The Social Hub Groningen
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
The Social Hub Groningen

The Social Hub Groningen

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
De lounge
Uitstekende service
Sprankelend schoon
Gevarieerd ontbijt
Ideale locatie
+3 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Erg leuk hotel. Mooie kamer. Bij aankomst een kleinigheidje erg goed opgelost.
Omgeving
Luchthaven: Groningen Airport Eelde
(19,7km)
Trein: Groningen Noord
(1,1km)
Trein: Groningen
(1,8km)
Bezienswaardigheid: Simplon
(160m)
Bezienswaardigheid: Prinsentuin
(320m)
Bezienswaardigheid: Martinikerkhof
(430m)
Bekijk op de kaart
8

Deluxe King Room

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Smart room controls
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
9

Deluxe Studio

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Smart room controls
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Standard Queen

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Smart room controls
Private toilet
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Groningen
Beoordelingen vermelden vaak
Anonieme gebruiker
25 december 2025
Mijn ervaring bij The Social Hub Groningen was echt super fijn. Onderweg vanuit Duitsland helaas auto pech, hierdoor was het nog de vraag of we richting Groningen konden. Receptioniste was zeer vriendelijk en regelde een late check-out voor ons en raadde leuke clubs/kroegen aan, zodat we nog wat langer de stad konden ontdekken. Helaas niet zoveel van de stad kunnen zien, maar wij komen zeker weten nog eens terug naar Groningen en naar dit fijne hotel!
Nathalie Van Es
5 januari 2026
Erg leuk hotel. Mooie kamer. Bij aankomst een kleinigheidje erg goed opgelost.
Gastgebruiker
29 oktober 2025
Reuze service, zeer schoon, leuk personeel, een kamer met een knipoog (Humor), gezellig en prima eten. Een puntje als opmerking bedden te hard. zou een toppertje op kunnen
Gastgebruiker
26 oktober 2025
Prima, wel smerig onder het bed en weinig handdoeken. Heerlijk geslapen maar ergens anders goedkoper ontbeten. Douche was lekker. Tvtafel zou ik wieltjes onder doen.
Gastgebruiker
20 oktober 2025
Goede kamer, goede lokatie, goed ontbijt!
Gastgebruiker
26 juni 2024
Geweldig hotel! Heel vriendelijk personeel. We konden gratis onze was doen wat echt een uitkomst was.
Anonieme gebruiker
17 augustus 2025
De kamer was schoon. De badkamer was ook schoon. Toeristische attracties zijn op loopafstand. Het personeel is erg attent en behulpzaam. Er is een waterdispenser, wat handig is.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
7 juni 2025
De locatie is zeer gunstig gelegen voor woon-werkverkeer naar de stad en de universiteit, met een bushalte vlakbij. Het hotel heeft een uniek ontwerp en toegangscontrole. Het ontbijt was uitgebreid en de koffie was goed.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Timbob
7 augustus 2025
Geweldig hotel dicht bij het centrum van Groningen. Vooral de gemeenschappelijke ruimte en de tafeltennistafels waren een pluspunt! De kamers zijn klein en comfortabel - we namen er een met een keuken die bruikbaar was. We kregen een doos met bestek en servies bij de receptie, wat oké was, maar niet erg flexibel qua inhoud. We zouden hier zeker weer verblijven tijdens ons volgende bezoek aan familie. Het personeel bij de receptie was behulpzaam en vriendelijk - het schoonmaakpersoneel reageerde zeer snel. Iedereen sprak Engels en was er prettig in.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google

Diensten en voorzieningen

Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: 05:00-12:00.

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er wiegjes kunnen worden toegevoegd. Het beleid met betrekking tot extra bedden verschilt per kamertype. Raadpleeg het beleid voor het type kamer.
De kosten voor extra bedden en wiegjes zijn niet inbegrepen in het totaal en moeten ter plaatse in het hotel worden voldaan.
LeeftijdKosten
Kinderen van 2 jaar of jonger
Wieg toevoegen: Gratis

Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden [Ma - Vr] 07:00-10:30 Open [Za - Zo] 08:00-11:00 Open
LeeftijdKosten
Kinderen van 17 jaar of jonger
€ 19,50 per persoon
Volwassene
Buffet: € 19,50 per persoon
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Aanbetalingsbeleid
AanbetalingAanbetaling vereist
Inningsmethoden voor de aanbetalingEr wordt een vast bedrag van € 50,00 in rekening gebracht.
Betaalmethoden voor de aanbetalingDeze accommodatie accepteert betaalkaarten en creditcards
Terugbetaling van de aanbetalingbinnen 7 dagen na uitchecken

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: The Social Hub Groningen
  • Geopend:2016
  • Aantal kamers:103
Telefoon+31-50-2069161
Met een verblijf bij The Social Hub Groningen bevind je je centraal in Groningen, op slechts 4 min. lopen van Prinsentuin en op 6 min. lopen van Universiteit van Groningen. Dit hotel ligt op 0,5 km van Stadhuis en op 0,6 km van Grote Markt.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 07.00 uur tot 10.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 365 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, op beperkte dagen is er een huishoudservice en een gratis babybed kun je aanvragen.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Social Hub Groningen?

Bij The Social Hub Groningen kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.

Heeft The Social Hub Groningen een zwembad?

Nee, The Social Hub Groningen heeft geen zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij The Social Hub Groningen?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij The Social Hub Groningen.

Hoeveel kost het om in The Social Hub Groningen te verblijven?

De prijzen bij The Social Hub Groningen verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar The Social Hub Groningen?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Groningen Airport Eelde, op ongeveer 24 minuten van hotel per auto (19,7km).

Wat is het annuleringsbeleid voor The Social Hub Groningen?

Het annuleringsbeleid van The Social Hub Groningen varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenGroningen Airport Eelde
Afstand tot de luchthaven19.69KM
Dichtstbijzijnde treinstationGroningen Noord
Afstand tot het treinstation1.08KM
Gemiddelde prijs vanafEUR172
Aantal sterren van het hotel3