Tanjung Rhu Resort, Langkawi
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Tanjung Rhu Resort, Langkawi
Tanjung Rhu Resort, Langkawi
Nr. 16 van Schilderachtige Hotels in Maleisië
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Ideale locatie
Exclusief strandgedeelte
Heerlijk ontbijt
Uitzicht op de oceaan
Strandzwembad
+4 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
9,4/10
Het was een geweldige ervaring met eersteklas diensten, voorzieningen en vakantiesfeer.
Omgeving
Luchthaven: Langkawi International Airport
(19,9km)
Bezienswaardigheid: Tanjung Rhu Beach
(160m)
Bezienswaardigheid: Tanjung Rhu Resort
(200m)
Bezienswaardigheid: Langkawi Mangrove Kayaking by Jack
(400m)
Bezienswaardigheid: Sea Adventure Jet Ski Mangrove
(450m)
Bezienswaardigheid: Mangrove Kilim Karst Geopark Tour
(460m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
4
Cahaya Twin Suite
2 Single bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Minibar
Beschikbaarheid controleren
8
Bayu Senja Suite
1 King bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Minibar
Beschikbaarheid controleren
7
Bayu Suria Suite
1 King bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Minibar
Beschikbaarheid controleren
7
Cahaya King Suite
1 King bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Minibar
Beschikbaarheid controleren
10
Damai Suite
1 King bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Minibar
Beschikbaarheid controleren
8
Bayu Family Suite
1 King bed and 2 Single bed and 1 Sofa bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Minibar
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Langkawi
Beoordelingen vermelden vaak
Taomudelvcheng
21 februari 2026
Het hoogtepunt van mijn reis naar Langkawi. De kamerfaciliteiten waren gemiddeld, maar de buitenomgeving was fantastisch. Weinig mensen, fijn zandstrand en prachtig water. Echt een geweldige plek om te ontspannen. Het zwembad bij zonsondergang was ook geweldig. Het enige minpunt was het beperkte aantal beschikbare activiteiten.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gaojinnvshenjing
7 maart 2026
Dit hotel ligt op een privé-schiereiland met een privéstrand en prachtig aangelegde tuinen. Je hebt hier echt een ultiem vakantiegevoel, en er zijn veel westerse gasten, geen Aziatische gezichten gezien. Het is er heerlijk rustig en afgelegen. De restaurants in het hotel zijn ook uitzonderlijk goed, van de pizza tot het Maleisische en Italiaanse restaurant, alles van topkwaliteit. Ik heb hier drie nachten verbleven en ben helemaal verliefd geworden op het strand, het uitzicht op zee en het heerlijke eten. Fantastisch, ik kom zeker terug. Het enige minpunt is dat het hotel wat gedateerd is, maar de kamers zijn nog steeds schoon en comfortabel. Vanwege de ouderdom was de douche kapot, wat douchen wat ongemakkelijk maakte, en zelfs het kamerslot was defect en moest gerepareerd worden.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gastgebruiker
20 juli 2024
We reisden met een baby van 4 maanden.
Goed;
- super lief personeel. Behulpzaam in alles.
- het resort ligt er prachtig bij.
- het ontvangst is hartelijk.
- de kamers zijn comfortabel.
- ontbijt is heerlijk.
Niet goed;
- vrij hoge prijs voor wat je ontvangt.
- het mooiste zwembad is voor adults only. Niet gecommuniceerd wbij het boeken van het hotel.
- aller slechtste pizza ooit gegeten bij pizzeria ‘Saffron’ (zie foto). Een italiaan zou in huilen uitbarsten bij het zien van de dikke laag kaas ter hoogte van de toren van Pisa. Wij zijn €35 kwijt geweest om daar pizza’s te eten. Bizarre prijs voor kwalitatief ranzig eten.
Gastgebruiker
1 juni 2024
Wat een super vriendelijk personeel, heerlijk aan het strand, prachtige zwembaden. Al met al een super verblijf
Aiyouyongdexiaohuli
26 juli 2026
Een echte aanrader! Het resort beschikt over een privéstrand met een prachtig uitzicht. Het is er rustig en niet druk, perfect om te wandelen en de kinderen in het zand te laten spelen. De zonsondergang is elke dag adembenemend, met een oranje gloed die zich over de zee verspreidt en een helende sfeer creëert. Omgeven door weelderig tropisch groen, biedt het hele resort een rustige en fantastische vakantiesfeer. Deze reis heeft ons prachtige herinneringen bezorgd en we kijken ernaar uit om terug te komen!
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
4 mei 2026
De locatie is erg mooi, vlakbij het Four Seasons hotel, en het privéstrand is prachtig.
De service was ook erg goed, ze reageerden snel voor ons verblijf.
Het hotel is een beetje gedateerd, maar de zwembaden en de fitnessruimte waren erg fijn.
Er zijn drie verschillende restaurants en je kunt er ook genieten van een romantisch diner op het strand.
