Van der Valk Hotel Schiedam
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Van der Valk Hotel Schiedam
Van der Valk Hotel Schiedam
Nr. 1 van 4-Sterren Geselecteerde Hotels in Schiedam
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Comfortabele kamers
Kookworkshop
Heerlijk ontbijt
Binnenzwembad
Bad
+5 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
8,6/10
Personeel super klantvriendelijk en alles is netjes en schoon. De Spa is schoon en mooi.
Omgeving
Treinstation: Schiedam Nieuwland
(1,3km)
Recreatie: Sporthal Margriet
(950m)
Attractie: Sportpark Harga
(1,2km)
Recreatie: ssv HBSS
(1,0km)
Recreatie: SVV Schiedam
(1,0km)
Winkelen: Dirk van den Broek
(410m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
4
Deluxe Double Room
2 Single bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Shower
Beschikbaarheid controleren
3
Deluxe King Room With Balcony
1 King bed
Fixed window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Shower
Beschikbaarheid controleren
4
Deluxe King Room
1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Shower
Beschikbaarheid controleren
4
Deluxe Double Room with Balcony
2 Single bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Shower
Beschikbaarheid controleren
6
Superior King Room
1 King bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Shower
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Schiedam
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
5 april 2026
Echt een super hotel met alle luxe en super goed eten. Zwembad, sauna, fitness, super ontbijt, 16th Floor restaurant, We hadden een extra luxe kamer met een bubbelbad. Dan wil je in bad en dan zitten de zeepranden nog in bad en de douchedeuren glimmen niet…allemaal strepen en vegen en jich. De spiegels glimmen niet, ook vegen etc en als het dan een beetje beslaat…dan denk ik zelf… waar is dat doekje allemaal overheen geweest. Ook het glas tussen slaapkamer en badkamer…allemaal nog vingers etc. Voor de rest echt zo’n ontzettend mooi hotel!!
Gastgebruiker
19 april 2026
Personeel super klantvriendelijk en alles is netjes en schoon. De Spa is schoon en mooi.
Gastgebruiker
22 december 2025
Goeie nacht gehad
Gastgebruiker
19 mei 2025
Zeer mooi hotel
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
7 november 2025
Great hotel and restaurant with a good selection of food.
Vertalen
Gastgebruiker
21 maart 2026
酒店的價格稍貴,荷蘭消費高可以理解,但酒店的各項設施都很優秀,停車場免費,早餐豐盛,典型的荷蘭風格,奶酪和牛奶一流
Vertalen
Anonieme gebruiker
12 augustus 2026
Nickel propre agréable belle qualité belle vue en plus spa impeccable
Vertalen
Gastgebruiker
23 augustus 2026
Vaak gegeten in dit hotel wat fantastisch was dus dachten wij leuk laten wij er een nachtje gaan slapen maar na binnenkomst in de kamer viel dat even tegen. Tandpasta resten van de vorige gasten zaten op de vloer en wastafel van de badkamer dit zelf met handdoeken schoongemaakt. Nagels, koek en chips kruimels op de vloerbedekking en over alle handjes op het raam maar niet te spreken. Tot 2x toe naar de receptie moeten gaan om het door te geven uit eindelijk is er met de Franse slag gestofzuigd en hebben we het maar zo gelaten. Verder is het zwembad heerlijk met een prachtig uitzicht. Ontbijt is uitgebreid. Uitvalswegen dichtbij. Voor ons blijft het voortaan bij eten in dit hotel.
Gastgebruiker
22 augustus 2026
Het hotel heeft een gemakkelijk te bereiken ligging. De grote gratise parkeerplaats is een pluspunt. Het hotel is mooi gerenoveerd met gezellige bar, terras enontbijtruimte. De kamers zijn ruim en vooral de badkamer is heel groot , modern en van alle gemakken voorzien. Het is er zeer netjes en goed onderhouden. Het ontbijt is uitgebreid en met veel verse producten. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Je kunt er ter plaatse fietsen huren, wat het verblijf ook gemakkelijker maakt. Indien je een Uber nodig hebt, komen die je tot aan de deur ophalen. Het enige minpuntje is het ingewikkeld systeem van de verschillende bars. Die hebben rare ‘openingsuren’, die we niet altijd begrepen. Dat laat wel wat te wensen over. Heel jammer ook dat het rooftoprestaurant niet open was.
