Secret Garden Hotel
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Secret Garden Hotel
Secret Garden Hotel
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Buitenzwembad
Bar
Tuin
Gratis parkeren
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
8,9/10
Hygiëne8,9
Voorzieningen8,9
Locatie8,9
Service8,9
Omgeving
Winkelen: M&B minimarket-cafe
(230m)
Winkelen: Apostolakis Handmade Ceramics
(570m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
7
Basic Triple Room
3 Single bed or 1 Queen bed and 1 Single bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
8
Standard Double or Twin Room
2 Single bed or 1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
7
Standard Suite
Bedroom 1:1 Futon bed and 2 Single bed ● Bedroom 2:1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
5
Comfort Triple Room
3 Single bed or 1 Queen bed and 1 Single bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
10
Classic Triple Room
1 Queen bed and 1 Single bed or 3 Single bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
7
Classic Double Room
1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
7
Basic Double Room
2 Single bed or 1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
7
Classic Suite
Bedroom 1:1 Queen bed ● Living Room:1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Beschikbaarheid controleren
9
Deluxe Double Room
1 Queen bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Ocean view
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Maleme
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
27 juni 2025
I loved this place. It was a 3 stop bus ride from our hotel (Sunny Suites) but well worth it. The service was impeccable (blond lady), very polite and efficient. The menu isn't what you would find in the big restaurants but was what I wanted at the time (fancied a burger), and that's the sort of stuff they do (think cafe food, omelettes, burgers, fries, salads, etc. Lovely bar and seating area with the cutest kitty you've ever seen. She was looking for a home for it at the time. The prices are good too-much cheaper than other places although the food is good quality and speedy service. I had dessert of cheesecake which was extra special. Seek this place out please as many don't seem to have heard of it.
Vertalen
Gastgebruiker
29 juli 2024
Beautiful location for dinner. Good menu, food very tasty. Staff lovely. The pool looked great -if we had discovered this gem before our last day we would have returned. Drink and desserts also as tasty as the main courses. Peaceful and easy to get to.
Vertalen
Gastgebruiker
6 februari 2024
A delightful place situated at the quiter end of town. Ideal for visiting this area of the island but also very comfortable for relaxing in. Family run with friendly customer service, together with very good attention to detail. The menu for 2023 was not extensive (plans for expansion in 2024) but all options were very well cooked and nicely presented. The garden/pool area is very pretty and the sun beds/pool are comfortable. The bar and restaurant are al fresco but with enough cover to keep the high season sun off. The management team take much pride in their business and are attentive to their customers needs. We visited over a 3 week period and every day was a pleasure. Car parking is available but the bus stop to/from Chania is just a few metres from the entrance.
Vertalen
Gastgebruiker
30 juli 2025
Le restaurant est très sympa, l équipe très accueillante et souriante. La terrasse est ombragée et très propre. La carte propose un choix simple à des prix très bon marché, on y mange très bien!
Vertalen
Gastgebruiker
2 oktober 2023
5 πολύ καλό ξενοδοχειο , άριστο service και ειδικά το πρωινό και το προσωπικό ( Κική Αποστολάκη , υπευθυνη νομίζω με τον τρόπο της αλλά και με τον επαγγελματισμό της σου δίνει την εντύπωση ότι βρίσκεσαι στο δικό σου χώρο. ) καθαρό αλλά και οι τιμές πολύ καλές τιμές !
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: 15:00-22:00
Uitchecktijd: 08:00-11:00.
Openingstijden van de receptie: [Ma-Zo]08:00–22:00
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
KeukenContinental
Openingstijden[Ma - Zo] 08:30-11:00 Open
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Volwassene | Neem contact op met het hotel |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Secret Garden Hotel
- Aantal kamers:13
Telefoon+30-6971983595
Secret Garden Hotel ligt in Platanias bij de zee, op 1 min. rijden van Máleme Beach en op 7 min. van Strand van Platanias. Dit hotel ligt op 5,5 km van Strand van Agia Marina en op 11,8 km van Kalamaki-strand.
Profiteer van een seizoensgebonden buitenzwembad of maak gebruik van gratis wifi of hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Secret Garden Hotel kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.30 uur tot 11.00 uur.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 13 klimaatgeregelde kamers met kitchenettes. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 32 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een waterkoker en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Secret Garden Hotel?
Bij Secret Garden Hotel kunt u vanaf 15:00-22:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Secret Garden Hotel?
Heeft Secret Garden Hotel een zwembad?
Ja, Secret Garden Hotel heeft een zwembad.Heeft Secret Garden Hotel een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Secret Garden Hotel?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Secret Garden Hotel.Zijn huisdieren toegestaan bij Secret Garden Hotel?
Biedt Secret Garden Hotel ontbijt?
Ja, gasten die in Secret Garden Hotel verblijven, kunnen genieten van ontbijt.
Het hotel serveert de volgende soorten ontbijt: Continentaal. Biedt Secret Garden Hotel ontbijt?
Hoeveel kost het om in Secret Garden Hotel te verblijven?
De prijzen bij Secret Garden Hotel verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Secret Garden Hotel te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Secret Garden Hotel?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Chania, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 25,8km.Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Secret Garden Hotel?
Wat is het annuleringsbeleid voor Secret Garden Hotel?
Het annuleringsbeleid van Secret Garden Hotel varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Secret Garden Hotel?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Chania International Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 37.16KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR109 |
| Aantal sterren van het hotel | 3 |














