Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel
Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Muziekbar
Uitzicht op de oceaan
Ideale locatie
Squashbaan
Italiaans restaurant
+4 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
8,8/10
Hygiëne8,8
Voorzieningen8,7
Locatie9,1
Service8,7
Omgeving
Luchthaven: Luchthaven Sharm-el-Sheikh
(11,1km)
Bezienswaardigheid: Shark Bay
(<100m)
Bezienswaardigheid: Reef Of Akaba Bay, Sharm El Sheihk
(140m)
Bezienswaardigheid: Blue Sea Dive Club Sharm (White Hills)
(360m)
Bezienswaardigheid: SOHO Square Sharm El Sheikh
(550m)
Bezienswaardigheid: Tal Avenue
(570m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
4
Standard Room, Sea View (Beach Front)
2 Single bed or 1 Queen bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Ocean view
Toothbrushes
Beschikbaarheid controleren
4
Deluxe Room With Sea View
2 Single bed or 1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Ocean view
Toothbrushes
Beschikbaarheid controleren
5
Standard Room With Garden View
1 Queen bed or 2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Toothbrushes
Private toilet
Beschikbaarheid controleren
2 Bedrooms Family Suite With Pool View
Bedroom 1:1 King bed ● Bedroom 2:2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Private toilet
Conditioner
Shampoo
Beschikbaarheid controleren
6
3 Bedrooms Royal Suite Non smoking
2 Double bed and 2 Single bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Toothbrushes
Beschikbaarheid controleren
4 Bedrooms Royal Suite Non smoking
2 Double bed and 4 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Toothbrushes
Private toilet
Conditioner
Beschikbaarheid controleren
5
Deluxe Room With Garden View
2 Single bed or 1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Toothbrushes
Private toilet
Beschikbaarheid controleren
3
Standard Double Room with Sea View
2 Single bed or 1 Queen bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Ocean view
Toothbrushes
Beschikbaarheid controleren
1
Standard Room With Pool View
1 Queen bed and 2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Beschikbaarheid controleren
Two Room Family
1 Queen bed and 2 Single bed or 4 Single bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Private toilet
Conditioner
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Sharm-el-Sheikh
Beoordelingen vermelden vaak
Anonieme gebruiker
24 januari 2025
De locatie was uitstekend, de omgeving prachtig en aangenaam, maar de faciliteiten waren zwaar verouderd, de service was koud en onverschillig, en het leek alsof de hele plek door Russen was geboekt – typisch voor de stoere, assertieve Russen. Tot ziens 👋 Nooit meer!
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Рамзия
6 januari 2025
Over het algemeen vond ik het hotel prettig: prachtig uitzicht, het rif, de service en de ligging vlak bij Soho Square. Het eten is echter eentonig en gaat snel vervelen.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Anonieme gebruiker
20 februari 2025
Het is er erg druk. Het strand is ver weg. Het eten is middelmatig. Het personeel bij de receptie is respectloos.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Mervee E.
10 oktober 2023
De locatie van het hotel en de zee zijn werkelijk prachtig. Het was een goede manier om hotels en de service in de omgeving te vergelijken door in dezelfde week in een ander hotel te verblijven. De keuze aan eten was beperkt en de smaak was matig. Wat betreft de hygiëne: de borden met etensresten voor de kamer naast de onze werden twee dagen lang niet opgeruimd. Ze waren uitgedroogd door de hitte. Daardoor is er twee dagen lang geen schoonmaakpersoneel aan onze kant van de kamer geweest. Onze kamer lag centraal, direct naast het zwembad.
Ik zou dit hotel niet nog eens kiezen.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
13 januari 2025
It was amazing staying, friendly staff , very good location, beautiful snorkeling spot ,one of the best hotels in sharm el sheikh, I highly recommend it , we've enjoyed so much thank you so much 😊💕
Vertalen
Bokul
24 februari 2024
Hotel is massive. We had all inclusive stay. Price was very reasonable
Vertalen
Самсонова Нелли
26 december 2025
Недалеко от аэропорта, такси стоит 5 долларов за машину, много корпусов, красивая территория,но всё старое и уставшее!!!
Vertalen
Gastgebruiker
14 oktober 2023
服務特別好,入住時免費升級了房型。每一處的工作人員都熱情微笑,詢問有沒有需要幫助的地方。酒店有泳池,靠海邊。餐廳的食物種類很多。
Vertalen
Stefaan V
20 april 2026
We verbleven dit jaar opnieuw in gezin bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel in de paasperiode. Een mooie locatie aan zee, met ponton voor leuke snorkelmomenten. Het personeel is zeer vriendelijk en altijd behulpzaam, zeker ook voor de kinderen. We hebben zeer goede herinneringen aan Ibrahim en zijn team in het centrale restaurant, maar ook aan het receptiepersoneel. Sabry en zijn collega's waren dan weer zeer behulpzaam als het op onderhoud van de kamer aankwam. Een bijzondere vermelding voor de manege in het aanpalende Sport Hotel van de zelfde organisatie. Mahmoud en zijn team zijn fantastisch en gaven onze kinderen rijles met zoveel aandacht en enthousiasme, dat de kinderen alleen al daarvoor willen terugkeren naar Sharm El Sheik.
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 14:00
Uitchecktijd: vóór 12:00
Openingstijden van de receptie: 24/7
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden[Ma - Zo] 06:00-10:30 Open
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Kinderen van 17 jaar of jonger | EGP 527,98 (ongeveer € 9,15) per persoon |
Volwassene | Buffet: EGP 1.055,96 (ongeveer € 18,30) per persoon |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: كونكورد السلام شرم الشيخ
- Geopend:2001
- Aantal kamers:720
Telefoon+20-693601460
E-mail:reservation.sharm@concorde-eg.com
Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel is de perfecte plek om tot rust te komen na een dag reizen of werken.
Ga naar de buiten zwembad om wat beweging te krijgen of gewoon te ontspannen. Ga tijdens uw verblijf naar het strand. Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel heeft een exclusief strand en biedt activiteiten aan, waaronder snorkelen en duiken. Om nieuwe energie op te doen of gewoon te ontspannen, kunt u een bezoek brengen aan de spa, massageruimte of sauna van de accommodatie. Houd uw conditie op peil met een bezoek aan de fitnessruimte. Deze accommodatie biedt squashbaan, tennisbaan en paardrijden, waardoor u veel mogelijkheden heeft om fit te blijven.
In deze accommodatie is een restaurant gevestigd. Trakteer uzelf tijdens uw verblijf op roomservice met eten uit het eigen restaurant. Terwijl u even ontspant, kunt u genieten van een drankje in de bar of uw zintuigen prikkelen met een kopje koffie in het café.
Bij deze resort vindt u ook faciliteiten waaronder een tuin, speeltuin en spelletjesruimte. Deze accommodatie biedt ook bagageopslag, stomerij en wasservice.
Als u naar de accommodatie rijdt, kunt u gebruikmaken van de parkeerplaats gratis.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
Bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel kunt u vanaf 14:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
Heeft Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel een zwembad?
Ja, Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel heeft een zwembad.Heeft Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel.Zijn huisdieren toegestaan bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
Hoeveel kost het om in Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel te verblijven?
De prijzen bij Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Sharm-el-Sheikh, op ongeveer 14 minuten van hotel per auto (11,1km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
Wat is het annuleringsbeleid voor Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
Het annuleringsbeleid van Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Concorde El Salam Sharm El Sheikh Front Hotel?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Sharm El Sheikh Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 11.09KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR359 |
| Aantal sterren van het hotel | 5 |

































