Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch)
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch)

Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch)

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi op de kamer
Wasservice
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne6,9
Voorzieningen6,4
Locatie6,1
Service5,9
Omgeving
Attractie: Qishi Culture Park
(1,2km)
Bezienswaardigheden: Salt Industry Building
(550m)
Winkelen: ZhongKui BuXingJie
(930m)
Winkelen: Xiecongjie Strange Stone Museum
(1,0km)
Bezienswaardigheden: Anhui Lingbi Normal School
(1,3km)
Bekijk op de kaart
15

Guestroom - Single Occupancy (with Window)

1 Double bed
15m² | Floor: 2-3
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
31

Standard Room

2 Single bed
20-25m² | Floor: 2
May not have a window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

Deluxe Standard Room

2 Single bed
35m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Guestroom - Single Occupancy (No Window)

1 Double bed
15m² | Floor: 2-3
No window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
13

Single Room

1 Double bed
15m² | Floor: 2-3
May not have a window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Toothbrushes
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Lingbi County
Beoordelingen vermelden vaak
Fuguang。。。
1 maart 2024
價格到位,服務態度很不錯,酒店很舒適。
Vertalen
Jingjingdedengdainidehuimou
12 december 2023
很少打低分,都不容易,但糟糕的感覺如鯁在喉不吐不快,有2點不快,1是訂的什麼房間就給安排什麼房間,除非升級房間,不然多花錢訂雙人間給安排個單人間,差價雖然不多,為什麼不退?2是,早上退房,從10到11點多,前台無人值班,打電話無人接聽,害的客人行程改變,不僅沒有歉意和表示,反而倒打一耙説應該早點説,就問問那家賓館早上10點退房需要提前早點説嘛?所以感覺不爽,希望改進。
Vertalen
Gastgebruiker
19 september 2023
沒有充電器停水,漏電,異味,態度不好(臟亂差)
Vertalen
Gastgebruiker
23 oktober 2024
不推薦,差評
Vertalen
Gastgebruiker
20 december 2023
交通方便,吃飯方便。
Vertalen
Gastgebruiker
11 oktober 2023
真差、洗澡都沒水
Vertalen
Xiachan。
18 oktober 2023
很滿意。很方便。
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 14:00
Uitchecktijd: vóór 12:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Gasten welkom
Gasten uit alle landen/regio's zijn welkom in deze accommodatie

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Het verblijf van kinderen tussen de 0 en 17 jaar is gratis als er geen extra bed nodig is.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.

Ontbijt
Ontbijt niet inbegrepen.

Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaanGratis

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: 汇隆快捷宾馆(灵璧汽车南站店)
  • Geopend:2015
  • Gerenoveerd:2018
  • Aantal kamers:18
Telefoon+86-15313762867
The Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) offers a pleasant stay in Lingbi for those traveling for business or leisure.
Boasting a convenient location, the hotel is just 7km from Lingbi Railway Station and 58km from Xuzhou Guanyin International Airport. Famous local attractions Zhongling Culture Square and Qishi Culture Park, can both be reached with a short walk.
In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. Guests of this Lingbi hotel can make use of the parking facilities.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch)?

Bij Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) kunt u vanaf 14:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.

Heeft Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) een zwembad?

Nee, Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) heeft geen zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch)?

Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch), maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.

Biedt Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) ontbijt?

Nee, Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) biedt geen ontbijt aan.

Hoeveel kost het om in Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) te verblijven?

De prijzen bij Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch)?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Xuzhou Guanyin International Airport, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 57,6km.

Wat is het annuleringsbeleid voor Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch)?

Het annuleringsbeleid van Huilong Express Hotel (Lingbi South Station Branch) varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde treinstationLingbi Railway Station
Afstand tot het treinstation7.55KM
Gemiddelde prijs vanafEUR16
Aantal sterren van het hotel2