Leonardo Hotel Rotterdam Savoy
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Leonardo Hotel Rotterdam Savoy

Leonardo Hotel Rotterdam Savoy

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Vintage sfeer
Lokale ervaringen
Gevarieerd ontbijt
Prachtig uitzicht
Ideale locatie
+3 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Uitstekende service, schoon, heerlijk ontbijt, grote badkamer, comfortabel bed.
Omgeving
Treinstation: Rotterdam Blaak
(470m)
Attractie: Speeltuin
(<100m)
Winkelen: Matcha Next Door by Round&Round
(<100m)
Attractie: Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen
(140m)
Attractie: Garage Rotterdam
(140m)
Attractie: Kijk-Kubus
(440m)
Bekijk op de kaart
7

Suite 1 Double Bed 4 Twin Beds

1 Queen bed and 4 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
9

Comfort Room 1 Double Bed Balcony

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Family Room 1 Double Bed 1 Single Bed

1 Single bed and 1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

Comfort Room 2 Twin Beds

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

Comfort Room 1 Double Bed

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Small Room 1 Double Bed

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Rotterdam
Beoordelingen vermelden vaak
Alfa200190
1 april 2026
Je bent er binnen 4 minuten lopen vanaf station Rotterdam Blaak! Het ontbijt is heerlijk! Ik raad het echt aan om dit erbij te boeken.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gastgebruiker
27 januari 2026
De locatie is goed, maar er was geen flesje water, geen koffie of thee op de kamer. Helemaal niets.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Anonieme gebruiker
30 juli 2026
Dichtbij metrostation Rotterdam Blaak, dat twee stations verwijderd is van Rotterdam Centraal. Erg goed ontbijt en schoon. We komen zeker terug.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gastgebruiker
28 mei 2026
Eerlijk gezegd voelt dit meer aan als een hostel dat zich voordoet als een hotel. De conciërge is waardeloos. Elk verzoek werd met desinteresse beantwoord. Ik stelde een simpele vraag of de kamer een balkon had en kreeg 4 lege gezichten. Onze föhn was kapot en we moesten ZELF VOORSTELLEN dat het personeel een nieuwe zou brengen voordat ze die met tegenzin brachten. Het ergste was nog dat de minibar op de kamer niet werkte en toen ik het personeel aan de telefoon vertelde, zeiden ze: "gebruik gewoon onze koelkast beneden" - geen excuses, geen professionaliteit - alsof een stel tieners een studentenhostel runt. De kamer was mooi en de locatie is geweldig - maar ik denk dat er serieuze training nodig is op het gebied van professionaliteit - anders boek ik liever een ander hotel.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gastgebruiker
25 mei 2026
Zeer goed hotel, ruime en comfortabele kamer. Het was redelijk schoon, hoewel ik wat stof vond in het koffiezetapparaat en op een paar andere plekken. Verder was het comfortabel met fijne bedden en voldoende opbergruimte. Er ontbraken echter vitrage voor de ramen, wat jammer was gezien de inkijk. Het ontbijt was van goede kwaliteit, maar een beetje eenvoudig, wel erg lekker. Het personeel was supervriendelijk. Het hotel ruikt lekker bij binnenkomst, wat aangenaam is. Over het algemeen een heel goed hotel, ik kom terug als ik weer in Rotterdam ben. Bedankt.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gastgebruiker
21 juli 2026
Uitstekende service, schoon, heerlijk ontbijt, grote badkamer, comfortabel bed.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gastgebruiker
7 april 2026
Goed locatie , parkeergarage voor de deur. Gezellig gemoedelijke sfeer.ontbijt prima.
Gastgebruiker
31 januari 2026
Mooi hotel, vriendelijk personeel en lekker ontbijt!  Midden in de stad en goede mogelijkheden met openbaar vervoer naar Ahoy te komen.
Gastgebruiker
24 februari 2026
Relaxte kamers, uitstekende prijs/kwaliteit verhouding en perfecte locatie!

Diensten en voorzieningen

Restaurant

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 12:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Neem vooraf contact op met de accommodatie als u van plan bent om op de dag van inchecken na 23:00 aan te komen

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.

Ontbijt
KeukenWesters,Continental
StijlBuffet
LeeftijdKosten
Kinderen van 4 jaar of jonger
Gratis
Kinderen tussen de 5 en 17 jaar
€ 25,00 per persoon
Volwassene
Buffet: € 25,00 per persoon
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Aanbetalingsbeleid
AanbetalingAanbetaling vereist
Inningsmethoden voor de aanbetalingEr wordt een vast bedrag van € 50,00 in rekening gebracht.

Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaanToeslag
Kosten: € 25,00 per huisdier per dag

Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn niet toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Leonardo Hotel Rotterdam Savoy
  • Geopend:1960
  • Aantal kamers:95
Telefoon+31-104139280
E-mail:reception.savoy@leonardo-hotels.nl
Leonardo Hotel Rotterdam Savoy ligt centraal gelegen in Rotterdam, op 5 min. lopen van Binnenrotte Centrummarkt en op 6 min. lopen van Oude Haven. Dit hotel ligt op 0,8 km van Markthal en op 1,1 km van Sint-Laurenskerk.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Haal iets lekkers bij de kruidenier/supermarkt of blijf gewoon op je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 06.30 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice.
Doe of je thuis bent in één van de 95 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en espressoapparaten. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 102 cm met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Leonardo Hotel Rotterdam Savoy?

Bij Leonardo Hotel Rotterdam Savoy kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.

Heeft Leonardo Hotel Rotterdam Savoy een zwembad?

Nee, Leonardo Hotel Rotterdam Savoy heeft geen zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Leonardo Hotel Rotterdam Savoy?

Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Leonardo Hotel Rotterdam Savoy, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.

Biedt Leonardo Hotel Rotterdam Savoy ontbijt?

Ja, gasten die in Leonardo Hotel Rotterdam Savoy verblijven, kunnen genieten van ontbijt. Het hotel serveert de volgende soorten ontbijt: Westers, Continentaal.

Hoeveel kost het om in Leonardo Hotel Rotterdam Savoy te verblijven?

De prijzen bij Leonardo Hotel Rotterdam Savoy verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Leonardo Hotel Rotterdam Savoy?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Rotterdam The Hague Airport, op ongeveer 16 minuten van hotel per auto (10,3km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Leonardo Hotel Rotterdam Savoy?

Het annuleringsbeleid van Leonardo Hotel Rotterdam Savoy varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenRotterdam The Hague Airport
Afstand tot de luchthaven10.9KM
Dichtstbijzijnde treinstationRotterdam Blaak
Afstand tot het treinstation0.49KM
Gemiddelde prijs vanafEUR157
Aantal sterren van het hotel4