Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville

Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Wasdroger
Ideale locatie
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne7,6
Voorzieningen7,6
Locatie7,6
Service7,6
Omgeving
Winkelen: Northcreek Commons
(200m)
Attractie: Metro Baptist Church
(420m)
Winkelen: Kroger
(660m)
Attractie: North Creek Park
(890m)
Attractie: Faith Presbyterian Church
(890m)
Bekijk op de kaart
7

Deluxe King Room - Non-Smoking

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Bathtub with grab bars
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

ADA Accessible Deluxe King with Roll-in Shower Smoke Free

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
TV
Bathtub with grab bars
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Premium 2 Full Beds Smoke Free

2 Double bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

ADA Accessible Deluxe King Smoke Free

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Bathtub with grab bars
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
9

Superior King Room - Non-Smoking

1 King bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Bathtub with grab bars
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Deluxe Two Full Beds Room Non Smoking

2 Double bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Bathtub with grab bars
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Goodlettsville
Beoordelingen vermelden vaak
eric
11 juli 2026
The gentleman at reception was not friendly gave off a bad vibe. The lamp by the bed had dust hanging off the lamp shade. The bed was nasty. Lifted the mattress up to check for bed bugs and gave off a nasty smell as the air pushed out from letting the mattress back down. This left me not feeling comfortable about how unsanitary this room was.
Vertalen
Brandon
20 juni 2026
This is now my fourth summer staying at this Red Roof Inn for CMA Fest, and I’m glad that my experiences have been the same every time. The front desk staff is always very helpful and accommodating, the rooms are clean, and the location to several restaurants is a nice bonus. (Even nicer is that the Cracker Barrell is next to it for those days you don’t want to drive). The proximity to downtown Nashville can’t be understated enough. I intend to book again next summer.
Vertalen
Denise
31 mei 2026
Would have been nicer if the door and walls were painted. Pretty bad looking. And refreshed with regular coffee not decaf only
Vertalen
Sophia
13 mei 2026
Staff was great! Lots of Parking by each room. Good air conditioning. Room was descent but could definitely be cleaner.
Vertalen
Robin
17 juni 2026
Was a great stay for the price, clean, pet friendly without being outrageously priced.
Vertalen
Dawn
2 mei 2026
I really enjoyed my stay had clean sheets and towels every day I wanted them. Places to eat close by.
Vertalen
Larry
12 april 2026
Parking was good n area very well lite up. Staff very friendly n helpful. For an older hotel in ok but did need some repairs to bathroom floor. But was very clean n comfortable.
Vertalen
Michelle
13 april 2026
My sink was dirty and barely drained. Shower gross. My bedding looked slept in. To remedy the problem they gave me bedding and went ahead and let me change it myself. Room service? Staff was nice, but that was it. Won't return!
Vertalen
James
10 juli 2026
Bed and pillows were excellent, shower had little water pressure.
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 11:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen extra bedden aan kunnen worden toegevoegd. Neem contact op met hotels voor meer informatie over het beleid met betrekking tot wiegjes.

Ontbijt
Ontbijt niet inbegrepen.

Aanbetalingsbeleid
AanbetalingGeen aanbetaling vereist voor deze accommodatie

Huisdieren
Huisdieren zijn op verzoek toegestaanToeslag
Toegestane soorten huisdieren: honden,katten
Kosten: US$ 15,00 (ongeveer € 13,36) per huisdier per nacht

Assistentiedieren
Hulpdieren zijn op verzoek toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville
  • Geopend:1984
  • Gerenoveerd:2016
  • Aantal kamers:104
Telefoon+1-615-8592537
E-mail:i0115@redroof.com
Wanneer je verblijft bij Red Roof Inn PLUS+ Nashville North - Goodlettsville in Goodlettsville bevind je je vlak bij de luchthaven, op een kwartiertje rijden van Nissan Stadium en Printer's Alley. Dit hotel ligt op 21 km van Grand Ole Opry en op 22,1 km van Broadway.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een automaat. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 104 kamers met een koelkast en een magnetron. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 40 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een koffiezetapparaat/waterkoker en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville?

Bij Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Zijn huisdieren toegestaan bij Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville?

Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.

Biedt Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville ontbijt?

Nee, Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville biedt geen ontbijt aan.

Hoeveel kost het om in Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville te verblijven?

De prijzen bij Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Internationale luchthaven Nashville, op ongeveer 21 minuten van hotel per auto (30,4km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville?

Het annuleringsbeleid van Red Roof Plus+ Nashville North - Goodlettsville varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenNashville International Airport
Afstand tot de luchthaven35.52KM
Dichtstbijzijnde treinstationRiverfront Station
Afstand tot het treinstation23.04KM
Gemiddelde prijs vanafEUR72
Aantal sterren van het hotel2