Minshuku Kazu
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Minshuku Kazu

Minshuku Kazu

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne10,0
Voorzieningen10,0
Locatie10,0
Service10,0
Omgeving
Luchthaven: Tajima Airport
(26,4km)
Trein: Satsu Station
(940m)
Bekijk op de kaart
2

Japanese-Style Room

Has window
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Kami
Beoordelingen vermelden vaak
Zimbor
19 juli 2026
Это очень милое и уютное место, с приятной атмосферой в не туристический городе. Пляж был в 5 минутах ходьбы от отеля. Из удобств было всё что нужно, также были напитки на выбор: от соджу до воды. Мы брали тариф с традиционным японским завтраком, было очень вкусно и сытно. Когда мы выселялись хозяин предложил довести нас до Тоёоки :) Рекомендую это место
Vertalen
Gastgebruiker
14 november 2023
カニが美味しい。カニフルコースを堪能。刺身、焼き、茹で、唐揚げ、カニちり、甲羅味噌。どれも美味しく頂きました。タグ付きだし、ピカピカ。さっきまで、そこの水槽で生きていたんですよ、とのこと。なんと、新鮮なことか!夫婦2人でやっているとのこと。今年から飲み物は、セルフで飲み放題と。ビールは勿論のこと、日本酒、ウイスキー、缶チューハイや、梅酒。ジュース、お茶、炭酸水。色々あって迷ってしまった。あまり、期待しないでとのコメントがありましたが、十分です。お風呂は、温泉では、無いものの、貸切。空いていればいつでも入り放題。実のところ、3階目の訪問。すっかり、リピーター気取りであります。
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 10:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Neem contact op met het hotel voor meer informatie over het beleid met betrekking tot wiegjes en extra bedden.

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

In het hotel betalen

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: 香住 民宿 一(かず)
  • Aantal kamers:3
Telefoon+81-796-205959
Thankful for its 8-year anniversary. Welcoming each person with a great hospitality. An inn for beach bathing and crabs.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Minshuku Kazu?

Bij Minshuku Kazu kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 10:00 uit te checken.

Zijn huisdieren toegestaan bij Minshuku Kazu?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Minshuku Kazu.

Hoeveel kost het om in Minshuku Kazu te verblijven?

De prijzen bij Minshuku Kazu verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Minshuku Kazu?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Tajima Airport, op ongeveer 34 minuten van hotel per auto (26,4km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Minshuku Kazu?

Het annuleringsbeleid van Minshuku Kazu varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenTajima Airport
Afstand tot de luchthaven26.36KM
Dichtstbijzijnde treinstationSatsu Station
Afstand tot het treinstation0.98KM
Gemiddelde prijs vanafEUR281
Aantal sterren van het hotel2