Villa Bella Zadarvillas
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Villa Bella Zadarvillas

Villa Bella Zadarvillas

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Privézwembad
Spelletjesruimte
Tuin
Gratis parkeren
Barbecue
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Beoordeling van een derde partij
Hygiëne9,8
Voorzieningen9,8
Locatie9,8
Service9,8
Omgeving
Luchthaven: Luchthaven Zadar
(23,8km)
Trein: Željeznička stanica Benkovac
(17,5km)
Trein: Željeznička stanica Škabrnje
(17,8km)
Bezienswaardigheid: beach Bukva
(330m)
Bezienswaardigheid: beach Vrulja
(540m)
Bekijk op de kaart
34

House, Smoking

3 bedrooms: 1 single bed 1 sofa bed and 3 double beds
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Oven
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Pridraga

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: 16:00-24:00
Uitchecktijd: vóór 10:00
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 25 jaar zijn.

In het hotel betalen

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Villa Next to the sea Private Heated Pool Ensuite Bathroom
  • Aantal kamers:6
Telefoon+44-20-36240359
Deze villa ligt in Novigrad op 4 min. rijden van Sint-Martinuskerk en op 8 min. van Klooster van de Onbevlekte Ontvangenis van de Heilige Maria. Deze villa ligt op 8,6 km van Kasteel van Novigrad en op 21,9 km van Asseria Hillfort.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een spelletjesruimte.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Maak het je gemakkelijk in deze villa. De badkamer heeft een bad of douche.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Villa Bella Zadarvillas?

Bij Villa Bella Zadarvillas kunt u vanaf 16:00-24:00 inchecken en dient u voor 10:00 uit te checken.

Heeft Villa Bella Zadarvillas een zwembad?

Ja, Villa Bella Zadarvillas heeft een zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Villa Bella Zadarvillas?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Villa Bella Zadarvillas.

Hoeveel kost het om in Villa Bella Zadarvillas te verblijven?

De prijzen bij Villa Bella Zadarvillas verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Villa Bella Zadarvillas?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Zadar, op ongeveer 25 minuten van hotel per auto (23,8km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Villa Bella Zadarvillas?

Het annuleringsbeleid van Villa Bella Zadarvillas varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenZadar Airport
Afstand tot de luchthaven23.78KM
Dichtstbijzijnde treinstationŽeljeznička stanica Zadar
Afstand tot het treinstation35.92KM
Aantal sterren van het hotel4