Section L Kuramae - Asakusa
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Section L Kuramae - Asakusa
Section L Kuramae - Asakusa
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Uitstekende service
Bad
Ideale locatie
Rookvrije verdieping
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
9,5/10
Hygiëne9,6
Voorzieningen9,4
Locatie9,4
Service9,4
Omgeving
Winkelgebied: Asakusa
(1,3km)
Metrostation: Tawaramachi
(560m)
Treinstation: Asakusa Station
(760m)
Attractie: Akihabara
(2,0km)
Attractie: Tokyo Skytree
(1,7km)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
Host
33
Executive Family Studio Apartment
2 single beds and 3 futon beds
38m² | Floor: 2-8
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Beschikbaarheid controleren
14
Deluxe Studio Apartment (Ground Floor)
1 bunk bed and 2 single beds
31m² | Floor: 1
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Beschikbaarheid controleren
29
Deluxe Studio Apartment
1 bunk bed and 2 single beds
31m² | Floor: 2-8
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Beschikbaarheid controleren
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Tokyo
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
20 mei 2024
Als ik op reis ben, ben ik vaak gedwongen kopnoedels of droogvoer te eten omdat het hotel geen magnetron heeft, dus het is erg attent dat de kamer in Sectie L kookfaciliteiten biedt. Helaas heeft de wasmachine geen Chinese instructies. dus ik ondervond een beetje problemen bij de bediening. Al het andere is erg goed. De plaats is ruim en genoeg voor 4-5 personen. De eettafel en stoelen zijn ook zeer comfortabel, wat niet te vinden is in gewone hotels.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
21 april 2024
Iets kunnen kiezen dat als thuis voelt als je uitgaat, is echt vol geluk!
Het personeel bij de receptie is erg aardig. Er is een capsule-koffiezetapparaat in de lobby op de eerste verdieping met onbeperkte drankjes. Het elektronische slot in de kamer is erg handig keuken, servies, kopjes en schotels, en zelfs afwasmiddel en afwasmiddel van katoen, alle apparatuur die u nodig heeft, is volledig voor u uitgerust. Badbenodigdheden gebruiken onze eigen natuurlijke en biologische producten. Tandenborstels en kammen zijn allemaal gemaakt van bamboe super milieuvriendelijk. Wassen, drogen, emmers en strijkplanken zijn allemaal aanwezig. Mensen die al een paar dagen uit eten zijn, kunnen ook een beetje van thuis koken.
Ik verbleef twee nachten op rij, het is handig om overal naartoe te gaan, ik vind het hier echt leuk! !
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Anonieme gebruiker
25 februari 2024
De incheckervaring is zeer comfortabel. De Sensoji-tempel en Skytree zijn niet ver weg en de omgeving is erg rustig om dingen te kopen Huizen in Tokio zijn duur en klein. Deze familiekamer Het is niet slecht voor een gezin van vier, met twee tegen elkaar geschoven eenpersoonsbedden en een stapelbed. Omdat het een appartement met hotelservice is, is het volledig uitgerust met potten, pannen en wasmachines. Het is geschikt voor gezinnen en heeft een goede prijs-kwaliteitsverhouding.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
legoking
21 februari 2024
Het hotel ligt in een rustige omgeving, in een woonwijk, zeer dicht bij station Kuramae op de metro van de Toei Oedo-lijn (afrit A6 en A7), en het duurt ongeveer tien minuten lopen naar de Sensoji-tempel. Er zijn veel restaurants en buurtwinkels in de buurt. Het is ook heel dichtbij om na het diner een wandeling langs de Sumida-rivier te maken. De kamer is groot en heeft een koelkast, oven en magnetron, evenals een wasmachine. Het zou nog beter zijn als er ontbijt is. Mijn ouders zeiden dat dit het meest comfortabele hotel was waar ze drie keer in Tokio hebben verbleven.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Konstantin Frolov
24 juli 2026
Good amenities. Everything is fine, from location (so close to stations), perfect clean room. Roo. Number is convenient as well
Vertalen
Gastgebruiker
8 juni 2026
Clean room and comfortable bed. The kitchen facilities and washer cum dryer machine is superb makes my holiday hassle free . Lots of convenient shop around. Direct train to go Tsukiji outer market , Ginza , Shinjuku and more . Highly recommended and sure will come back again .
