Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park
Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Huisdiervriendelijk
Ontbijtbuffetten
Ideale locatie
Wasservice
privéparkeerplaats
+1 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
7,9/10
Ik kan het van harte aanbevelen; het is zeer goed gelegen, eenvoudig en efficiënt.
Omgeving
Recreatie: Harmonie Des Sens
(180m)
Recreatie: Chapelle Argence
(300m)
Recreatie: Champagne Theater
(330m)
Attractie: Le Coeur de Troyes
(440m)
Attractie: Espace Argence
(790m)
Attractie: Cite du Vitrail
(850m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
Host
11
Double Studio
1 Double bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
City view
Towels
Beschikbaarheid controleren
8
Studio Single
1 Single bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
City view
Towels
Beschikbaarheid controleren
5
Twin Studio
2 Single bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Microwave
Beschikbaarheid controleren
6
Traditional Studio (Triple)
1 Double bed and 1 Single bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
Towels
Microwave
Beschikbaarheid controleren
11
Superior Studio
1 Double bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
City view
Towels
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Troyes
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
16 juli 2025
Ik kan het van harte aanbevelen; het is zeer goed gelegen, eenvoudig en efficiënt.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Anonieme gebruiker
27 mei 2024
De kamer was ruim, goed en schoon. Het enige minpuntje was dat de openingstijden van de receptie beter gecommuniceerd hadden moeten worden. We kwamen minstens een half uur voor sluitingstijd aan, maar er was al niemand meer. Omdat we via trip.com geboekt hadden, hadden we geen instructies gekregen voor de kluis waar alle sleutels voor "laatkomers" in liggen. Maar we waren natuurlijk helemaal niet te laat, zoals beweerd werd; we waren zelfs vóór sluitingstijd van de receptie aangekomen. Gelukkig troffen we een meneer aan die de toegangscode van de kluis had en konden we onze kamersleutels ophalen.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
29 juli 2026
Personnel sympathique et serviable.
Mais les chambres sont à 30° et même avec le ventilateur rien n'y fait, il brasse de l'air chaud.
Réponse du personnel, nous sommes un 2 étoiles, il n'y aura jamais de l'air co.
Mais des moustiquaires, des stores externes, un isolant sur les façades externes....bref rattraper la mauvaise conception du bâtiment.
Personnellement, sans changement, je zapperai vos offres.
Nous sommes repartis plus fatigués quand arrivant du a une nuit sans véritable sommeil.
A bon entendeur salut
Vertalen
Richard
3 september 2024
Prima prijs/kwaliteit verhouding ,schoon, centrum lopend te bereiken.
Enige minpunt was dat er geen airco was.
JOCELYNE
8 februari 2026
Chambre spacieuse, propre, calme. Possibilité de réserver une place de parking devant l’hôtel très pratique
Vertalen
alain
26 januari 2026
L’appartement était propre, le lit en bon état. L’accueil au téléphone était courtois, agréable et bienveillant. Il n’y a pas d’accueil physique le week-end. Cependant une personne reste joignable pour et que pour les urgences. Les places de parking (option payante) ne sont pas adaptées aux « grosses voitures ». Une citadine trouvera sa place pour les autres ce sera serré.
Vertalen
karen
12 mei 2026
Ideal location for an overnight stay in Troyes. Very friendly staff. Local free parking. Plenty of places to eat within walking distance.
Vertalen
Nicolas
29 april 2026
Convenient location / basic accommodation but does the job / good price - quality / easy parking
Vertalen
karen
16 juli 2025
Love this place. Had a fan but was very hot in the night. Air conditioning would improve it. Easy walking distance to lots of lovely restaurants.
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: 15:30-19:00
Uitchecktijd: vóór 10:30
Openingstijden van de receptie: [Ma-Vr]08:30–12:00
Zelf inchecken: Neem contact op met de accommodatie voor de toegangscode
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
KeukenContinental
StijlBuffet
Openingstijden [Ma - Do] 07:00-10:00 Open
[Vr - Zo] Gesloten
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Kinderen van 17 jaar of jonger | € 6,00 per persoon |
Volwassene | Buffet: € 12,00 per persoon |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaanGratis
Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Host van de accommodatie
The Originals
Over deze accommodatie
De bovenstaande informatie is verstrekt door de host, met wie u rechtstreeks contact op kunt nemen als u nog vragen hebt. De host draagt alle wettelijke verantwoordelijkheden met betrekking tot deze informatie.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
Bij Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park kunt u vanaf 15:30-19:00 inchecken en dient u voor 10:30 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
Zijn huisdieren toegestaan bij Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.Zijn huisdieren toegestaan bij Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
Biedt Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park ontbijt?
Ja, gasten die in Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park verblijven, kunnen genieten van ontbijt.
Het hotel serveert de volgende soorten ontbijt: Continentaal. Biedt Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park ontbijt?
Hoeveel kost het om in Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park te verblijven?
De prijzen bij Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Chalons Vatry Airport, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 53,8km.Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
Wat is het annuleringsbeleid voor Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
Het annuleringsbeleid van Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Kosy Appart'Hotels Troyes City & Park?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde treinstation | Troyes |
|---|---|
| Afstand tot het treinstation | 1.57KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR81 |
| Aantal sterren van het hotel | 2 |


















