The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence

The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Fitnessruimte
Ideale locatie
Wasdroger
Gratis wifi op de kamer
Onsite kookfaciliteiten
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne8,6
Voorzieningen8,7
Locatie8,7
Service8,6
Omgeving
Attractie: Pennsylvania Convention Center Philadelphia
(620m)
Recreatie: Philadelphia | Steve Aoki Show
(140m)
Treinstation: Jefferson Station
(800m)
Attractie: Philadelphia City Hall
(800m)
Bekijk op de kaart
11

1 Queen Bed, 1-Bedroom Urban Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

1 King Bed, 1-Bedroom Urban Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

1 King Bed, 1-Bedroom Superior Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

2 Queen Beds, 2-Bedroom Superior Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

1 King Bed, 1 Queen Bed, 2-Bedroom Penthouse Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

1 Queen Bed, 1-Bedroom Superior Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
11

1 Queen Bed, Studio Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

1 Queen Bed, Mobility Accessible Studio Apartment, Roll-in Shower, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

1 King Bed, 1 Queen Bed, 2-Bedroom Deluxe Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
9

2 Queen Beds, 2-Bedroom Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

2 King Beds, 2-Bedroom Bi-Level Loft Apartment, Non-Smoking

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Philadelphia
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
11 september 2026
such a hotel apartment, with laundry and fully functional kitchen. near chinatown and philly reading market
Vertalen
AudreyTF
27 mei 2026
The longer we stayed the lesser the points became. When we checked in, at first glance everything was 5 stars. WiFi and location are definitely 10/10 for me. My first issue was with the refrigerator not working, I lowered the temp to the lowest possible setting but nothing changed and I notified the front desk and they said they would send someone to check within an hour and that person never showed up I’m not sure if they came while we were out but when we came back the refrigerator was still warm. This issue was never fixed up to the day we checked out. It was very disappointing as I had baby food that needed to be refrigerated. The blinds in the bedroom do not block out any light at all and our room was opposite a parking lot which head very bright lights all night long it was so hard to fall asleep I hope the property can have better curtains or blinds. Secondly, I’m not sure if I missed it somewhere about them not offering house keeping, at least there’s a washer and dryer so I just washed the towels on my own. We stayed 6 nights and no one ever came to refresh the rooms or even add more toilet paper or garbage bags. The floors were visibly dirty and dusty like they haven’t been vacuumed in months. The 9th floor common area was so filthy, the toilet was so dirty and smelly, the couch was so dirty I couldn’t even sit on it. The central cooling/heating system makes a strange long noise every now and then and it kept waking up my child. I could find any way to turn it off and that was very frustrating.
Vertalen
Victoria Widjaja
26 mei 2026
Nice room, but the floor and the bed were a bit dirty. Amenities are ok. Location also ok.
Vertalen
Gastgebruiker
11 oktober 2026
Each room was big, and I enjoyed the big kitchen with all facilities as well as the washing machine and dryer in the hotel room.
Vertalen
Gastgebruiker
27 juni 2026
兩房一廳公寓超大,製冰機、洗碗機,洗衣乾衣機都有。孩子們很喜歡。天台有gym, 景觀超正。走15分鐘就到唐人街和reading terminal market。以後再來費城還住這。
Vertalen
bobodog
31 mei 2026
地點離市中心兩條街還算方便,但周邊餐飲配套較少要走到市中心才有。房間面積很大配套很完善,有電磁爐烤箱洗衣機烘乾機,適合長住或者自己煮飯的。公共設施在頂層,沒什麼需要用到但也算齊全乾凈。房間裝修簡潔有些工業風,水泥大白為主主打簡潔方便。一切都還算ok,唯一一點是住了5天基本沒有打掃過,酒店應該在入住時或在房間內給予一定指引,包括房間打掃、垃圾清理説明,以便住客自行處理或付費處理。我向前台要求打掃衞生卻被告知一般住了3天才打掃一次,但實際上住的5天都沒有打掃過。特別是垃圾堆積不知如何處理,這與平時出差住酒店有點落差,如果是需要住客自行清理垃圾,那也是需要相應指引,不然會造成困惑給人感覺沒有服務。
Vertalen
Kevin
13 juli 2026
Gorgeous 2-bedroom with old industrial building views was awesome. The beds were wonderful. The kitchen was complete. Indego bike and subway stations are an easy 5 min walk. Keypad entry was efficient. The rooftop gym, patio and lounge was beautiful and pleasant to hang out.
Vertalen
Dania
13 juli 2026
Would have liked to give a better rating, but there were just too many isssues with our stay. There was no tv remote in our room. When we spoke with the front desk, we were told someone would get back to us, which they did not. There was no hand soap in the dispenser in the bathroom, and no body wash in the shower. There were leftover Chinese takeout containers in the refrigerator, which were starting to leave an odor. The bed was quite uncomfortable, and we were not sure why it was so low to the ground. Instructions for how to use the hot and cold water in the shower would’ve been helpful as well.
Vertalen
Tylill
13 juli 2026
The hotel was extremely clean and well-maintained. The staff was excellent—friendly, professional, and always willing to help. Their great service made my stay even more enjoyable, and I would definitely recommend this hotel to others.
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 16:00
Uitchecktijd: vóór 11:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 21 jaar zijn.

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence
  • Geopend:1926
  • Gerenoveerd:2019
  • Aantal kamers:96
Telefoon+1-617-8557362
E-mail:RPDreservations@staywithreside.com
Met een verblijf bij The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence bevind je je in het hart van Philadelphia, op 10 min. lopen van Congrescentrum van Pennsylvania en Reading Terminal Market. Dit hotel ligt op 1,1 km van Fairmount Park en op 2 km van Rittenhouse Square.
Plezier gegarandeerd dankzij een 24-uurs fitnesscentrum of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, een gemeenschappelijke woonkamer en een automaat.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte.
Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 96 individueel gedecoreerde kamers met keukens. Je bed met traagschuim matras komt met luxe beddengoed. Alle kamers hebben een smart-tv van 50 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een magnetron, gratis mineraalwater en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence?

Bij The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence kunt u vanaf 16:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Hoeveel kost het om in The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence te verblijven?

De prijzen bij The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Wat is het annuleringsbeleid voor The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence?

Het annuleringsbeleid van The Heid Lofts By Reside, A Wyndham Residence varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenPhiladelphia International Airport
Afstand tot de luchthaven20.44KM
Dichtstbijzijnde treinstationJefferson Station
Afstand tot het treinstation0.94KM
Gemiddelde prijs vanafEUR236
Aantal sterren van het hotel3