Gravity Haus Truckee
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Gravity Haus Truckee

Gravity Haus Truckee

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Spa
Ideale locatie
Skiën
Heerlijk ontbijt
Sauna
+4 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne9,4
Voorzieningen9,4
Locatie9,4
Service9,4
Omgeving
Recreatie: Ponderosa Golf Course
(200m)
Attractie: Rocker Memorial Skatepark
(440m)
Attractie: Truckee Skatepark
(540m)
Attractie: Truckee River Regional Park
(850m)
Treinstation: Truckee Station
(1,8km)
Attractie: Sierra Bible Church Truckee
(990m)
Bekijk op de kaart
6

ADA Single Queen

1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

Premium King + Twin

Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Deluxe King Room

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Room With Two Queen Beds

2 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

Studio Suite | King + Twin

Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

One-Bedroom King Suite

Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

King Room

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Truckee
Beoordelingen vermelden vaak
Sueing
22 juni 2026
Lake Tahoe is an amazing getaway from the cities. We enjoyed the fresh alpine air in modern comfort at Gravity Haus Truckee. It’s such a charming place to lodge.
Vertalen
Gastgebruiker
11 maart 2025
Great little hotel. Distinctive design. Very pleasant front desk staff. Room was clean and comfortable
Vertalen
Ann
5 juni 2026
The (air conditioning ) was wierd. The hall in unit 3 had a wierd smell Otherwise the location, parking and small size of complex is a bonus
Vertalen
Melanie
2 juni 2026
The room was, as expected, practical and attractive; everything worked. The staff were generous with their time helping me decide on trails. The environment was quiet, and the restaurant fantastic (dinner is a little pricey but was worth doing once). Parking easy and close. This was my second visit and I will happily come back.
Vertalen
Jennifer
26 mei 2026
Beautiful facility. Room was really nice and we loved the balcony. Wish they had an elevator as luggage was heavy but glad the rooms were internal. Also enjoyed the large shower and spa.
Vertalen
Jenna
26 mei 2026
The location was great and the hotel was nice. I enjoyed the hot tub and the seating area. Our room was very clean. Some things that didn’t go great: Our room was not ready at 4 and we had to wait a few minutes for them to finish cleaning. It was very clean and I don’t think this is the cleaners fault. I think they need hire more cleaners. The hot tub area was out of towels. The pillows were very flat and uncomfortable and I woke up with a sore back. I would definitely stay again but I would bring my own pillow.
Vertalen
Eileen
24 mei 2026
I would stay here again. On site sauna and gym open til 10pm, gym is small but clean. They also have an on-site restaurant thats extra but breakfast was fresh and quality was excellent. One mile walk into downtown Truckee and 0.5 mile walk to nearest plaza that has a decent Thai and wine restaurant. Short 20 mins drive from Palisades if there's no traffic.
Vertalen
Bassem
23 mei 2026
Charming, stunning location. Friendly and helpful staff. Clean and quiet rooms. They love dogs. What more can you ask for?
Vertalen
Bonny
18 mei 2026
Beautiful cedar buildings, fun and helpful staff, and great restaurant! Truckee has so much to offer, and staying at Gravity Haus was wonderful!
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: 16:00-23:30
Uitchecktijd: vóór 11:00

Openingstijden van de receptie: [Ma-Zo]06:00–23:30

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er wiegjes kunnen worden toegevoegd. Het beleid met betrekking tot extra bedden verschilt per kamertype. Raadpleeg het beleid voor het type kamer.
De kosten voor extra bedden en wiegjes zijn niet inbegrepen in het totaal en moeten ter plaatse in het hotel worden voldaan.
LeeftijdKosten
Kinderen van 6 jaar of jonger
Wieg toevoegen: Gratis

Ontbijt
Keukenvegetarisch
Openingstijden[Ma - Zo] 07:00-11:00 Open
LeeftijdKosten
Volwassene
Neem contact op met het hotel
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Aanbetalingsbeleid
AanbetalingAanbetaling vereist
Inningsmethoden voor de aanbetalingEr wordt een vast bedrag van US$ 50,00 (ongeveer € 43,05) in rekening gebracht.
Betaalmethoden voor de aanbetalingDeze accommodatie accepteert creditcards
Terugbetaling van de aanbetalingDe aanbetaling wordt binnen 7 dagen na check-out teruggestort op de oorspronkelijke betaalrekening.

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 21 jaar zijn.

In het hotel betalen

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Gravity Haus Truckee
  • Aantal kamers:42
Telefoon+1-530-5825655
Wanneer je verblijft bij Gravity Haus Truckee-Tahoe in Truckee, bevind je je naast de plaatselijke golfbaan, in de buurt van Ponderosa Golf Course en op 13 min. lopen van Truckee River. Dit hotel voor golfers ligt op 6,5 km van Donner Lake en op 7,8 km van Old Greenwood Golf Course.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een bubbelbad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een skiopslagruimte.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Dit hotel beschikt over 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 42 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een minibar en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Gravity Haus Truckee?

Bij Gravity Haus Truckee kunt u vanaf 16:00-23:30 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Zijn huisdieren toegestaan bij Gravity Haus Truckee?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Gravity Haus Truckee.

Biedt Gravity Haus Truckee ontbijt?

Ja, gasten die in Gravity Haus Truckee verblijven, kunnen genieten van ontbijt. Het hotel serveert de volgende soorten ontbijt: Vegetarisch.

Hoeveel kost het om in Gravity Haus Truckee te verblijven?

De prijzen bij Gravity Haus Truckee verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Gravity Haus Truckee?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Internationale luchthaven Reno–Tahoe, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 39,8km.

Wat is het annuleringsbeleid voor Gravity Haus Truckee?

Het annuleringsbeleid van Gravity Haus Truckee varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenReno-Tahoe International Airport
Afstand tot de luchthaven58.04KM
Dichtstbijzijnde treinstationReno Amtrak Station
Afstand tot het treinstation53.04KM
Gemiddelde prijs vanafEUR223
Aantal sterren van het hotel4