Le Méridien Tampa, the Courthouse
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Le Méridien Tampa, the Courthouse
Le Méridien Tampa, the Courthouse
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Bar
Buitenzwembad
Ideale locatie
Huisdieren toegestaan
Spa
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
8,7/10
Hygiëne8,8
Voorzieningen8,7
Locatie8,8
Service8,6
Omgeving
Treinstation: Tampa Union Station
(820m)
Attractie: St. Andrew's Episcopal Church
(160m)
Attractie: Sacred Heart Catholic Church
(<100m)
Attractie: S.H. Kress & Co.
(200m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
9
Two Queen Room
2 Queen bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
8
Deluxe Corner Two Queen Rom
2 Queen bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
8
King Room
1 King bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Towels
Desk
Video streaming services
Beschikbaarheid controleren
7
Deluxe King Room
1 King bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Towels
Video streaming services
Wi-Fi in room
Beschikbaarheid controleren
6
Corner Two Queen Room
2 Queen bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
8
Studio Suite
1 King bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Towels
Video streaming services
Wi-Fi in room
Beschikbaarheid controleren
1
Executive King Suite
1 King bed
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Refrigerator
Private toilet
Wardrobe
Beschikbaarheid controleren
8
Deluxe Two Queen Room
2 Queen bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
7
Deluxe Corner King Room
1 King bed
Has window
Wi-Fi (additional charge)
Non-smoking
Air conditioning
Towels
Video streaming services
Wi-Fi in room
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Tampa
Beoordelingen vermelden vaak
Nutan Gareja
11 februari 2026
The receptionist Valeria was excellent and so very helpful, friendly and went out of her way to make me feel welcome when I arrived and also at checking out. She is sn asset to the hotel.
Unfortunately, the older gentleman who was on the Reception Desk during the evenings was sadly completely the opposite of Valeria as he was extremely unfriendly and not helpful at all as was the Barman Deigo.
Both these gentleman could do with undergoing a lot of how to give good customer service training!
Vertalen
Gastgebruiker
26 augustus 2025
酒店前台有一些霸道,明明訂單和酒店確認單上都寫明送四份早餐,前台還是説從來沒送過,酒店確認單不是他們發的,不承認。後來經過攜程協調,餐飲部免費提供了四份早餐。
酒店其他服務還是好的,停車不太方便,沒有自帶的停車場,附近停車場大約35刀每天
Vertalen
Gastgebruiker
27 april 2026
すごく綺麗でトイレとお風呂も別れていて快適でした。
Vertalen
Gastgebruiker
9 oktober 2024
乾淨,服務好
Vertalen
Jinnel
12 juli 2026
Definitely staying here again, the service was exemplary. Staff was very accommodating and the amenities were more bang for the buck. Heavily recommend it.
Vertalen
Bob
15 juni 2026
Perfect stay If downtown Tampa is what you need stay here- location, nice pool great staff outstanding rooms
Vertalen
Michael
15 juni 2026
Very clean, staff was friendly, great location to walk to things around town. Very nice experience
Vertalen
Wiebke
6 juni 2026
The hotel is located in downtown Tampa, but at walking distance of some restaurants and bars. Also at walking distance of the the TECO Streetcar that brings you to some other hot spots of the city. we felled very welcome when we checked in. Rooms are spacious. The only minus here was that we had a connecting room, and our neighbors were a bit noisy.
They have a nice pool and a nicely equipped gym.
Breakfast in the Sal Rosa was also very nice and you could choose from different type of breakfast. The staff at the breakfast was very kind.
The hotel is in the former Courthouse and you can see the signs of its past everywhere, which was the reason why we booked it.
They offer also a valet parking, and those guys are also very helpful.
Vertalen
Joseph
21 mei 2026
I was charged for $45/night for VIP parking, and I have the receipts and the stubs, yet I still received two $55 parking tickets from the lot management. I will not be revisiting this property.
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 11:00
Openingstijden van de receptie: 24/7
Neem vooraf contact op met de accommodatie als u van plan bent om op de morgen van de dag na de incheckdatum na 00:00 aan te komen
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
StijlÀ la carte
Openingstijden[Ma - Zo] 06:00-11:00 Open
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Volwassene | Neem contact op met het hotel |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Huisdieren
Huisdieren zijn op verzoek toegestaanToeslag
Kosten: US$ 75,00 (ongeveer € 66,86) per huisdier per dag
Assistentiedieren
Hulpdieren zijn op verzoek toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 21 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Le Méridien Tampa, the Courthouse
- Geopend:2014
- Gerenoveerd:2023
- Aantal kamers:130
Telefoon+1-813-2219555
E-mail:info@lemeridientampa.com
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Le Méridien Tampa, the Courthouse?
Bij Le Méridien Tampa, the Courthouse kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Le Méridien Tampa, the Courthouse?
Heeft Le Méridien Tampa, the Courthouse een zwembad?
Ja, Le Méridien Tampa, the Courthouse heeft een zwembad.Heeft Le Méridien Tampa, the Courthouse een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Le Méridien Tampa, the Courthouse?
Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Le Méridien Tampa, the Courthouse, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.Zijn huisdieren toegestaan bij Le Méridien Tampa, the Courthouse?
Hoeveel kost het om in Le Méridien Tampa, the Courthouse te verblijven?
De prijzen bij Le Méridien Tampa, the Courthouse verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Le Méridien Tampa, the Courthouse te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Le Méridien Tampa, the Courthouse?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Tampa International Airport, op ongeveer 9 minuten van hotel per auto (10,0km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Le Méridien Tampa, the Courthouse?
Wat is het annuleringsbeleid voor Le Méridien Tampa, the Courthouse?
Het annuleringsbeleid van Le Méridien Tampa, the Courthouse varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Le Méridien Tampa, the Courthouse?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Tampa International Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 12.29KM |
| Dichtstbijzijnde treinstation | Tampa Union Station |
| Afstand tot het treinstation | 0.84KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR312 |
| Aantal sterren van het hotel | 4 |


























