Four Points by Sheraton Charleston
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Four Points by Sheraton Charleston
Four Points by Sheraton Charleston
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Gratis vervoer van en naar de luchthaven
Gratis shuttlebus
Uitzicht op rivier
Ideale locatie
Binnenzwembad
+3 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
8,3/10
Hygiëne8,3
Voorzieningen8,3
Locatie8,3
Service8,3
Omgeving
Recreatie: Charleston Boulevard Rod Run and Doo Wop
(<100m)
Recreatie: Mountain State Distillery
(150m)
Attractie: Heritage Towers
(190m)
Attractie: Mortar Man
(280m)
Attractie: 601-699 Kanawha Blvd E
(280m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
2
2 Double Beds, River View
2 Double bed
Non-smoking
River view
Beschikbaarheid controleren
2
1 Bedroom Suite, 2 Double Beds, River View, Sofa Bed, Living Room
2 Double bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
River view
Beschikbaarheid controleren
2
1 Bedroom Suite, 2 Double Beds, River View, Mobility Accessible with Bathtub, Sofa Bed, Living Room
2 Double bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
River view
Bathtub with grab bars
Stair-free main entrance
Beschikbaarheid controleren
4
King Room with Mobility Accessible Bathtub
1 King bed
Non-smoking
Towels
Bathtub with grab bars
Bedding: Blanket or quilt
Closed captioning for TV
Beschikbaarheid controleren
2
King Room with River View
1 King bed
Non-smoking
River view
Beschikbaarheid controleren
4
2 Double Beds
2 Double bed
Non-smoking
Towels
Bedding: Blanket or quilt
Closed captioning for TV
Lever door handles
Beschikbaarheid controleren
4
King Room
1 King bed
Has window
Non-smoking
Towels
Bedding: Blanket or quilt
Closed captioning for TV
Lever door handles
Beschikbaarheid controleren
2
1 Bedroom Suite, 2 Double Beds, River View, Mobility Accessible with Bathtub, Hearing Accessible, Sofa Bed, Living Room
2 Double bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
River view
Bathtub with grab bars
Amenities for guests who are deaf or have hearing loss
Stair-free main entrance
Beschikbaarheid controleren
2
2 Double Beds, River View, Hearing Accessible
2 Double bed
Non-smoking
River view
Amenities for guests who are deaf or have hearing loss
Beschikbaarheid controleren
2
1 Bedroom Suite, 1 King Bed, Living Room, Sofa Bed
1 King bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
Beschikbaarheid controleren
2
1 Bedroom Suite, 2 Double Beds, River View, Mobility Accessible with Roll-in Shower, Sofa Bed, Living Room
2 Double bed and 1 Sofa bed
Non-smoking
River view
Accessible shower
Stair-free main entrance
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Charleston
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
19 mei 2026
查爾斯頓福朋喜來登酒店,與州議會大廈等標誌性建築共同坐落KANAWHA卡納瓦河北岸。酒店窗外風光旖旎,河南岸一條鐵路沿河而過,夜晚會有火車鳴着笛轟隆隆通過。稍微對睡眠質量有點兒影響。酒店停車樓給我們免費停車,這對於處在美國市中心的酒店來説,對住客停車比較友好。
Vertalen
tammy
9 juni 2026
The property has a nice view of the river. The room was nice and the bed was comfortable. The property did not have hot water for 24 hours while we were there. We had to take cold showers before going to a family event. Also, they have an indoor pool but it is not heated, or well maintained.
Vertalen
Alan
4 mei 2026
There were no grab bars or non-skid mat in the shower. Sheraton should fix this. I had to repeatedly get on the floor and crawl under a table to access a power outlet to charge my devices. That’s not easy for me to do anymore. I was disappointed that dinner wasn’t available at the bar on weekends. When I have eaten there before, it was better than the restaurant in back. The staff were courteous and helpful. Thank you.
Vertalen
Heidi
29 april 2026
All staff were very nice and accommodating. However the facilities are tired and need refreshing. It is conveniently located with easy walking distance to most places.
Vertalen
Debra
15 april 2026
I stayed here years ago after their renovation. Nothing has been done since then. The whole place is in terrible condition. The furniture is old and chipped. The carpet is dingy. The water in the bathtub takes forever to drain. Spend your money elsewhere.
Vertalen
Xandrea
22 april 2026
Checked in and went to our room and there was a smell and looked in the fridge and found leftovers from the previous guests. They came to empty fridge but never cleaned inside after asking multiple times. Then the following day asked for wash clothes and towels over 5 times and never received them. We had to wash with our hands and showered with sandals on how nasty the tub was.
Vertalen
Cheryle
10 juni 2026
Good location, safe area, clean and spacious property, friendly staff.
Vertalen
Dustin
7 maart 2026
I only stayed twice but in both room the light fixture was busted and the showers and sinks didn’t drain properly.
Vertalen
Susan
1 mei 2026
Great location. Breakfast was very good. I'd definitely stay here again
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: 12:00-13:00.
Openingstijden van de receptie: 24/7
Neem vooraf contact op met de accommodatie als u van plan bent om op de morgen van de dag na de incheckdatum na 01:00 aan te komen
Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
StijlÀ la carte
Openingstijden [Za - Zo] 07:00-11:30 Open
[Ma - Vr] Gesloten
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Volwassene | Neem contact op met het hotel |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
- Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Four Points by Sheraton Charleston
- Geopend:2014
- Aantal kamers:174
Telefoon+1-3043444092
E-mail:info@fourpointscharleston.com
Wanneer u bij Four Points by Sheraton Charleston verblijft, bent u perfect gepositioneerd om alles te ontdekken wat Charleston te bieden heeft.
Tijdens uw vrije tijd kunt u gaan zwemmen in de binnen zwembad. De fitnessruimte biedt gasten een plek om te trainen.
In deze accommodatie is een restaurant gevestigd. Trakteer uzelf tijdens uw verblijf op roomservice met eten uit het eigen restaurant. Sluit uw dag af met een drankje in de bar.
Voor extra gemak zijn bagageopslag en stomerij ook beschikbaar bij de accommodatie.
Als u naar de accommodatie rijdt, kunt u gebruikmaken van de parkeerplaats .
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Four Points by Sheraton Charleston?
Bij Four Points by Sheraton Charleston kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 13:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Four Points by Sheraton Charleston?
Heeft Four Points by Sheraton Charleston een zwembad?
Ja, Four Points by Sheraton Charleston heeft een zwembad.Heeft Four Points by Sheraton Charleston een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Four Points by Sheraton Charleston?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Four Points by Sheraton Charleston.Zijn huisdieren toegestaan bij Four Points by Sheraton Charleston?
Hoeveel kost het om in Four Points by Sheraton Charleston te verblijven?
De prijzen bij Four Points by Sheraton Charleston verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Four Points by Sheraton Charleston te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Four Points by Sheraton Charleston?
De dichtstbijzijnde luchthaven is West Virginia International Yeager Airport, op ongeveer 9 minuten van hotel per auto (7,2km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Four Points by Sheraton Charleston?
Wat is het annuleringsbeleid voor Four Points by Sheraton Charleston?
Het annuleringsbeleid van Four Points by Sheraton Charleston varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Four Points by Sheraton Charleston?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | West Virginia International Yeager Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 7.13KM |
| Dichtstbijzijnde treinstation | Charleston Station |
| Afstand tot het treinstation | 1.02KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR165 |
| Aantal sterren van het hotel | 3 |






















