Aloft by Marriott Kathmandu Thamel
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Aloft by Marriott Kathmandu Thamel

Aloft by Marriott Kathmandu Thamel

Nr. 15 van Premium Hotels in Nepal
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Binnenzwembad op het dak
Uitstekende service
Bergretraite
Ideale locatie
Executive lounge
+5 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne9,4
Voorzieningen9,1
Locatie9,4
Service9,4
Omgeving
Attractie: Thamel
(130m)
Recreatie: Wildlife Safari Bardia
(<100m)
Recreatie: Nepal Gateway Trekking Pvt. Ltd.
(<100m)
Recreatie: Well Nepal Treks
(<100m)
Attractie: Devi Mandir
(120m)
Bekijk op de kaart
4

Loft Twin Rooms

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Refrigerator
Minibar
Private toilet
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

1 Bedroom Suite

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

Urban King Room, Club Lounge And Spa Access Level, 1 King

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

Urban Twin Room, Club Lounge And Spa Access Level, 2 Twins

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

1 Bedroom Larger Suite

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

Loft King Rooms

1 King bed
Fixed window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Kathmandu
Geen negatieve beoordelingen in de afgelopen 9 maanden
Beoordelingen vermelden vaak
HENG GOR
20 juli 2026
Everything was excellent except for the shower area because water splash thru the gap and making the floor near WC wet. There are 2 excellent Chinese restaurants just opposite the hotel.
Vertalen
prajdhan
28 juli 2026
Nice hotel in nice location, good was good. I like the cookies.
Vertalen
TravelGuy2
10 mei 2026
I was in town to see the city of Kathmandu, and the hotel was a great jumping-off place. The staff were very friendly and helpful in helping me see the city. They even set up tours and gave me their WhatsApp contact to ensure my tour went well. The breakfast was great, with a good selection of food options. The gym was the highlight of the hotel. You don’t very often see hotel gyms with a high-quality air bike. I highly recommend this hotel.
Vertalen
Gastgebruiker
4 mei 2026
Strategically located in the heart of Thamel. The hotel staffs are exceptional and attentive towards your needs. The room we stayed was clean and the breakfast buffet spread was decent. Highly recommended!
Vertalen
jns02
22 februari 2026
Location convenient: within thamel. Staff are friendly. Warm indoor pool Decent breakfast choices Great bar with a pool table if you want to stay in.
Vertalen
ANG CHEW MUI
4 oktober 2026
every thing is good within the price. every day clean my room and service is good. when we extend hours the room receptionist didnt mention clearly until 6pm, and when they call into room attitude no good
Vertalen
Gastgebruiker
7 augustus 2026
Very clean and the staff are very friendly and respectful They go above and beyond for us
Vertalen
Gastgebruiker
20 december 2025
A most excellent stay at Aloft - great, friendly staff and a location that puts you in the middle of Thamel for shopping or laundry after a trek. I must say that I had one of my best sleep in any hotel at Aloft! Can’t really explain it because I am extremely picky with pillow, room temperature etc. But it just worked so well for me! I will look forward to returning for my next trip back to Nepal!
Vertalen
Gastgebruiker
9 december 2025
The most convenient location with the luxury of Marriot’s hospitality. Walk to the best view Cafe serving the manually brewed V60 Taplejung Beans.
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: 00:00-12:00.

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.
Toeslagen voor extra bedden en wiegjes zijn niet inbegrepen in de totale prijs. Neem voor meer informatie contact op met het hotel.

Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden[Ma - Zo] 06:30-10:00 Open
LeeftijdKosten
Kinderen van 17 jaar of jonger
US$ 6,00 (ongeveer € 5,35) per persoon
Volwassene
Buffet: US$ 15,00 (ongeveer € 13,38) per persoon
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Aanbetalingsbeleid
AanbetalingGeen aanbetaling vereist voor deze accommodatie

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn niet toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

  • Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: अलॉफ्ट बाय मैरियट काठमाडौं ठमेल
  • Geopend:2019
  • Aantal kamers:167
Telefoon+977-15252000
E-mail:reservation@aloftkathmanduthamel.com
Met een verblijf bij Aloft by Marriott Kathmandu Thamel bevind je je centraal in Kathmandu. Tuin van Dromen en Durbar Marg liggen op 10 min. lopen. Dit hotel dit hotel in luxe stijl ligt op 1,6 km van Kathmandu Durbar-plein en op 4,5 km van Charumati-stoepa.
Ontspan en relax met massages en lichaamsbehandelingen. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.
Geniet van internationale gerechten bij Nook Restaurant, een van de 2 restaurants van dit hotel hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de 24-uurs roomservice. Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café. Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Kathmandu? Kies voor dit hotel hotel met 945 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentiecentrum en 3 vergaderruimtes. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Doe of je thuis bent in één van de 167 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben een ledtelevisie van 49 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Aloft by Marriott Kathmandu Thamel?

Bij Aloft by Marriott Kathmandu Thamel kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.

Heeft Aloft by Marriott Kathmandu Thamel een zwembad?

Ja, Aloft by Marriott Kathmandu Thamel heeft een zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Aloft by Marriott Kathmandu Thamel?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Aloft by Marriott Kathmandu Thamel.

Hoeveel kost het om in Aloft by Marriott Kathmandu Thamel te verblijven?

De prijzen bij Aloft by Marriott Kathmandu Thamel verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Aloft by Marriott Kathmandu Thamel?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Internationale Luchthaven Tribhuvan, op ongeveer 21 minuten van hotel per auto (6,1km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Aloft by Marriott Kathmandu Thamel?

Het annuleringsbeleid van Aloft by Marriott Kathmandu Thamel varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenTribhuvan Intl. Airport
Afstand tot de luchthaven6.05KM
Gemiddelde prijs vanafEUR166
Aantal sterren van het hotel5