The Best Garden resort
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
The Best Garden resort
The Best Garden resort
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Buitenzwembad met uitzicht
Balkon
Tuin
privéparkeerplaats
Huisdieren toegestaan
+1 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
9,7/10
Hygiëne10,0
Voorzieningen9,5
Locatie10,0
Service9,5
Omgeving
Luchthaven: Nakhon Si Thammarat International Airport
(44,1km)
Bezienswaardigheid: Wat Khrua Chuai
(490m)
Bezienswaardigheid: Wat Pak Dan
(820m)
Bezienswaardigheid: Hummingbird's Beach
(1,7km)
Bezienswaardigheid: Wat Kongkawadee (Wat Sao Pao)
(2,2km)
Bezienswaardigheid: Wat Samosorn Sannibat (Wat Na Lae)
(3,2km)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
15
Twin Room with Balcony
2 Single bed
Free Wi-Fi
Air conditioning
Private bathroom
TV
Shower
Beschikbaarheid controleren
21
Double Room With Balcony
1 Double bed
16m² | Floor: 1
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Sichon
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
27 november 2025
Really enjoyed my stay here. The staff were super nice, the room was comfy, and the location couldn’t be better. Would definitely come back next time!
Vertalen
Gastgebruiker
23 april 2026
ที่พักโอเค นอนสบาย มีความดป็นส่วนตัว
Vertalen
Gastgebruiker
23 juli 2025
บรรยากาศดี เงียบสงบ พักสบาย
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: 14:00-19:00
Uitchecktijd: 06:00-12:00.
Openingstijden van de receptie: [Ma-Zo]09:00–19:00
Neem 3 dagen van te voren contact op met de accommodatie per telefoon
Kinderbeleid
Kinderen kunnen in sommige kamers van dit hotel verblijven.
Het verblijf van kinderen tussen de 0 en 11 jaar is gratis als er geen extra bed nodig is.
Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er extra bedden kunnen worden toegevoegd, maar er kunnen geen kinderbedjes worden toegevoegd.
Toeslagen voor extra bedden zijn niet inbegrepen in de totale prijs. Neem voor meer informatie contact op met het hotel.
Ontbijt
Ontbijt niet inbegrepen.
Aanbetalingsbeleid
AanbetalingGeen aanbetaling vereist voor deze accommodatie
Huisdieren
Huisdieren zijn op verzoek toegestaanToeslag
Toegestane soorten huisdieren: honden,katten
Kosten: THB 100,00 (ongeveer € 2,61) per huisdier per nacht
Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
Er geldt geen leeftijdsgrens voor gasten die zijn ingecheckt.
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: เดอะเบสท์ การ์เด้น รีสอร์ท
- Geopend:2023
- Aantal kamers:12
Telefoon+66-622026262+66-202287784-2+66-822834648
E-mail:ecommerce@onsello.com
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Best Garden resort?
Bij The Best Garden resort kunt u vanaf 14:00-19:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Best Garden resort?
Heeft The Best Garden resort een zwembad?
Ja, The Best Garden resort heeft een zwembad.Heeft The Best Garden resort een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij The Best Garden resort?
Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij The Best Garden resort, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.Zijn huisdieren toegestaan bij The Best Garden resort?
Biedt The Best Garden resort ontbijt?
Nee, The Best Garden resort biedt geen ontbijt aan. Biedt The Best Garden resort ontbijt?
Hoeveel kost het om in The Best Garden resort te verblijven?
De prijzen bij The Best Garden resort verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in The Best Garden resort te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar The Best Garden resort?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Nakhon Si Thammarat International Airport, op ongeveer 42 minuten van hotel per auto (44,1km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar The Best Garden resort?
Wat is het annuleringsbeleid voor The Best Garden resort?
Het annuleringsbeleid van The Best Garden resort varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor The Best Garden resort?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Nakhon Si Thammarat Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 44.14KM |
| Aantal sterren van het hotel | 2 |









