Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi

Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Heerlijk ontbijt
Ideale locatie
Wasdroger
privéparkeerplaats
Gratis bagageopslag
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Het is een schoon en kosteneffectief hotel.
Omgeving
Metro: Monzen-Nakacho
(680m)
Metro: Suitengumae
(1,0km)
Luchthaven: Luchthaven Haneda
(20,4km)
Trein: Etchūjima Station
(1,2km)
Trein: Shin-Nihombashi Station
(3,2km)
Bekijk op de kaart
17

Double Room-Smoking

1 Double bed
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Economy Double Room-Smoking

1 Double bed
Smoking Permitted
TV
Wired Internet in room
Wi-Fi in room
Hair dryer
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Smoking Single

1 Double bed
Has window
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Economy Double Room Nonsmoking

1 Double bed
Has window
Non-smoking
TV
Wi-Fi in room
Hair dryer
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Double Room - Non-Smoking

1 Double bed
Non-smoking
Private toilet
Conditioner
Shampoo
Soap
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
16

Twin Room Nonsmoking

2 Single bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
16

Twin Room Smoking

2 Single bed
Has window
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Double Room-Non-Smoking

1 Double bed
Non-smoking
Body wash
Wi-Fi in room
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Single Non-Smoking

1 Double bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Premium Plus Room, Non Smoking

1 Double bed
Non-smoking
TV
Wired Internet in room
Wi-Fi in room
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
12

Queen Room - Non-Smoking

1 Queen bed
Non-smoking
Private toilet
Conditioner
Shampoo
Wardrobe
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Tokyo
Beoordelingen vermelden vaak
caominbobo
5 december 2024
Als ik voor zaken naar Japan ga, kies ik altijd voor Toyoko. De hotels zijn overal vergelijkbaar. Ik had het geluk een tweepersoonskamer te boeken voor deze tijdelijke zakenreis. Het ontbijt was ook goed. Ik hou erg van dit hotel.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
阿柏
28 augustus 2024
Toyoko Inn is een standaard zakenhotel Cp-waarde is super hoog 2,3 duizend yuan voor een tweepersoonskamer inclusief ontbijt Nadelen: Deze locatie ligt op korte afstand van het station. Er is een klein heiligdom in de buurt dat u kunt bezoeken Het grote voordeel is dat er Lawson en een Chinese restauranteigenaar om de hoek zitten die Chinees spreken.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
GUREITO
19 december 2024
Een korte wandeling van het station Monzen-Nakacho. Als ontbijt hadden we de lokale fijnproever Fukagawa Meshi. Er waren drie soorten soep, waaronder misosoep, maar er waren minder bijgerechten dan bij Toyoko Inn Tennozu Isle.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
TLK62
6 november 2024
Het is geen hotel aan de straatkant, dus het zal niet te lawaaierig zijn als je de ramen opent om wat lucht binnen te laten. Het is ongeveer 5 minuten lopen van de dichtstbijzijnde metro-ingang. Lawson is beneden en 711 na het passeren van het stoplicht. WiFi-snelheid is een beetje traag.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
6 november 2024
Faciliteiten: Zeer compleet Hygiëne: schoon en hygiënisch Omgeving: zeer goed Service: Zeer goed, handig voor op reis, zeer geschikt voor 2 personen, de prijs is ook zeer gunstig, schoon en hygiënisch, de omgeving is goed, en het ontbijt is ook goed
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
14 februari 2024
De beker is niet schoon en heeft watervlekken; er zitten haren op de lakens, ik weet niet of ze per ongeluk zijn achtergelaten door het schoonmaakpersoneel of dat ze helemaal niet zijn vervangen (ik heb zwart schouderlang haar en lang geel haar) haren op de lakens); wc-papier in de badkamer Er was waarschijnlijk alleen de kern over, maar deze was niet vervangen. Er waren drie mensen bij de receptie en ik belde om een ​​schone beker te vragen was het zelf. Is uw houding echt goed? Haar toon werd zachter. Ze zei eerst dat ze geen nieuw kopje had, en zei toen dat ze naar de receptie kon gaan om het kopje zelf te verwisselen de basis kan niet van het lichaam worden gescheiden. De basis is verbonden door een draad en het is lastig om water op te vangen. Er zijn ook veiligheidsrisico's. Er is een inchecktijd. Zelfs als u de kamerkaart eerder aanvraagt, haalt de receptie deze namens u op. Iedereen kan alleen in de lobby zitten wachten tot de tijd om is. iedereen staat in de rij bij de receptie om de kaart op te halen en vervolgens de toiletartikelen ernaast op te halen. Dit kan komen omdat de receptie druk is. Het ontbijt is hier goed en uitgebreid, en ze bieden ook hete thee zonder cafeïne. Toyoko Inn is een ketenhotel. Ik heb in andere hotels verbleven en de hygiëne, service en faciliteiten zijn allemaal erg goed. Misschien is dit slechts een voorbeeld
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
28 juni 2024
Locatie is relatief goed vanaf het dichtstbijzijnde station De kamer is klein, maar de prijs is acceptabel Het was fijn dat het ontbijt inbegrepen was.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
derekau
23 juni 2024
Een groepshotel heeft een bepaald niveau van service, faciliteiten en hygiëne. Dit hotel ligt op ongeveer tien minuten lopen van het nabijgelegen metrostation en de kamers zijn relatief slecht geluiddicht.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Anonieme gebruiker
8 juni 2024
Het is vrij ver van station Monzennakacho. Er zijn 's nachts weinig straatverlichting en ze zegt dat ze bang is om als vrouw alleen te zijn. Er is een verkoopautomaat op de 1e verdieping van het hotel.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google

Diensten en voorzieningen

Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 10:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Neem vooraf contact op met de accommodatie als u van plan bent om op de dag van inchecken na 22:00 aan te komen

Kinderbeleid
Kinderen kunnen in sommige kamers van dit hotel verblijven.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen extra bedden aan kunnen worden toegevoegd. Neem contact op met hotels voor meer informatie over het beleid met betrekking tot wiegjes.

Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden[Ma - Zo] 06:30-09:00 Open
LeeftijdKosten
Volwassene
Gratis
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Aanbetalingsbeleid
AanbetalingGeen aanbetaling vereist voor deze accommodatie

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

  • Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: 東横INN門前仲町永代橋
  • Aantal kamers:307
Telefoon+81-3-56461045
E-mail:web_booking_dept@toyoko-inn.com
Toyoko Inn Tokyo Monzen Nakacho Eitaibashi ligt in Tokio, in de buurt Koto, op 5 min. rijden van Tomioka Hachiman-schrijn en Baai van Tokio. Dit hotel ligt op 5,4 km van Sensoji Tempel en op 5,8 km van Tokyotoren.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 306 kamers met een koelkast. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online en betaalfilms zorgen voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker en de kamers worden wekelijks schoongemaakt.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi?

Bij Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 10:00 uit te checken.

Zijn huisdieren toegestaan bij Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi.

Hoeveel kost het om in Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi te verblijven?

De prijzen bij Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Haneda, op ongeveer 25 minuten van hotel per auto (20,4km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi?

Het annuleringsbeleid van Toyoko Inn Tokyo Monzen-Nakacho Eitaibashi varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenHaneda Airport
Afstand tot de luchthaven20.46KM
Dichtstbijzijnde treinstationEtchūjima Station
Afstand tot het treinstation1.31KM
Dichtstbijzijnde metrostationMonzen-Nakacho
Afstand tot het metrostation0.62KM
Gemiddelde prijs vanafEUR69
Aantal sterren van het hotel3