Het is perfect voor een weekendje weg om te ontspannen zonder iets te hoeven doen, precies wat we zochten.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
lee gilmore
1 februari 2026
Prachtige locatie. Zeer attent personeel en een fantastische kamer met twee balkons, waarvan één met uitzicht op zee en twee kamers met elk een zithoek. Het ontbijtbuffet is heerlijk. Drie uur pure ontspanning.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
27 januari 2026
Een absoluut prachtig resort! We hadden een suite met zeezicht, wat echt fantastisch was. Het hele complex is brandschoon en het eten en de faciliteiten zijn uitstekend. Het enige nadeel is dat het vrij afgelegen ligt en er geen winkels of restaurants in de buurt zijn om te voet naartoe te gaan. We zouden echter zeker terugkomen.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
PumpkinPie01
23 december 2025
Over het algemeen waren we dol op het witte zandstrand en het zwembad met de vredige, kalme en ontspannen omgeving. Het resort bood alles wat we nodig hadden tijdens ons verblijf. We waren zeer onder de indruk van de PR/CR-manager die ons hielp bij het oplossen van problemen in onze kamer en ervoor zorgde dat we ons op ons gemak voelden. De vrouwelijke receptionistes waren altijd vriendelijk.
We moeten echter wel vermelden dat het resort verbeterd kan worden om aan de eisen van de koninklijke gasten te voldoen wat betreft de kamerfaciliteiten. Denk hierbij aan een betere hygiëne (zoals beddengoed en wastafels); de boiler zou gerepareerd moeten worden om een constante watertemperatuur en -druk te garanderen; en de faciliteiten zouden gemoderniseerd moeten worden. Daarnaast zou het resort nieuwe medewerkers moeten werven en hen de nodige training en scholing moeten bieden.
Hartelijk dank voor alle complimenten, geschenken en service.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: 15:00-24:00
Uitchecktijd: 06:00-12:00.
Openingstijden van de receptie: 24/7
Kinderbeleid
Kinderen kunnen in sommige kamers van dit hotel verblijven.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden[Ma - Zo] 07:00-11:00 Open
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Kinderen van 3 jaar of jonger | Gratis |
Kinderen tussen de 4 en 11 jaar | MYR 30,00 (ongeveer € 6,34) per persoon |
Kinderen tussen de 12 en 17 jaar | MYR 60,00 (ongeveer € 12,68) per persoon |
Volwassene | Buffet: MYR 60,00 (ongeveer € 12,68) per persoon |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Aanbetalingsbeleid
AanbetalingAanbetaling vereist
Inningsmethoden voor de aanbetalingEr wordt een vast bedrag van MYR 200,00 (ongeveer € 42,28) in rekening gebracht.
Betaalmethoden voor de aanbetalingDeze accommodatie accepteert contant geld,creditcards en betaalkaarten
Terugbetaling van de aanbetalingDe aanbetaling wordt binnen 14 dagen na uitchecken teruggestort op de oorspronkelijke betaalrekening.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Tanjung Rhu Resort, Langkawi
- Geopend:1994
- Gerenoveerd:2014
- Aantal kamers:74
Telefoon+60-4-9591033
E-mail:resort@tanjungrhu.com.my
Tanjung Rhu Resort ligt in Langkawi op 1 min. rijden van Tanjung Rhu-strand en op 8 min. van Black Sand-strand. Dit resort bij het strand ligt op 15,5 km van MARDI Langkawi Agro Technology Park en op 15,6 km van Mahsuri's Tomb.
Verwen jezelf met lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen. Na een duik in één van de 2 buitenzwembaden kun je een beetje tijd doorbrengen op het privéstrand. Andere kenmerken van dit resort zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).
Ga iets eten bij Sands, een van de 2 restaurants van dit resort, of blijf lekker binnen en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Heb je dorst? Bestel een lekker drankje in één van de 2 bars/lounges of 2 poolbars. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Langkawi? Kies voor dit resort met 116 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 71 kamers met een minibar en een ledtelevisie. Alle kamers hebben een balkon. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met aparte badkuipen en douches hebben elk diepe baden en een regendouche.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
Bij Tanjung Rhu Resort, Langkawi kunt u vanaf 15:00-24:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
Heeft Tanjung Rhu Resort, Langkawi een zwembad?
Ja, Tanjung Rhu Resort, Langkawi heeft een zwembad.Heeft Tanjung Rhu Resort, Langkawi een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Tanjung Rhu Resort, Langkawi.Zijn huisdieren toegestaan bij Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
Hoeveel kost het om in Tanjung Rhu Resort, Langkawi te verblijven?
De prijzen bij Tanjung Rhu Resort, Langkawi verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Tanjung Rhu Resort, Langkawi te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Langkawi International Airport, op ongeveer 28 minuten van hotel per auto (19,9km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
Wat is het annuleringsbeleid voor Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
Het annuleringsbeleid van Tanjung Rhu Resort, Langkawi varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Tanjung Rhu Resort, Langkawi?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Langkawi Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 19.93KM |
| Dichtstbijzijnde treinstation | Bukit Ketri |
| Afstand tot het treinstation | 48.58KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR241 |
| Aantal sterren van het hotel | 5 |



