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 12:00
Openingstijden van de receptie: 24/7
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er wiegjes kunnen worden toegevoegd, maar geen extra bedden.
De kosten voor extra bedden en wiegjes zijn niet inbegrepen in het totaal en moeten ter plaatse in het hotel worden voldaan.
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Kinderen van 2 jaar of jonger | Wieg toevoegen: € 20,00 per persoon per nacht |
Ontbijt
KeukenContinental
StijlBuffet
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Kinderen van 17 jaar of jonger | € 10,00 per persoon |
Volwassene | Buffet: € 19,70 per persoon |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Aanbetalingsbeleid
AanbetalingAanbetaling vereist
Inningsmethoden voor de aanbetalingEr wordt een vast bedrag van € 150,00 in rekening gebracht.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Van der Valk Hotel Schiedam
- Geopend:2022
- Aantal kamers:184
Telefoon+31-108002800
Van der Valk Hotel Schiedam ligt in Schiedam op 4 min. rijden van Stedelijk Museum Schiedam en op 6 min. van Diergaarde Blijdorp. Dit 4-sterrenhotel ligt op 9,6 km van Erasmusbrug en op 12,2 km van Ahoy Rotterdam.
Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een binnenzwembad, fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een automaat en fietsenstalling.
Bestel iets lekkers in een van de vele eetgelegenheden van dit Dit hotel, waaronder 2 restaurants en een koffiebar/café. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie. Dit Dit hotel beschikt over 13 vergaderruimtes. Er is vervoer naar de luchthaven (op verzoek beschikbaar) die gratis wordt aangeboden.
Doe of je thuis bent in één van de 184 klimaatgeregelde kamers met een minibar en espressoapparaten. Alle kamers hebben een smart-tv van 42 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De gedeeltelijk open badkamers met aparte badkuipen en douches hebben elk diepe baden en een regendouche. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Van der Valk Hotel Schiedam?
Bij Van der Valk Hotel Schiedam kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Van der Valk Hotel Schiedam?
Heeft Van der Valk Hotel Schiedam een zwembad?
Ja, Van der Valk Hotel Schiedam heeft een zwembad.Heeft Van der Valk Hotel Schiedam een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Van der Valk Hotel Schiedam?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Van der Valk Hotel Schiedam.Zijn huisdieren toegestaan bij Van der Valk Hotel Schiedam?
Biedt Van der Valk Hotel Schiedam ontbijt?
Ja, gasten die in Van der Valk Hotel Schiedam verblijven, kunnen genieten van ontbijt.
Het hotel serveert de volgende soorten ontbijt: Continentaal. Biedt Van der Valk Hotel Schiedam ontbijt?
Hoeveel kost het om in Van der Valk Hotel Schiedam te verblijven?
De prijzen bij Van der Valk Hotel Schiedam verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Van der Valk Hotel Schiedam te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Van der Valk Hotel Schiedam?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Rotterdam The Hague Airport, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 5,2km.Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Van der Valk Hotel Schiedam?
Wat is het annuleringsbeleid voor Van der Valk Hotel Schiedam?
Het annuleringsbeleid van Van der Valk Hotel Schiedam varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Van der Valk Hotel Schiedam?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Rotterdam The Hague Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 9.9KM |
| Dichtstbijzijnde treinstation | Schiedam-Nieuwland Railway Station |
| Afstand tot het treinstation | 1.85KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR254 |
| Aantal sterren van het hotel | 4 |


