Vertalen
Gastgebruiker
8 september 2026
amazing very clean and very good to stay in, would aleays recomend
Vertalen
FVanessa
4 juli 2026
Nice apartment hotel, very clean with washing machine and mini kitchen
Vertalen
Gastgebruiker
20 maart 2026
Perfect for families. The room is spacious, well-proportioned, and thoughtfully laid out. It also comes equipped with a washer-dryer. The staff are friendly and provide excellent service. The location is great, and the Kuramae area is charming.
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: 15:00-24:00
Uitchecktijd: vóór 11:00
Openingstijden van de receptie: 24/7
De host of een medewerker heet u bij aankomst welkom
Zelf inchecken: Neem contact op met de accommodatie voor de toegangscode
De accommodatie verstrekt u na het boeken de incheckgegevens
Als u van plan bent om op de dag na de incheckdatum 's ochtends na 00:00 aan te komen, vragen we u minstens 1 dag van te voren via e-mail/telefoon contact op te nemen met de accommodatie.Geef tegelijkertijd ook uw identificatiebewijs,uw inchecktijd door
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.
De kosten voor extra bedden en wiegjes zijn niet inbegrepen in het totaal en moeten ter plaatse in het hotel worden voldaan.
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Kinderen van 2 jaar of jonger | JPY 4.000 (ongeveer € 22,39) per persoon per nacht Wieg toevoegen: Gratis |
Kinderen van 3 jaar of ouder | JPY 4.000 (ongeveer € 22,39) per persoon per nacht |
Ontbijt
Ontbijt niet inbegrepen.
Aanbetalingsbeleid
AanbetalingGeen aanbetaling vereist voor deze accommodatie
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
Stiltetijden
Gasten dienen van 22:00 tot 08:00 stil te zijn
In het hotel betalen
Gegevens certificaat
Licentie-/kwalificatienummer 4台台健生環き第10133号
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Host van de accommodatie
Section L
Spreekt Engels,Japans
Over deze accommodatie
De bovenstaande informatie is verstrekt door de host, met wie u rechtstreeks contact op kunt nemen als u nog vragen hebt. De host draagt alle wettelijke verantwoordelijkheden met betrekking tot deze informatie.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Section L Kuramae - Asakusa?
Bij Section L Kuramae - Asakusa kunt u vanaf 15:00-24:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Section L Kuramae - Asakusa?
Heeft Section L Kuramae - Asakusa een zwembad?
Nee, Section L Kuramae - Asakusa heeft geen zwembad.Heeft Section L Kuramae - Asakusa een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Section L Kuramae - Asakusa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Section L Kuramae - Asakusa.Zijn huisdieren toegestaan bij Section L Kuramae - Asakusa?
Biedt Section L Kuramae - Asakusa ontbijt?
Nee, Section L Kuramae - Asakusa biedt geen ontbijt aan. Biedt Section L Kuramae - Asakusa ontbijt?
Hoeveel kost het om in Section L Kuramae - Asakusa te verblijven?
De prijzen bij Section L Kuramae - Asakusa verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Section L Kuramae - Asakusa te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Section L Kuramae - Asakusa?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Haneda, op ongeveer 24 minuten van hotel per auto (22,9km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Section L Kuramae - Asakusa?
Wat is het annuleringsbeleid voor Section L Kuramae - Asakusa?
Het annuleringsbeleid van Section L Kuramae - Asakusa varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Section L Kuramae - Asakusa?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Haneda Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 25.42KM |
| Dichtstbijzijnde treinstation | Asakusabashi Station |
| Afstand tot het treinstation | 1.35KM |
| Dichtstbijzijnde metrostation | Kuramae |
| Afstand tot het metrostation | 0.27KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR203 |
| Aantal sterren van het hotel | 4 |
























