Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)
Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Terras
Kaart-/schaakruimte
Gratis wifi op de kamer
Barbecue
Huisdieren verblijven gratis
+1 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
7,5/10
Hygiëne7,2
Voorzieningen7,2
Locatie8,2
Service7,5
Omgeving

Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
6
Creativity Handmade Wooden Bed Male (1 Bed)
4 bunk beds
45m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Electric fan
Private toilet
Beschikbaarheid controleren
4
Capsule (Females Only, Room Rate Calculated Per Person, Shared Bathroom)
1 Space Capsule
3m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Electric fan
Microwave
Toothbrushes
Beschikbaarheid controleren
18
Mixed Room - 6-Person Occupancy
3 bunk beds
3m² | Floor: 14
No window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Electric fan
Microwave
Beschikbaarheid controleren
7
Bed in Guestroom - Double Occupancy (Female Only)
1 bunk bed
20m² | Floor: 5
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Electric fan
Private toilet
Terrace
Beschikbaarheid controleren
10
Bed in Guestroom - Single Occupancy (Bunk-Bed) (Females only, room rate calculated per person)
1 bunk bed
45m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Electric fan
Electric blanket
Beschikbaarheid controleren
Garden Tent (Shared Bathroom)
1 double bed
12m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Electric fan
Terrace
220V power outlet
Beschikbaarheid controleren
19
Guestroom (Double Bed)
1 double bed
30m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Electric fan
Beschikbaarheid controleren
7
Guestroom - Double Occupancy
1 bunk bed
20m² | Floor: 5
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Electric fan
Private toilet
Terrace
Beschikbaarheid controleren
9
Guestroom (Room Rate Calculated Per Person)
4 bunk beds
45m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Electric fan
Private toilet
Beschikbaarheid controleren
7
Capsule (Males only, room rate calculated per person, shared bathroom)
1 Space Capsule
2.4m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Electric fan
Terrace
220V power outlet
Beschikbaarheid controleren
21
Forest Room (Double Bed)
1 double bed
30m² | Floor: 4
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Electric fan
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Nanning
Beoordelingen vermelden vaak
Anonieme gebruiker
18 december 2024
Goede locatie maar adres van trip is niet accuraat in het Chinees wat helaas erg vaak het geval is en zonder Google ben je in China verloren.
Goede service en echt goedkoop en voor een overnachting erg goed!
Gastgebruiker
1 januari 2025
Ik ben nog nooit in een hostel geweest dat zo vies was (dode kakkerlakken in de badkamer, overal haar, ontplofte vuilnisbakken). Ik schreef om te vragen of ze de volgende dag wat konden opruimen, maar ze reageerden niet. Ik besloot te vertrekken, ook al had ik voor de t****e nacht betaald.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
7 oktober 2024
Toen ik hier verbleef, kropen er insecten over mijn lichaam. Hierdoor kreeg ik allergieën in mijn handen en benen. 's Nachts kropen er insecten over het hele bed en de bedplank was in twee hoeken door insecten opgegeten. Zelfs de meest basale hygiëne werd niet verantwoord schoongemaakt. Er werd zeer onverantwoord omgegaan met de hygiëne en er werd niet voldaan aan de hygiënevoorschriften van de accommodatiebranche. Het beddengoed was vies, er zaten heel veel vieze haarballen in. De dekbedden en lakens waren erg onhygiënisch en zorgden voor jeuk en allergieën. Er zaten overal vlekken. Het was echt
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Anonieme gebruiker
11 juni 2026
really cool hostel with a huge common room great for socialising! the staff is so lovely and great location easy to get to some awesome night markets!
Vertalen
Gastgebruiker
30 april 2026
The location is great, it is simple but the beds have curtains. Very close to the train station and centre. Easy check in!
Vertalen
Gastgebruiker
14 juli 2026
Easy room, not even toilet paper provided
Vertalen
Anonieme gebruiker
27 april 2026
Horrible, absolutely filthy! There are BEDBUGS!!unfortunately, I didn’t notice them the first night, but I ended up covered in bites that itched for an entire week. At night, plenty of large COCKROACHES came out. I only stayed because there were no other hostels in the area available for foreigners on my dates.
This is the worst hostel I’ve been to in Asia. The bathroom is disgusting: the mirror and floor were filthy, and there was hair in the shower. I stayed several nights and didn't see the owner clean even once. The mattresses are also covered in mold stains. Avoid this place at all costs!!!
Vertalen
Gastgebruiker
24 februari 2026
I have mixed feelings about this place, it's cheap and a great location. However, it smelled damp and of smoke, despite the no smoking policy.
If those things don't bother you, it's great, I myself I found it challenging. It was also a bit messy that there wasn't any storage, there was lockers, but they weren't usable or were locked.
What they did well was communication, including sending me self checkin instructions and directions.
Vertalen
Guest89
13 augustus 2026
Unfortunately, it was not what I expected as I booked a capsule (currently, the pictures are removed from this page) and the hostel was like a dorm that looked different. There were pluming issues and the place was not clean. I think it's in the middle of renovation. The staff took a lot of time to respond, I couldn't even find the check-in place or a counter, until neighbors helped me. It's like a normal apartment complex with a corridor that has many doors, so you have to knock on one of the doors and tell them you arrived. I hope it gets better after renovation.
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 14:00
Uitchecktijd: vóór 12:00
Openingstijden van de receptie: 24/7
Gasten welkom
Gasten uit alle landen/regio's zijn welkom in deze accommodatie
Kinderbeleid
Kinderen van 6 en ouder zijn welkom in dit hotel.
Het verblijf van kinderen tussen de 6 en 17 jaar is gratis als er geen extra bed nodig is.
Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.
Ontbijt
Ontbijt niet inbegrepen.
Aanbetalingsbeleid
AanbetalingGeen aanbetaling vereist voor deze accommodatie
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaanGratis
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: 希籽精选睡眠太空舱国际青年旅舍(朝阳广场西关夜市店)
- Geopend:2014
- Gerenoveerd:2014
- Aantal kamers:12
Telefoon+86-15307817057
The Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. Visitors to Nanning will find that the Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) is a fantastic accommodation choice.
The hotel is only 900m from Nanning Railway Station and 33km from Nanning Wuxu International Airport, giving guests a number of convenient transportation options. The closest major public transportation, Chaoyang Square Metro Station, is only 300m away. Famous local attractions Three Streets and Two Alleys - Arcade Building Complex, Dream Back to the Great Qin Experience Center (Nanning Main Store) and Nanning Ouluo Hanfeng Ceramics Museum, can all be reached with a short walk.
At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city.
For guests traveling alone, this hotel is consistently one of the most popular choices.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
Bij Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) kunt u vanaf 14:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
Heeft Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) een zwembad?
Nee, Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) heeft geen zwembad.Heeft Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market), maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.Zijn huisdieren toegestaan bij Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
Biedt Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) ontbijt?
Nee, Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) biedt geen ontbijt aan. Biedt Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) ontbijt?
Hoeveel kost het om in Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) te verblijven?
De prijzen bij Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Internationale luchthaven Nanning Wuxu, op ongeveer 51 minuten van hotel per auto (32,8km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
Wat is het annuleringsbeleid voor Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
Het annuleringsbeleid van Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market) varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Xizi International Youth Hostel (Chaoyang Plaza Xiguan Night Market)?
Over deze accommodatie
| Aantal sterren van het hotel | 2 |
|---|

















