部屋が広くてびっくりしました。 広くてゆっくりできたので朝もついチェックアウトがギリギリになるくらいでした。 顔パックも頂け、フロントの所で朝コーヒーも美味しくまた是非こちらのホテルを利用したいと思います。
Vertalen
TJなりなり
9 november 2025
設備は古さを感じましたが、とても清潔に掃除がされていて快適に過ごせました。
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 14:00
Uitchecktijd: vóór 11:00
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Neem contact op met het hotel voor meer informatie over het beleid met betrekking tot wiegjes en extra bedden.

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

In het hotel betalen

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: シティ・イン鶴ヶ島
  • Aantal kamers:105
Telefoon+81-49-2851711
The City Inn Tsurugashima is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The City Inn Tsurugashima is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Tsurugashima.
The hotel offers easy access to Tsurugashima Station, just 300m away. With multiple attractions nearby including Donguri Park, Fujimirokujizo Park and Kujirai Shinden Park, guests will find plenty to keep themselves occupied.
This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij City Inn Tsurugashima?

Bij City Inn Tsurugashima kunt u vanaf 14:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Zijn huisdieren toegestaan bij City Inn Tsurugashima?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij City Inn Tsurugashima.

Biedt City Inn Tsurugashima ontbijt?

Nee, City Inn Tsurugashima biedt geen ontbijt aan.

Hoeveel kost het om in City Inn Tsurugashima te verblijven?

De prijzen bij City Inn Tsurugashima verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Wat is het annuleringsbeleid voor City Inn Tsurugashima?

Het annuleringsbeleid van City Inn Tsurugashima varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde treinstationTsurugashima Station
Afstand tot het treinstation0.21KM
Gemiddelde prijs vanafEUR49
Aantal sterren van het hotel3